ROG Strix Edge

  ROG Strix Edge

  ماوس پد عمودی با سطح پارچه ای بهینه سازی شده برای بازی، دوخت درجه یک با رنگ های ضد فرسایش و پایه های ضد لغزش

  • ماوس پد بازی بزرگ و عمودی
  • سطح پارچه ای بهینه سازی شده برای ردیابی و پاسخگویی بسیار دقیق
  • دوخت درجه یک با رنگ های ضد فرسایش برای دوام بیشتر
  • نازک، سبک و قابل حمل
  • پایه لاستیکی بدون لغزش
  Product Image

  ROG STRIX EDGE

  ROG Strix Edge، یک ماوس پد بازی بزرگ و عمودی با سطح پارچه ای بهینه شده است که ردیابی و پاسخگویی دقیقی دارد و عملکرد فوق العاده ای را در بازی فراهم می کند. همچنین دارای دوخت درجه یک با رنگ های ضد فرسایش برای دوام بیشتر و یک پایه لاستیکی غیر لغزش است. این ماوس پد نازک، سبک و قابل حمل، می تواند توسط تیم های گیمینگ تحت شبکه (LAN) نیز مورد استفاده قرار گیرد.

  استفاده عمودی از ماوس پد

  دیگر جستجو برای یک ماوس پد بازی ایده آل به پایان رسیده است. ROG Strix Edge یک پد بزرگ و ارگونومیک راحت با یک پارچه افقی ویژه طراحی شده است تا تجربه خوبی در بازی ارائه کند. با ارائه گزینه های قابل انعطاف، شما می توانید ماوس پد را در کنار میز خود به منظور محافظت از بازویتان در برابر لبه های تیز قرار دهید و فضای کافی برای حرکت ماوس نیز داشته باشید. ROG Strix Edge یک تجربه بازی راحت تر را فراهم می کند، در حالی که به شما بهترین عملکرد را برای هر سناریوی بازی ارائه می دهد!

  فضای بازی بهینه سازی شده

  ROG Strix Edge طراحی شده است تا یک سطح فوق العاده صاف و نرم، با اصطکاک مناسب و فضای کافی برای تمام حرکات ماوستان را ارائه دهد. سطح پارچه ای با هر دو سنسورهای لیزری و نوری کار می کند و قادر به ردیابی و پاسخگویی دقیق است. ضخامت 2 میلیمتری و نازک آن باعث شده است تا، راحتی خاصی برای مچ دست ایجاد شود.

  دوخت درجه یک با رنگ های ضد فرسایش

  ROG Strix Edge از پیشرفته ترین تکنیک رنگ آمیزی، ضد فرسایش استفاده می کند تا از ماوس پد محافظت کند و از فرسوده شدن آن جلوگیری کند. این رنگ آمیزی همچنین باعث زیبایی این محصول نیز خواهد شد.

  به سمت بازی حرفه ای

  با ماوس پد ROG Strix Edge انجام بازی های طولانی و صاف، تنها به منزل و سیستم PC شما محدود نمیگردد. نازک، سبک و قابل حمل، به همراه یک یک پایه بازی محکم ارائه میشود.

  پایه بدون چسبندگی

  به دلیل وجود پایه های ضد لغزش، بر روی تمام سطوح قابل استفاده است. این بدان معنی است که شما می توانید به طور کامل بر روی برنده شدن تمرکز کنید بدون آنکه نگران حرکت پد و تاثیرآن بر بازیتان باشید.

  Back to top