Eee Pad MeMO 171

  Eee Pad MeMO 171

  هم تبلت و هم تلفن هوشمند

  • هدست بلوتوث MeMIC* به‌همراه دستگاه عرضه می‌شود و تجربه کاملی را از تبلتMeMO به شما ارائه می‌دهد و برای تماس تلفنی، فرستادن پیام کوتاه و گوش دادن به موسیقی بسیار مناسب و راحت است.
  • دارای قلم برای امکان طراحی و نوشتن آسان.
  • پنل درخشان Super IPS+ با زاویه دید باز 178 درجه
  • گوشی موبایل با سیستم عامل Android 3.2 (قابلیت ارتقا به Android 4.0 )
  • اپلیکیشن MyPainter برای آفرینش تصاویر و ثبت تجربه‌ها
  • اپلیکیشن SuperNotefor برای یادداشت‌برداری با استفاده از عکس، ویدیو، نقشه و ضبط صدا
  Product Image

  موبایل من، همراه من، Eee Pad MeMO 171

  Eee Pad MeMo 171 با قابلیت تغییر حالت از تبلت به تلفن موبایل، یک دستگاه سریع با امکان ثبت تک‌تک لحظات شماست.

  Pad همراه با هدست بلوتوث MeMIC

  *MeMIC یک هدست بلوتوث است که به‌همراه MeMO Pad ارائه می‌شود و به کمک آن می‌توانید با یکی از شماره‌ها در لیست تماس‌ یا نام‌های موجود در دفترچه تلفن تماس بگیرید، پیام‌ها را بخوانید و به موسیقی گوش بدهید. MeMIC یک همراه ایده‌آل‌ برای سفر در جاده است.

  * MeMIC ممکن است در برخی کشورها با توجه به SKU به‌همراه دستگاه ارائه داده نشود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با فروشنده منطقه خود تماس بگیرید.

  قلم ویژه برای طراحی و نوشتن آسان

  MeMo تنها برای ورودی لمسی طراحی نشده است، بلکه به‌همراه یک قلم دیجیتال عرضه می‌شود که بصورت بسیار خوب در ساختار آن گنجانده شده است.  پنل Super IPS+ با قابلیت خواندن در فضای باز

  پنل Super IPS+، 216dpi و 600 نیت روشنایی را برای قابلیت خواندن بسیار آسان در فضای باز، و زاویه دید 178 درجه را برای اشتراک‌گذاری نمایشگر با دوستانتان به شما ارائه می‌دهد. این پنل Super IPS+ همچنین طیف رنگی 50% دقیق‌تری را تولید می‌کند.

  SuperNote – یک اپلیکیشن بسیار خوب برای یادداشت‌برداری پیشرفته

  SuperNote یک اپلیکیشن یادداشت‌برداری چندکاربردی است که برای ثبت یادداشت‌‌ها طیفی از گزینه‌های ورودی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد: می‌توانید با انگشتان خود و یا با استفاده از کیبورد بنویسید، و یا یادداشت‌های تصویری، ویدیویی و صوتی را ذخیره کنید.  تجربه صوتی فوق‌العادهSRS

  تقویت صدای سه‌بعدی استریو، یک تجربه صوتی پویا را بهبود می‌بخشد و همچنین صدای بم بلندگوهای کوچک‌تر را به بیشترین حد می‌رساند. نتیجه یک صدای طبیعی‌تر با میدان صوتی گسترده‌تر و تصویر آوایی بالاتر است.

  ضبط ویدیوها با کیفیتHD و رزولوشن 1080p

  پشتیبانی از ضبط ویدیو تا 1080p با فوکوس خودکار و زوم چندلمسی.

  اپلیکیشن MyPainter برای بخش خلاق وجود شما

  MyPainter یک برنامه نقاشی انحصاریMeMO است که به‌خاطر حساسیت خود نسبت به فشار، امکان خوش‌نویسی یا ورودی با قلمو را فراهم کرده است و کاربران می‌توانند به‌کمک آن از یک تجربه نقاشی واقعی لذت ببرند. این برنامه همچنین از قابلیت ویرایش عکس با افکت‌های مختلف برای درست کردن کتاب عکس برخوردار است. کاربران می‌توانند از راه ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی، آثار خود را به اشتراک بگذارند.  سیستم عامل Android 3.2 Honeycomb (قابلیت ارتقا به 4.0 Ice Cream Sandwich)

  سیستم عامل Android Honeycomb گوگل یک سیستم عامل انقلابی است که ویژه تبلت‌ها طراحی و بهینه شده است و به کاربران تجربه کاملی را از وب در حال جابجایی ارائه می‌دهد. با قابلیت پشتیبانی این سیستم عامل از Adobe® Flash®و بازار اندرویدی هرلحظه رو به ‌رشد، سرگرمی‌ها فقط به‌ اندازه یک تماس انگشت با شما فاصله دارند.

  همچنین ASUS Launcher با کارکرد آسان برای کاربران امکان اجرای نرم‌افزارها، مدیریت محتوا، دسترسی به خدمات آنلاین و اتصال دستگاه‌ها را با چند ضربه ساده انگشت فراهم می‌کند.


  Polaris® Office® 3.0، یک راه‌حل حرفه‌ای mobile office

  Polaris® Office® 3.0 از پیش بر روی MeMO بارگذاری شده و یک راه‌حل حرفه‌ای mobile office است که کاربران را قادر به ویرایش انواع مختلف مدارک officeمانند documents (.doc)، spreadsheets (.xls)، و فایل‌های پرزنتیشن (.ppt) می‌کند و تبلت MeMO را برای کاربردهای حرفه‌ای بسیار جذاب می‌سازد. به علاوه، حافظه ابری نامحدود و فوق‌العاده راحت ایسوس*، امکان پردازش ابری مطمئن را فراهم می‌کند و برای همیشه رایگان است.


  مجله‌، روزنامه‌ و کتاب‌؛ محتوای غنی برای کاربرد روزانه

  MeMO علاوه بر موزیک و ویدیوهای ارائه شده در MyCloud، دسترسی به روزنامه‌های Press reader، مجله‌‌های Zinio و کتاب‌‌های Amazon Kindle را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. با MeMO شما دیگر نیازی به حمل کتاب‌‌های سنگین و روزنامه‌ها به‌همراه خود نخواهید داشت.


  رابط کاربری منحصر به فرد ایسوس شامل طیفی از اپلیکیشن‌های تک مانند @Vibe Music, MyNet, MyLibrary و MyCloud می‌شود.

  Vibe Music@ : بصورت رایگان به رادیو و موزیک گوش بدهید.

  MyCloud : MyCloud یک راه حل ابری کامل است که دسترسی به محتوای دیجیتال مانند موزیک، ویدیو و فیلم‌ها را در حافظه ابری فراهم می‌کند. کاربران همچنین با استفاده از MyCloud می‌توانند از راه دور به رایانه‌های شخصی و یا Mac systemها دسترسی و کنترل داشته باشند که وجود این قابلیت چندمنظوره بودن MeMO را بیش از پیش ‌افزایش می‌دهد.
  MyNet :مدیای دیجیتال را به‌آسانی بصورت بی‌سیم در میان دستگاه‌های شبکه خانگی انتقال می‌دهد. موزیک و ویدیوهای HD می‌توانند از دستگاه‌هایی مانند تلویزیون‌های HD و یا کامپیوترهای شخصی رومیزی پخش شوند.  MyLibrary : کتاب‌ها، مجلات و روزنامه‌های دانلود شده را در یک جا با قابلیت دسترسی آسان با هم ادغام می‌کند.

  یک سال فضای ذخیره‌سازی نامحدود در حافظه ابری ایسوس: داده‌ها را به‌آسانی هماهنگ کنید و به اشتراک بگذارید. *  *: یک سال فضای ذخیره‌سازی نامحدود در حافظه ابری ایسوس. لطفا برای جزئیات بیشتر از سایت www.asuswebstorage.com دیدن کنید.