اطلاع از شرایط استفاده / حریم خصوصی

  آگاهی از شرایط استفاده

  تمام محصولات و خدمات‌هایی («خدمات») که توسط شرکت رایانه‌ای ASUSTEK COMPUTER INC ایسوس (“ASUS”) ارائه می‌شوند، مشمول این اطلاعیه آگاهی از شرایط استفاده هستند. معنی خدمات شامل این موارد است اما تنها به موضوعات زیر محدود نمی‌شود، انواع محصولات، وب‌سایت، رویدادهای وب‌سایت (در زیر توضیح داده می‌شود)، نرم‌افزار، برنامه‌ها و اطلاعاتی که تحت نام‌تجاری ایسوس یا سایر نام‌های تجاری تحت مالکیت ایسوس هستند. شما صراحتا تائید می‌کنید که آگاهی از شرایط استفاده (اعلامیه) را مطالعه کرده‌اید و از حقوق، تعهدات، شرایط و ضوابط مندرج در آن آگاهی دارید. اگر کمتر از سن قانونی هستید، فقط پس از اینکه والدین (یا سرپرست قانونی) شما حقوق، تعهدات، شرایط و ضوابط مندرج در این اعلامیه را مطالعه و تائید کردند می‌توانید ثبت نام کنید و به خدمات دسترسی داشته باشید. با ادامه فعالیت‌های نصب، کپی، مطالعه، دانلود، دسترسی، خرید، ورود و یا حتی استفاده از وب سایت، شما یا والدین (یا سرپرست قانونی) شما صراحتا رضایت خود را با آنچه در این اعلامیه و نسخه‌های ‌به‌روز شده آن و همه قوانین و مقررات الزامی است، اعلام می‌کنید.

  تائیدات
  1.1
  شما تائید می‌کنید که این خدمات را تنها در آن دسته از سخت‌افزار و نرم‌افزارهای معین شده استفاده کنید. شما تائید می‌کنید که مسئولیت نرم‌افزار، سخت‌افزار و ارتباط اینترنتی مناسب برای کار با نسخه کنونی خدمات و نسخه‌های بعدی آن با شما است. ASUS بنا به صلاحدید می‌تواند خدمات را تغییر دهد، هر گونه رویداد از طریق این خدمات (رویداد وب‌سایت) را خاتمه دهد و هرگونه خدمات جانبی که از طریق این خدمات ارائه می‌شود را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متوقف کند. همچنین ASUS تمام حقوق جهت توقف پشتیبانی از هر گونه پلتفرم نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در هر زمان و بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می‌دارد.
  1.2
  شما تایید می‌کنید برخی از محتوای خدمات توسط شرکت‌های ثالث تهیه می‌شوند. همچنین شما تایید می‌کنید خدمات می‌تواند دسترسی به سایت‌ها و خدمات دیگران را فعال کند. شما موافقت می‌کنید از برخی خدمات یا وب‌سایت‌ها بهره‌مند شوید که این دسترسی در اختیار شما است و ضوابط و شرایط استفاده از آنها میان شما و آن اشخاص ثالث است. این موارد شامل قیمت محصولات، سیستم‌های تایید درخواست، حداکثر حجم سفارش، تحویل کالا و ضوابط پرداخت است و فقط به این موارد محدود نمی‌شوند. همچنین شما آگاه هستید و موافقت می‌کنید که ASUS مسئول توافق شما با اشخاص ثالث و محتوای ارائه شده توسط آنها نیست.
  1.3
  شما تائید می‌کنید استفاده از برنامه‌هایی که از طریق وب سایت تهیه یا دانلود می‌کنید تحت توافقنامه مجوز کاربر نهایی End User License Agreement (EULA) ارائه شده یا مندرج در آنها باشد.
  1.4
  شما تائید می‌کنید هیچ موردی در این اعلامیه به شما حق استفاده از نام تجاری ASUS، نشان‌ خدمات، نام محصولات یا خدمات، شعارها، لوگوها یا تصاویر را نمی‌دهد مگر اینکه شما از ایسوس دارای موافقت‌نامه کتبی باشید.
  1.5
  شما تائید می‌کنید که این اعلامیه ممکن است مرجعی برای سایر راهبردها، اعلامیه‌ها، توافقنامه‌ها یا سایر شرایط و ضوابط استفاده از رویدادهای وب سایت باشد که توسط ASUS فراهم می‌شوند و هر گونه اطلاعات مندرج در خدمات بخشی جدائی ناپذیر از این اعلامیه را تشکیل می‌دهند.
  1.6
  شما تایید می‌کنید ASUS حق تغییر این اعلامیه در هر زمان را برای خود محفوظ داشته است و این تغییرات به محض قرارگرفتن در خدمات موثر هستند. ادامه استفاده از خدمات به دنبال هر گونه تغییرات، به عنوان پذیرش و موافقت با تغییرات اعلامیه است. از این رو مطالعه این خدمات بطور مرتب ضروری است تا نسبت به آخرین اعلامیه قابل اجرا، آگاه باشید. اگر شما با التزام به این اعلامیه و رعایت تمام قوانین قابل اجرا در آن موافق نیستید باید سریعا استفاده از وب سایت را متوقف کنید.
  1.7
  شما موافقت می‌کنید که قالب الکترونیکی تنها شیوه پذیرش اظهارات این خدمات یا اعلامیه است.
  1.8
  شما تایید می‌کنید که این اعلامیه، مرجع صحیح حفاظت از امتیازات شما است و باید کاربردهای مرسوم اینترنت را رعایت کنید. شما موافقت می‌کنید که فعالیت‌های زیر اکیدا ممنوع هستند:
  1.8.1
  هرگونه تلاش برای انسداد، حمله و تخریب سیستم‌ها و منابع اینترنت.
  1.8.2
  انتقال مواردی که دارای جنبه تهدید‌آمیز، موهن، محتوای جنسی یا از بین برنده عرف و نظم عمومی هستند.
  1.8.3
  انتشار ویروس‌های رایانه از طریق شبکه خدمات.
  1.8.4
  استفاده از هرگونه داده‌کاوی، روبات‌ها یا سایر روش‌های جمع‌آوری اطلاعات و یا ابزارهای استخراج اطلاعات. با استفاده از هرگونه ابزار و نرم‌افزارهای فوق از حق شرکت در رویدادهای سایت محروم می‌شوید.


  حقوق مالکیت معنوی
  2.1
  شما تایید می‌کنید که تنها شما مسئول اطلاعات آپلود شده، وارد شده، منتقل شده یا فراهم شده توسط شما در این خدمات هستید و هیچ کدام از این اطلاعات نظر ایسوس نیست. این موارد بدون هیچ محدودیتی شامل اطلاعات، داده، متن، نرم افزار، موسیقی، صدا، عکس، گرافیک، ویدئو، پیام‌ها و یا موارد دیگر (اطلاعات) است.
  2.2
  زمانی که اطلاعاتی را در این خدمات آپلود، وارد یا فراهم می‌کنید، شما به ASUS، شرکت‌های تابعه و وابسته به آن اجازه می‌دهید تمام یا قسمتی از آن را در سراسر جهان، به شکل غیراختصاصی، غیرقابل بازگشت، بدون حقوق مولف، قابل انتقال و تحت حقوق خود ترویج دهد و توزیع کند. این اطلاعات در هر شکل رسانه و با هر روش، بدون هیچ محدودیتی در تغییر، تکثیر، پخش عمومی، انتشار عمومی، انتقال عمومی، تعدیل، انتشار، توزیع و سایر روش‌های بکارگیری اطلاعات توسط ASUS قابل استفاده هستند.
  2.3
  اگر در مورد حقوق بالا اجازه ندارید لطفا اطلاعات را در خدمات آپلود، وارد یا فراهم نکنید.
  2.4
  اگر 3 بار یا بیشتر به دلیل تخلف در نقض حقوق مالکیت معنوی اشخاص ثالث متهم شوید، ASUS حق لغو یا محدودسازی دسترسی شما به خدمات را دارد.
  2.5
  کلیه حقوق این عنوان و مالکیت معنوی آن و هر کدام از مطالب اشخاص ثالث که در خدمات موجود است یا ممکن است از طریق استفاده از وب سایت در دسترس باشد، جزیی از اموال صاحبان محتوای مربوطه است و ممکن است توسط قوانین و قراردادهای مربوط به مالکیت معنوی محافظت شود.
  2.6
  اگر شما از هر گونه نقض حقوق فعلی یا آتی در مورد هر کدام از محتوای خدمات آگاه هستید یا از نقض حقوق مطابق با قوانین و مقررات اطلاع دارید لطفا به اداره اقدامات حقوقی ASUS از طریق نشانی‌های مندرج در این اعلامیه اطلاع دهید. ASUS روال مربوطه را مطابق با قوانین جاری پیگیری خواهد کرد.
  2.7
  ASUS به محض دریافت اطلاع از نقض قوانین توسط دارنده حقوق پدید‌آورنده یا نماینده آن، دسترسی شما را قطع و غیرفعال خواهد کرد و ممکن است مطابق با قوانین جاری فعالیت‌های دیگری در رابطه با نقض قوانین محتوا یا خدمات انجام دهد. اگر اعتقاد دارید آن محتوا یا خدمات ناقض قوانین نیستند می‌توانید یک ابلاغ به اداره اقدامات حقوقی ASUS بر اساس اطلاعات مندرج در این اعلامیه ارسال کنید. ایسوس مطابق روال جاری و طبق مقررات اقدام می‌کند.


  ثبت نام
  برای استفاده از خدمت‌هایی که در این خدمات ارائه شده است شما موارد زیر را تائید و با آن موافقت می‌کنید:
  3.1
  اگر در فرآیند ثبت نام برای حساب ASUS مواردی نمایش و درخواست شد، لازم است اطلاعات دقیق، کامل و کنونی خود را فراهم کنید. در هر زمان می‌توانید به اطلاعات شخصی خود در خدمات دسترسی داشته باشید و آن را اصلاح کنید.
  3.2
  شما می‌توانید با ورود و تغییر در تنظیمات حساب، اطلاعات ثبت نامی خود را مشاهده کنید و آنها را در خدمات تغییر دهید. برای امنیت حساب، لازم است با اطلاعات شناسایی و رمز عبور خود وارد شوید. تنها شما مسئول مطلق حفظ امنیت رمز عبور و اطلاعات شناسایی خود و همچنین کلیه فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری شما رخ می‌دهد، هستید.
  3.3
  اگر ASUS یک نام کاربری یا رمز عبور حساب را نامناسب تشخیص دهد ASUS ممکن است رمزعبور حساب، حساب کاربری (یا هر یک از بخش‌های وابسته به آن) یا استفاده از آن حساب در خدمات را سریعا معلق یا منقضی کند و کلیه اطلاعات مربوط به حساب ASUS را از خدمات حذف کند.
  3.4
  شما باید از این اعلامیه پیروی کنید و نباید از هر گونه قوانین و مقررات تخلف کنید. ایسوس حق بررسی اعتبار عضویت شما را در هر زمان، در طول یا بعد از برگزاری رویدادها دارد و این حق را دارد برای حضور در هر گونه رویدادهای وب سایت شامل شایستگی دریافت جوایز برای کسانی که دارای سوء رفتار بوده‌اند یا مظنون به سوء رفتار در وب سایت هستند از شما سلب صلاحیت کند. عدم توانایی ایسوس در اجرای هر یک از حقوق خود به معنی چشم پوشی از این حقوق تلقی نمی‌شود.  شرایط حریم خصوصی

  در ارتباط با اطلاعات شخصی، ASUS متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شما با شرایط حریم خصوصی ASUS (ASUS Privacy Policy) است.

  مجوزها و محدودیت‌ها
  5.1
  در ارتباط با موضوعات تابع شرایط این اطلاعیه، بدین وسیله ASUSیک مجوز محدود، شخصی، غیر‌تجاری، غیر‌انحصاری، غیر‌قابل واگذاری، غیرقابل انتقال و رایگان برای دسترسی یا ورود به خدمات و سرویس‌های آن به شما واگذار می‌کند. به جز حقوقی که به صراحت در این رابطه بیان شده است شما تائید می‌کنید که تمام حقوق دیگر برای ASUS باقی می‌ماند. هر کدام و تمام حقوق در وب سایت شامل و بدون محدودیت، تحت مالکیت اختصاصی ASUS و یا مجوزدهنده‌ها هستند و باقی می‌مانند. هیچ موردی در این اعلامیه، هیچ کدام از این حقوق را به شما انتقال یا واگذار نمی‌کند.
  5.2
  غیرقابل اعتراض: شما موافقت می‌کنید که هیچگونه حقوق ASUS یا دلالت بر حقوق یا مالکیت وابسته به آن را حذف، مبهم، نامفهوم یا تغییر نمی‌دهید، چه این اخطار یا نشان در آن مندرج شده باشد یا به هر شکلی به آن مربوط باشد.


  تجارت الکترونیکی

  هر گونه خرید محصولات، خدمات یا پشتیبانی که توسط ASUS ارائه شده است باید تحت شرایط و ضوابط تجارت الکترونیکی فروشگاه انجام شود، لطفا به موافقت‌نامه‌های فروش ASUS و سایر رویه‌‌های مربوط به آن مراجعه کنید.

  شرایط و فسخ
  7.1
  اگر به هر دلیلی مانند بلایای غیرقابل پیش‌بینی، مشکلات فنی، نفوذ غیرمجاز، کلاهبرداری یا هر علت دیگری، خارج از کنترل ASUS که باعث تخریب یا تاثیر بر مدیریت، امنیت، عملکرد، یکپارچگی یا هدایت صحیح خدمات شود و این خدمات توان اجرا طبق برنامه را نداشته باشد، این حقوق برای ASUS محفوظ است که بنا به صلاحدید خود وب سایت را لغو یا منقضی کند یا آن را تغییر دهد یا بر اساس دستور کتبی مقامات دولتی وب سایت را معلق کند.
  7.1
  این اعلامیه تا زمانی که توسط شما یا ASUS به آن خاتمه داده شود، موثر است. اگر شما از ضوابط و شرایط مندرج در این اعلامیه پیروی نکنید حقوق شما برای استفاده از خدمات بطور خودکار و بدون اطلاع قبلی لغو می‌شود. در این راستا، ASUS هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهد داشت پس از فسخ این اعلامیه شما موظف به توقف فوری کلیه کاربردهای خدمات و نسخه‌های کپی آن به صورت کامل یا جزئی هستید.


  سلب تعهدات و محدودیت مسئولیت
  8.1
  ASUS مطمئن است که سیستم کامپیوتری مورد استفاده در خدمات دارای استاندارد قابل قبول و ایمنی مورد انتظار هستند.
  8.2
  شما تائید می‌کنید که خدمات همانطور که «هست» فراهم شده است. کلیه خطرات ناشی از عملکرد و کیفیت خدمات از جمله هزینه‌های مربوط به تمام خدمات و تعمیرات لازم با شما است و محدود به این موارد نیست. غیر از مواردی که توسط قانون مشخص شده است ASUS به شکل صریح یا ضمنی، در مورد خدمات یا هر گونه اطلاعات و اسناد ارائه شده در این اعلامیه یا برای خدمات، از جمله هر گونه ضمانت تجاری یا آمادگی جهت اهداف خاص یا در برابر نقض قوانین یا هر نوع ضمانت ناشی از استفاده یا دوره عملکرد هیچ تعهدی بر عهده ندارد. همچنین ASUS نسبت به نتایج ناشی از استفاده از خدمات یا دقت و قابلیت اطمینان هر گونه اطلاعات دریافت شده از خدمات هیچگونه تعهدی ندارد. برخی از محاکم قضایی اجازه محرومیت از ضمانت‌نامه‌های خاص یا محدودسازی یا استثنا کردن مسئولیت خسارات خاص را نمی‌دهند. بر این اساس، ممکن است برخی از سلب تعهدات و محدودیت مسئولیت‌ها در مورد شما کاربرد نداشته باشد.
  8.3
  کلیه خطرات ناشی از استفاده و یا عملکرد این سرویس‌ها برعهده شما است. ASUS یا مجوزدهنده‌‌ها، ماموران، سرپرست‌ها، مدیران، کارمندان، نمایندگان یا وابسته‌های دیگر، مسئول هرگونه عواقب و اتفاقات در هیچ رویدادی، به صورت مستقیم و غیرمستقیم، شخصی، جزایی یا سایر خسارات مربوط یا ناشی از این اعلامیه (مانند ضرر، وقفه، از بین رفتن اطلاعات یا سایر آسیب‌های مالی که فقط محدود به این موارد نیست) با بکارگیری یا عدم بکارگیری خدمات یا بخش‌های وابسته به آن نیستند حتی اگر ASUS به احتمال این خسارات اشاره کرده باشد. برخی از محاکم قضایی اجازه محرومیت از ضمانت‌نامه‌های خاص یا محدودسازی یا استثنا کردن مسئولیت خسارات خاص را نمی‌دهند. بر این اساس، ممکن است برخی از سلب تعهدات و محدودیت مسئولیت‌ها در مورد شما کاربرد نداشته باشد.
  8.4
  برای هر گونه اطلاعات نادرست یا غیردقیق که حاصل کاربران اینترنت یا مربوط به هر یک از تجهیزات یا برنامه‌نویسی توسط خدمات یا مورد استفاده در خدمات، یا هر خطای فنی یا مربوط به آن شامل حذف، قطع، پاکسازی، نقص، تاخیر در عملیات انتقال، خطوط ارتباطی یا تلفن، موبایل، ماهواره به جهت اختلال در شبکه، انسداد ترافیک اینترنت یا وب سایت، خطای نرم‌افزاری، سرقت یا تخریب یا دسترسی غیرمجاز، تغییر داده‌ها و هر آسیب و خسارتی به رایانه شما در نتیجه مشارکت یا دانلود یا هر نوع موادی در خدمات، مسئولیتی متوجه ASUS نیست.
  8.5
  در مواردی که هر نوع جایزه در رویدادهای وب سایت فراهم شده است شما موارد زیر را تائید می‌کنید:
  8.5.1
  ASUS در برابر هر نوع الزام مالیاتی که بر اثر موافقت شما برای دریافت جایزه ایجاد شود مسئولیتی ندارد. توصیه‌های مستقل مالی باید توسط شما دنبال شود.
  8.5.2
  یک جایزه، به صورت کلی یا جزئی، قابل انتقال یا مبادله یا انحلال نیست مگر در مواردی که مشخص شده است.
  8.5.3
  در صورتی که یک جایزه به رغم تلاش معقولASUS برای تهیه آن در دسترس نیست، ASUS حق جایگزینی بر اساس ارزش بازار آن را دارد و تابع هیچ دستورالعمل دولتی نیست.
  8.5.4
  ASUS هیچگونه مسئولیتی در مورد تغییرات بعدی در ارزش جایزه‌ ندارد.
  8.5.5
  در صورتی که هر یک از برندگان در مدت زمان مشخص شده در رویداد وب سایت موفق به دریافت جایزه نشوند، این به عنوان چشم‌پوشی از حقوق برای دریافت جایزه تلقی شده و ASUS بر اساس صلاحدید خود حق دارد در مورد جانشینی برنده تصمیم‌گیری کند.


  غرامت

  شما موافقت می‌کنید در برابر هر نوع زیان، خسارت، مسئولیت و هزینه های ناشی از هر گونه ادعا و یا تقاضا (از جمله هزینه وکیل و هزینه های دادگاه) با توجه به یا در ارتباط با تخلف شما از این مقررات یا قوانین و شرایط یا حقوق اشخاص ثالث به دفاع و جبران خسارت بپردازید و با سلب مسئولیت ASUS، شرکت‌های وابسته به آن، ارائه دهندگان خدمات، توزیع کنندگان، مجوزدهندگان، ماموران، مدیران و کارکنان آن در برابر هر نوع زیان و خسارت موافقت می‌کنید.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد این اعلامیه و دستورالعمل‌های مرجع با اداره اقدامات حقوقی ASUS از طریق نشانی‌های مشخص شده، فکس، ایمیل، یا تلفن‌های زیر تماس بگیرید:

  ASUSTeK Computer Inc.
  Company Representative: Mr. Jonney Shih
  Legal Affairs Center
  Legal Compliance Department
  Address: 15, Li-Te Rd., Taipei 112, Taiwan
  Email: LegalCompliance@asus.com
  Telephone: (886) 2 2894 3447
  Fax: (886) 2 2890 7674
  Updated March 4, 2015 by ASUS Legal Affairs Center