اطلاع از شرایط استفاده / حریم خصوصی

  سیاست حفظ حریم خصوصی ایسوس  شرکت ایسوس و اشخاص وابسته به آن (از این پس به جای نام ایسوس از کلمه ما استفاده می شود) متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شما هستند و به حریم هر شخص احترام می گذارند. ما تلاش می کنیم تا قوانین قابل اجرایی را در خصوص حفاظت از حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی شما تنظیم کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ایسوس شامل اطلاعیه های مربوط به حریم خصوصی و یا اظهارات حاوی اطلاعات تکمیلی در ارتباط با محصولات و خدمات خاص ایسوس است. دستورالعمل های حفظ حریم خصوصی ما در رابطه با جمع آوری، استفاده و محافظت از اطلاعات شخصی شما از طریق محصولات و خدمات ASUS به صورت آنلاین و آفلاین ارائه خواهد شد. در سیاست حفظ حریم خصوصی، ما همچنین مشخص می کنیم که چه کسانی ممکن است داده های جمع آوری شده را مشاهده کنند یا در اختیار داشته باشند.

  اگر شما کودک هستید، برای دسترسی و استفاده از محصولات و خدمات ایسوس باید از والدین یا سرپرست خود تقاضا کنید تا سیاست های حفاظت از حریم خصوصی ایسوس را مطالعه کنند و با آنها موافقت نمایند. در چنین شرایطی قادر به بهره گیری از خدمات ایسوس خواهید بود.


  1. اطلاعات جمع آوری شده ی ایسوس و چگونگی استفاده از این داده

  این پاراگراف اطلاعات جمع آوری شده توسط ایسوس و نحوه استفاده از چنین اطلاعاتی را از طریق محصولات و خدمات ایسوس ارائه می دهد.

  هنگامی که از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنید (مثلا کامپیوتر های ASUS، نرم افزار، وب سایت های رسمی و خدمات پشتیبانی مشتری)، ممکن است در هنگام استفاده از محصولات و خدمات ASUS نیاز به دریافت اطلاعات شخصی خاصی از شما داشته باشیم.
  در ادامه یک مرور کلی از اطلاعات شخصی مورد نیاز ایسوس و چگونگی استفاده ی ASUS از چنین اطلاعات شخصی را ارائه خواهیم کرد. لطفا توجه داشته باشید که ما فقط موارد خاصی از اطلاعات شخصی شما را برای اهداف خاص بر اساس محصولات و خدمات ASUS که در واقع از آن استفاده می کنید، جمع آوری می کنیم. لازم به ذکر است که موارد داده های شخصی بر اساس ماهیت محصولات و خدمات متفاوت است. علاوه بر این، در بعضی از کشورها، برای جلوگیری از وارد کردن اطلاعات نادرست ممکن است نیاز به اضافه کردن سن شما یا اطلاعات تماس والدین (یا سرپرستان) باشد تا ما بتوانیم رضایت والدین شما (یا سرپرست) را داشته باشیم. علاوه بر این، هنگامی که از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنید، ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای شناسایی شما از اطلاعات جمع آوری شده استفاده کنیم.
  هنگامی که از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنید، مجبور نیستید که اطلاعات شخصی خود را بر اساس درخواست ما ارائه دهید. اما اگر نخواهید تا اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید ما نیز قادر به ارائه ی خدمات و پاسخ به پرسش ها و درخواست های شما نخواهیم بود.

  1.1 اطلاعاتی که توسط ایسوس جمع آوری می شود

  داده های شخصی به معنی هر داده ای است که می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم شما را شناسایی کند که می توان به نام، آدرس ایمیل و آدرس IP شما اشاره کرد. ASUS ممکن است اطلاعات شخصی شما را بر اساس رضایت قبلی شما جمع آوری کند.

  1. اطلاعات ثبت نام شما باید درست، دقیق و کامل باشد و این اطلاعات هنگام ثبت نام برای حساب کاربری ASUS شامل آدرس ایمیل، کشور / منطقه و سن شما است (در حال حاضر فقط در برخی از کشورها این اطلاعات درخواست می شود). اگر از حساب های کاربری در فیس بوک و گوگل بهره می برید، می توانید در هنگام ثبت نام اطلاعات این حساب هایتان (مانند ایمیل، نام، نام مستعار و تاریخ تولدتان) را نیز ارائه دهید. علاوه بر این، هنگام ورود به حساب کاربری ASUS خود (مسیر: بازدید از وب سایت رسمی ASUS http://www.asus.com ← پیدا کردن "LOGIN" در سمت راست و بالای وب سایت ← وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور) می توانید اطلاعات شخصی اضافی خود (مثلا تصویر، جنسیت، آدرس و حرفه خود) را برای ویرایش به پروفایل خود در حساب کاربری ASUS وارد نمایید و از محصولات و خدمات ASUS مرتبط با حساب کاربری ASUS خود لذت ببرید (برای مثال، شماره سریال محصول شما برای ثبت محصول ASUS، مقالات و تصاویر ارسال شده و آپلود شده در انجمن های ASUS قرار خواهد گرفت).
  2. نام شما، آدرس پستی / حمل و نقل / کد پستی، اطلاعات تماس، آدرس ایمیل، شماره کارت اعتباری و یا سایر خدمات پرداخت، هنگام خرید محصولات ما (به عنوان مثال، خرید محصولات ASUS از طریق فروشگاه ایسوس) دریافت خواهد شد. علاوه بر داده های شخصی فوق، اطلاعات مربوط به محصول شما (مثلا شماره سریال محصول، شماره IMEI) نیز ممکن است هنگام درخواست خدمات خاص مشتری (مثلا خدمات تعمیر محصولات) جمع آوری شوند.
  3. نام، اطلاعات تماس، ایمیل، جنسیت، تاریخ تولد، داده های محصول (مثلا شماره سریال محصول، شماره IMEI) و یک کپی از صورتحساب شما (در برخی از کشورها، نام، آدرس و سایر اطلاعات شخصی شما ممکن است در فاکتور شما گنجانده شود) دریافت خواهد شد. موارد اطلاعات شخصی شما در رویداد یا کمپین مربوطه متفاوت خواهد بود. علاوه بر این، اگر شما برنده رویدادی شوید و یا اگر از فروشگاه های ASUS محصولی دریافت کنید، ممکن است مجبور باشید علاوه بر آدرس پستی / اطلاعات حمل و نقل (شامل کد پستی) و اطلاعات شخصی خود را (مانند آدرس، شناسه یا شماره گذرنامه) در بخش مالیاتی وارد نمایید.
   علاوه بر داده های شخصی فوق، ممکن است در هنگام پیوستن به رویداد ها و کمپین ها، ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات حساب بانکی شما باشد.
  4. سن، جنسیت، قد، وزن، دمای بدن، ضربان قلب، فشار خون و اطلاعات خاصی در مورد فعالیت های روزانه به عنوان مثال میزان سوزاندن کالری، تعداد گام ها در روز و الگو و سوابق خواب را نیز باید ارائه کنید. در صورتی که از محصولات و خدمات بهداشتی بهره می برید باید این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.
  5. هنگامی که شما از محصولات ASUS استفاده می کنید، داده های محصول خود مانند شماره سریال محصول شما، آدرس IP، آدرس MAC، شماره IMEI، شماره شناسه اندروید و سایر شناسه های منحصر به فرد محصول لازم است تا جمع آوری شود.
  6. اطلاعات مکانی شما با توجه به محصولات و خدمات ASUS بر اساس سیگنال GPS شما دریافت خواهد شد. داده های شناسایی نقاط دسترسی Wi-Fi نزدیک و برج های مخابراتی، کشور، شهر، منطقه زمانی، عرض جغرافیایی، طول جغرافیایی، ارتفاع و دقت مختصاتی که محصول شما در آن واقع شده است، سرعت حرکت محصول شما، کشور شما و تنظیمات زبان در محصول شما نیز دریافت خواهد شد.
  7. صدا، ویدیو و مکالمات شما زمانی که با بخش ارتباطات ایسوس تماس گرفته اید دریافت خواهد شد (برای مثال هنگام تماس به مرکز اطلاعات مشتریان). علاوه بر این، هنگام ارتباط با ایستگاه های تعمیر ASUS Royal Club و دفاتر ASUS تصویر شما از طریق دوربین های امنیتی ضبط می شود. همچنین ما می توانیم دستورالعمل های صوتی و ویدئوهای ضبط شده ای را که در محصولات و خدمات مربوط به ربات ما است را جمع آوری می کنیم.

  1.2 چگونه ASUS از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند

  ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای اهداف زیر استفاده کنیم:

  1. برای ارزیابی و بهبود محصولات و خدمات ASUS.
  2. برای به دست آوردن بازخورد مشتری و تجزیه و تحلیل تجربه کاربر برای توسعه و ارزیابی محصولات و خدمات جدید.
  3. برای انجام فرایند ثبت نام حساب کاربری ASUS و تجربه محصولات و خدمات ASUS مربوط به حساب کاربری ایسوس (برای مثال ثبت نام محصول و خدمات انجمن های ایسوس)
  4. برای ارائه خدمات تحویل (برای مثال ثبت خرید و فاکتور)، برورزرسانی نرم افزار و اطلاعیه های فنی محصولات و خدمات خریداری شده ی ایسوس توسط شما مشتریان
  5. برای پردازش و تکمیل هر اشتراکی که در آن ثبت نام کرده اید، از جمله eDMs ASUS یا خبرنامه ها برای دریافت آخرین اخبار، تبلیغات و رویدادهای آینده ASUS. البته شما می توانید هر زمان بدون هیچ هزینه ای آن ها را لغو کنید.
  6. برای ارسال اعلان های مهم، مانند ارتباطات در مورد تغییرات شرایط و سیاست های ما. با توجه به اهمیت چنین ارتباطی، قادر نخواهید بود تا این اعلان ها را لغو کنید.
  7. برای تأیید هویت، تحویل جوایز یا پاداش های رویداد یا کمپین ها، امور مربوط به رویداد یا کمپین ها، پرداخت هزینه نقدی، اقدامات مالیاتی، ارائه خدمات شاتل و پوشش بیمه در هنگام ورود به رویدادها یا مسابقات
  8. برای کمک به شما در ضبط، تجزیه و تحلیل، تغییر و ذخیره داده ها از جمله اطلاعات بدن شما، فعالیت های روزانه و نتایج فعالیت های محاسبه شده از داده ها. علاوه بر این، هنگامی که شما این اطلاعات را با خانواده، مراقبین و متخصصین مراقبت های بهداشتی خود به اشتراک می گذارید، از شما در ویرایش و دسترسی به داده ها و نتایج فعالیت ها پشتیبانی می کنیم.
  9. برای ارائه خدمات پشتیبانی مشتری (به عنوان مثال برای پاسخگویی به درخواست های تعمیر محصول و پاسخ به سوالات خود)، مراقبت از مشتری و بررسی رضایت مشتری و برای محافظت از حقوق و منافع شما و اتخاذ کنترل دسترسی می توانیم سوابق صوتی، تصویری و ارتباطی شما را هنگامی که با ASUS و یا مراکز تعمیر ASUS Royal Club و دفاتر ASUS را جمع آوری کنیم. علاوه بر این، ما می توانیم سوابق صوتی و تصویری را برای کمک به محصولات و خدمات مربوط به ربات های ASUS بر اساس درخواست شما دریافت نماییم.
  10. برای ارائه خدمات شخصی بازاریابی، به عنوان مثال، به منظور استفاده از کوکی های تبلیغاتی شخص ثالث برای ارائه ارتباطات بازاریابی و تبلیغاتی که ممکن است مربوط به شما باشد یا توصیه هایی درباره خدماتی که ممکن است توسط شما مورد استفاده قرار گیرد.
  11. هر گونه اهداف دیگر با رضایت قبلی شما.

  1.3 داده های ناشناس دریافت شده توسط ایسوس و چگونگی بهره گیری از این داده ها

  داده های ناشناس در واقع هر داده ای است که نمی تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم شما را شناسایی کند، که می توان به مدل محصول شما، نسخه نرم افزاری و تاریخ فاکتور اشاره کرد. هنگامی که از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنید، ما می توانیم اطلاعات ناشناسی از شما را جمع آوری کنیم و از هرگونه داده ناشناس در زمینه های مختلف استفاده کنیم. علاوه بر این، هنگامی که از این داده های ناشناس به عنوان داده های شخصی استفاده کنیم، از آن ها محافظت نیز می کنیم.

  1. اطلاعات شخصی شما در رابطه با محصولات و خدمات ایسوس شامل نام مدل محصول شما، نام محصول، برند محصول، نام سازنده، شماره قطعات، نوع و نسخه سخت افزار (به عنوان مثال، پردازنده و مادربرد) و سیستم عامل، تنظیمات پیش فرض کارخانه، زمان فعالسازی، اطلاعات بروزرسانی سیستم عامل (به عنوان مثال تاریخ و روش و نتیجه بروزرسانی سیستم عامل)، میزان حافظه و فضای ذخیره سازی، داده های مرتبط با حافظه های فقط خواندنی (به عنوان مثال ساخت اثر انگشت و شرح وضعیت ROM)، وضوح تصویر، رنگ محصول، مخابرات و شبکه ای که به آن متصل هستید، وضعیت شبکه، داده های ورودی به سیستم تلفن، وضعیت آماده به کار، تاریخچه شکست، رابط ترجیحی، نوع و نسخه و تنظیمات زبان مرورگر، تشخیص داده های استفاده شده، نحوه ی استفاده ی شما، نسخه GPS و WiFi، وضعیت سیستم (برای مثال وضعیت مصرف باتری، CPU و RAM) و زمان محلی است.
  2. داده های برنامه شما به همراه استفاده و تعامل شما با برنامه ها و نرم افزارهای ایسوس شامل نام، نسخه برنامه ها و نرم افزارها، زمان نصب و حذف، زمان ورود و خروج، فرکانس و تعداد استفاده شما و زمان باز و بستن برنامه، دسته بندی برنامه های و نرم افزارهای مورد نظرتان، تنظیمات نحوه ی استفاده ی شما، نسخه ی بروزرسانی و نتیجه بروزرسانی است.
  3. اطلاعات خرید شما از محصولات و خدمات ایسوس (برای مثال تاریخ خرید و نام نماینده فروش) و اطلاعات درخواست خدمات خاص (برای مثال خدمات تعمیر محصولات) و یا اطلاعات پیوستن به رویدادها و کمپین ها


  2. حفظ اطلاعات شخصی شما

  این پاراگراف نشان می دهد که چه مدت ASUS از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند.

  ما از اطلاعات شخصی شما در دوره ای برای تحقق اهداف مشخص شده استفاده می کنیم و در سیاست حفظ حریم خصوصی از آن محافظت خواهیم کرد، مگر اینکه این دوره نگهداری طولانی تر از قانون مجاز باشد یا برای انجام سایر اهداف ضروری مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، برای اهداف مدیریت ارتباط با مشتری، ممکن است اطلاعات شخصی شما را در دوره کافی و منطقی حفظ کنیم. برای رعایت قوانین مالیاتی یا سایر قوانین و مقررات، ما می توانیم اطلاعات شخصی شما را در دوره درخواستی این قوانین و مقررات حفظ کنیم؛ برای دنبال کردن درخواست های دولت یا قوه قضائیه برای اهدافی مانند تحقیق یا دعوی قضایی، ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای مدتی طولانی تر نگهداری کنیم. علاوه بر این، اگر بخواهید رضایت قبلی خود را برای دریافت اطلاعات شخصیتان از ASUS متوقف کنید، ما از طریق درخواستتان دریافت اطلاعات شخصی شما را متوقف خواهیم کرد و تنها اطلاعات شخصی که قبل از درخواست خروج دریافت کردیم را حفظ خواهیم کرد.


  3. ASUS اطلاعات شخصی شما را در اختیار چه کسانی می گذارد

  این پاراگراف اشخاص ثالثی را که ASUS می تواند اطلاعات شخصی شما را در شرایط و مقاصد محدود انتقال دهد معرفی می کند.

  اطلاعات شخصی شما در شرایط عادی در اختیار هیچ شخص ثالتی قرار نخواهد گرفت مگر در یکی از موارد استثنایی زیر:

  3.1 موافقت شما

  • ما تنها با رضایت قبلی شما، اطلاعات شخصیتان را با دیگر اشخاص ثالث به اشتراک می گذاریم.

  3.2 شرکای تجاری

  • ما می توانیم داده ها را با شرکای تجاریمان به عنوان مثال شرکای تجاری که خدمات و تجزیه و تحلیل داده ها و تبلیغات و ارتباطات بازاریابی را بر اساس داده ها انجام می دهند به اشتراک بگذاریم.

  3.3 ارائه دهندگان خدمات

  • ما اقلام مورد نیاز داده های شخصی شما را در اختیار ارائه دهندگان خدمات قرار می دهیم. مثلا آژانس های بازاریابی که به ما در ارتباطات بازاریابی و برگزاری مراسم بازاریابی / کمپین ها، شرکت های حمل و نقل برای ارائه تعمیرات و ارسال محصولات خریداری شده توسط شما، ارائه دهندگان خدمات پرداخت برای پردازش صورتحساب شما، ارائه دهندگان خدمات مشتری و ارائه خدمات پشتیبانی (برای مثال خدمات تعمیر محصولات، خدمات مرکز ارتباطات ASUS و پورتال سرویس آنلاین مشتری ASUS) از جمله بخش هایی هستند که به برخی از اطلاعات شخصی شما نیاز خواهند داشت. این ارائه دهندگان خدمات از اطلاعات شخصی شما مطابق دستورالعمل ما و در راستای رسیدگی به اهداف استفاده می کنند و ایسوس تضمین می کند که تمامی ارائه دهندگان خدمات مطابق سیاست و قوانین حفظ حریم خصوصی رفتار خواهند کرد.

  3.4 برای اهداف قانونی، حفاظت، اهداف امنیتی

  ما می توانیم موارد لازم مربوط به اطلاعات شخصی شما را با شخص ثالث برای یکی از اهداف قانونی یا امنیتی زیر ارائه کنیم:

  • در صورتی که طبق قوانین یا مقررات اعمال شده و یا مقامات دولتی و قضایی درخواست شود، لازم است برای ایجاد یا حفظ یک ادعای قانونی، دفاع و یا برای جلوگیری از تقلب و دیگر فعالیت های غیر قانونی اطلاعات را در اختیار قانون قرار دهیم.
  • برای محافظت از حقوق، اموال و امنیت ایسوس، ارائه دهندگان خدمات، مشتریان و عموم، اطلاعات در اختیار قانون قرار خواهد گرفت.


  4. پردازش مرزی از اطلاعات شخصی شما

  این پاراگراف مشخص می کند که ایسوس در شرایط مختلف و طبق قانون کشورهای مختلف می تواند اطلاعات شخصی شما را در اختیار کشورها قرار دهد.

  همانطور که می دانید زمانی که اطلاعات شخصی خود را در اختیار ایسوس قرار می دهید ایسوس به انتقال داده، ذخیره سازی، استفاده و پردازش اطلاعات خواهد پرداخت و این اطلاعات در اختیار تمامی افراد و شرکت های وابسته مانند ارائه دهندگان خدمات در کشورهای مختلف نیز قرار خواهد گرفت. تمامی نقل و انتقالات داده، ذخیره سازی یا فرآیند داده های شخصی شما طبق خط مشی حریم خصوصی، قوانین مربوط به حفاظت از حریم شخصی و امنیت اطلاعات شخصی اعمال خواهد شد.


  5. کوکی ها و فن آوری های مشابه

  این پاراگراف به معرفی نحوه استفاده از کوکی ها و فن آوری های مشابه در محصولات و خدمات ASUS و نحوه مدیریت کوکی ها می پردازد.

  ما و شرکای شخص ثالث ما از کوکی ها و فناوری های مشابه مانند web beacons برای ارائه خدمات به شما استفاده می کنیم (کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که در محصولات شما قرار می گیرند تا تجربه کاربر را در محصولات و خدمات ASUS شخصی سازی کنند). هنگامی که شما یکی از وب سایت های زیر دامنه ASUS (از جمله microsites و نسخه های کشور / منطقه خاص) را بازدید می کنید، وب سایت ASUS ممکن است از بعضی یا همه کوکی ها و تکنولوژی های مشابه استفاده کند.
  تقریبا تمام داده های جمع آوری شده از کوکی ها به جای اینکه به ASUS منتقل شود، در محصولات شما ذخیره خواهد شد. فقط در شرایط بسیار محدودی، داده های جمع آوری شده از کوکی ها ممکن است در ASUS به اشتراک گذاشته شود. به عنوان مثال، هنگامی که محصولات ما را در فروشگاه ASUS خریداری می کنید، ما می توانیم از کوکی ها برای جمع آوری آدرس های IP شما در هر دو زمان که وارد سیستم می شوید و سفارش خود را در فروشگاه ASUS ذخیره می کنید، برای تأیید کاربر، محل سفارش، امنیت فروشگاه ایسوس و امنیت خرید آنلاین استفاده کنیم.


  5.1 نحوه استفاده از کوکی ها

  1. به منظور غنی سازی و بهبود تجربه های آنلاین شما، استفاده از کوکی های زیر برای ارائه محصولات و خدمات ASUS ضروری است:

  عملکرد مثال
  ثبت نام و احراز هویت ما از کوکی ها برای ذخیره شناسه ثبت نام، شناسه منحصر به فرد شما و داده های احراز هویت در محصولات استفاده می کنیم. کوکی ها اجازه بازدید و حرکت از صفحه ای به صفحه دیگر در محصولات و خدمات ASUS را بدون نیاز به وارد شدن دوباره در بازدید های بعدی خواهد داد.
  ذخیره الویت ها و تنظیمات شما ما از کوکی ها برای حفظ اولویت ها و تنظیمات در محصولات شما استفاده می کنیم که می توان به زبان مورد نظر، مکان یا فونت اشاره کرد. با ذخیره تنظیمات در کوکی ها، نیازی نیست که اولویت ها و تنظیمات خود را هر بار که در محصولات و خدماتی از قبیل کوکی های current_site و کوکی های EntryPage مجددا اعمال کنید.
  تابع ورودی کاربر همچنین از کوکی ها استفاده می کنیم تا به طور موقت داده هایی را که در محصولات و خدمات ASUS وارد می کنید ذخیره شود. به عنوان مثال، هنگامی که از تجارب خرید خود از طریق فروشگاه ASUS بهره می برید، کوکی ها به شما کمک می کند تا محصول، میزان کلیک و اطلاعاتی که وارد می کنید را در اختیار داشته باشید.
  امنیت ما از کوکی ها برای حفاظت و امنیت فعالیت ها و خرید آنلاین شما، مثل کوکی های ip_address ارائه شده توسط ASUS استفاده می کنیم. برای هدف فوق، هنگام خرید محصولات ما از طریق فروشگاه ASUS، می توانیم آدرس IP شما را در ASUS ذخیره کنیم تا بتوانیم IP کاربر را با حساب کاربری وارد شده در فروشگاه ایسوس بررسی و تایید کنیم.
  عملکرد متعادل ما از کوکی ها برای عملکرد متعادل استفاده می کنیم تا به شما تجربه های مرور پایدار در وب سایت های ایسوس، مانند کوکی BIGipServerNew ارائه شده توسط ASUS ارائه دهیم.

  2. برای تجزیه و تحلیل و ارائه خدمات تبلیغاتی شخصی و سایر توابع، از کوکی های زیر استفاده می کنیم تا تجربیات شما را در استفاده از محصولات و خدمات ASUS بهینه سازی کنیم:

  عملکرد مثال
  تجزیه و تحلیل ما از کوکی ها برای شمارش تعداد و طول بازدید شما در محصولات و خدمات ASUS و همچنین بخشی یا ویژگی هایی که بیشترین بازدید را می کنید استفاده می کنیم. این داده ها به ما کمک می کند تا عملکرد و کارایی محصولات و خدمات ASUS را بهبود بخشیده و به توسعه ویژگی های جدید، توابع و خدمات، مانند کوکی های MIGO ارائه شده توسط MIGO Corp. و کوکی ها مدیریت گوگل و کوکی های گوگل آنالیتیک ارائه شده توسط Google Inc بپردازیم. اهداف فوق، هنگامی که شما وب سایت های ما را مرور می کنید، عملی خواهد شد و ما می توانیم از طریق کوکی های MIGO، اطلاعات شخصی شما مانند آدرس IP و شناسه عضو ASUS را در ASUS ذخیره کنیم.
  هدف گذاری و تبلیغات ما از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده شما از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنیم و منافع شما مانند تبلیغات مورد نظر شما را شناسایی می کنیم.
  چنین کوکی هایی برای محدود کردن تعداد دفعات نمایش تبلیغات و همچنین میزان اثربخشی کمپین های تبلیغاتی استفاده می شود. کوکی های ASUS شامل سرویس های تبلیغاتی مانند Hubrus DSP ارائه شده توسط Hubrus، کوکی های Google AdWords و کوکی های Google Double Click ارائه شده توسط Google Inc است. کوکی ها داده جمع آوری شده را تنها در اختیار ارائه دهندگان خدمات ASUS و کمپین تبلیغاتی قرار می دهند.
  تماشای ویدیوهای یوتیوب که در وب سایت ما جاسازی شده است ما از کوکی ها برای کمک به وارد کردن ویدیوهای YouTube به وب سایت هایمان استفاده می کنیم. شما می توانید فیلم های یوتیوب را از طریق وب سایت های ما با کوکی هایی که توسط Google Inc ارائه می شود تماشا کنید.  5.2 نحوه مدیریت تنظیمات کوکی ها

  1. لطفا توجه داشته باشید که می توانید تنظیمات کوکی ها را با استفاده از مرورگری که قبلا نصب کرده اید، پیکربندی یا حذف کنید و یا همه کوکی ها (مثل کوکی های شخص ثالث) را تنظیم کنید.
  2. در برخی از کشورها که برای اولین بار وب سایت های ASUS را مرور می کنید، ما ممکن است مقدمه ای کوتاه در مورد چگونگی استفاده از کوکی ها در یک بنر در بالای صفحه وب سایت های ASUS قرار دهیم. شما می توانید قبول یا مسدود کردن کوکی های شخص ثالث را از طریق این بنر تنظیم نمایید.
  3. اگر شما کوکی ها را مسدود یا Block کنید، ممکن است نتوانید از تمام ویژگی های محصولات و خدمات ASUS استفاده کنید.
  4. تنظیمات کوکی ها ممکن است بسته به نوع و نسخه مرورگر شما متفاوت باشد. ما سعی می کنیم لیست های معمول مرورگرها را به صورت زیر فهرست کنیم. شما می توانید به لینک زیر مراجعه کنید تا بدانید چگونه تنظیمات کوکی های خود را از طریق مرورگرها کنترل می کنید. (محتوای مرتبط در لینک زیر انگلیسی است. برای خواندن آسان تر، لطفا گزینه زبان را در لینک زیر پیدا کنید تا زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید). همچنین اگر از هر یک از مرورگرهای زیر استفاده نکنید یا محتوا در لینک زیر حذف یا غیرفعال شود، باید از بیانیه های مربوط به حریم خصوصی مرورگرها یا صفحات پشتیبانی برای اطلاعات بیشتر دیدن کنید. همچنین می توانید به https://www.aboutcookies.org/ مراجعه کنید (محتوای این پیوند انگلیسی است) که نحوه مدیریت تنظیمات کوکی ها را از طریق مرورگرهای مختلف معرفی می کند.  5.3 Web Beacons

  web beacons یک تصویر گرافیکی بسیار شفاف 1*1 (پیکسل) GIF یا تصویر PNG است که در وب سایت ها یا در یک ایمیل برای سنجش کارایی کمپین ها اجرا می شود. ASUS یا ارائه دهندگان خدمات ما می توانند از web beacons سایت ها استفاده کنند تا بدانند شما چه صفحات خاصی را می بینید و یا بر روی چه لینک هایی در محصولات و خدمات ASUS کلیک می کنید. ما می توانیم پیام های وب را در ارتباطات بازاریابی ایسوس مانند eDM ها یا خبرنامه های ASUS پیاده سازی کنیم تا بدانیم که شما روی چه محتوایی کلیک کرده یا چه محتوایی را خواندید. ما از داده های web beacons برای بهبود وب سایت ها و محصولات و خدمات ASUS استفاده خواهیم کرد.  6. لینک های شخص ثالث در محصولات و خدمات ASUS

  در این پاراگراف هر لینک و یا استفاده از هر گونه خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث معرفی می شود، لطفا همیشه به اظهارات مربوط به حریم خصوصی صادر شده توسط اشخاص ثالث مراجعه کنید.

  محصولات و خدمات ASUS ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های شخص ثالث باشد. لطفا توجه داشته باشید که ASUS مسئول امنیت، شیوه های حفظ حریم خصوصی و مسئول وب سایت های شخص ثالث نیست. ما به شما توصیه می کنیم که وقتی از وب سایت های ما خارج می شوید آگاهی داشته باشید و به دقت به نکات حفظ حریم خصوصی وب سایت های شخص ثالث توجه کنید. این سیاست حفظ حریم خصوصی تنها برای محصولات و خدمات ASUS اعمال می شود.


  7. امنیت

  این پاراگراف به معرفی نحوه محافظت از اطلاعات شخصی شما در ASUS می پردازد و برخی از نکات را درباره چگونگی محافظت از اطلاعات شخصی شما ارائه می دهد.

  ما اقدامات لازم را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز، تغییر، افشای یا تخریب انجام می دهیم. ما همچنین بررسی های داخلی از اطلاعات جمع آوری شده، ذخیره سازی، پردازش داده ها و اقدامات امنیتی فنی و سازمانی و همچنین اقدامات امنیتی فیزیکی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سیستم هایی که داده های شخصی شما را ذخیره می کنند، انجام می دهیم. انتقال داده های شخصی بین ASUS و اشخاص وابسته به آن از طریق شبکه گسترده و امن ما انجام می شود. وقتی اطلاعات شخصی را برای ما ارسال می کنید، از این اطلاعات شخصی شما به صورت آنلاین و آفلاین محافظت می شود. با این حال، ASUS نمی تواند امنیت کامل را در اینترنت تضمین کند. برای محافظت از اطلاعات شخصی شما و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، ما موارد زیر را توصیه می کنیم:


  7.1 به طور مناسب از حساب کاربری ASUS خود محافظت کنید، به عنوان مثال:

  1. هنگام ثبت نام حساب کاربری ASUS، از کلمه عبوری با ترکیب اعداد و حروف استفاده کنید.
  2. از نام کاربری و رمز عبور خود برای ورود به حساب کاربری ASUS استفاده کنید. شما کاملا مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود و فعالیت در حساب کاربری ASUS خود هستید.
  3. رمزهای عبور حساب کاربری ASUS را به صورت منظم تغییر دهید.
  4. وقتی که متوجه شده اید که نام کاربری / رمز عبور حساب کاربری ASUS شما غلط است بلافاصله با ما تماس بگیرید. ASUS ممکن است مجوز ورود به حساب کاربری ASUS شما را به حالت تعلیق درآورد یا خاتمه دهد و اطلاعات شخصی مربوط به حساب کاربری ASUS شما را حذف کند.

  7.2 نسخه ی نرم افزاری محصولات خود را به آخرین بروزرسانی های امنیتی موجود برای نرم افزار ارتقا دهید و از ابزارهایی مانند اسکنرهای ویروس و جاسوس افزارها بهره ببرید.

  7.3 اگر شما متوجه آسیب پذیری یکی از محصولات و خدمات ASUS شده اید، لطفا با ما از طریق privacy@asus.com تماس بگیرید.  8. نحوه مدیریت اطلاعات شخصی شما

  این پاراگراف نشان می دهد که اگر شما سوالات و یا درخواست هایی در رابطه با اطلاعات شخصی ارائه شده به ایسوس داشته باشید، می توانید وارد "حساب ASUS" شده و یا تنظیمات مربوط به حریم خصوصی در محصولات و خدمات ASUS را استفاده و مدیریت کنید. همچنین می توانید از طریق «درخواست مشتری در اطلاعات شخصی» در وب سایت رسمی ASUS یا ایمیل به privacy@asus.com. با ما تماس بگیرید.

  8.1 حساب کاربری ایسوس

  1. لطفا اطلاعات شخصی خود را به صورت واقعی، دقیق و کامل در حساب کاربری ASUS خود برای دسترسی به محصولات و خدمات مربوطه ASUS ارائه دهید.
  2. شما می توانید اطلاعات حساب خود را مشاهده و تغییر دهید و با ورود به حساب کاربری ASUS خود به ویرایش داده های حساب کاربری خود بپردازید.
  3. اگر تمایل دارید عضویت یا لغو عضویت ASUS eDM و اخبار ASUS را که شامل، آخرین محصولات و خدمات است از طریق تنظیمات با وارد شدن به حساب کاربری ASUS خود تغییر دهید؛ کافی است تا Subscribe را در ستون سمت چپ پیدا کنید و بر روی Yes یا No کلیک نمایید. اگر بر روی No کلیک کنید، عضویت شما لغو می شود. لطفا توجه داشته باشید که تکمیل فرایند لغو اشتراک ممکن است حدود دو روز کاری طول بکشد.

  8.2 محصولات و خدمات ASUS

  شما آزادانه می توانید انتخاب کنید که اطلاعات شخصیتان در اختیار ایسوس قرار گیرد یا خیر. از طریق تنظیمات مربوط به حریم شخصی در محصولات و خدمات خاص ASUS در هر زمانی می توانید اطلاعات خود را با ایسوس به اشتراک بگذارید.


  8.3 8.3 تنظیمات کوکی ها (لطفا به «نحوه مدیریت تنظیمات کوکی ها» رفته و به «کوکی ها و تکنولوژی های مشابه» مراجعه کنید.)

  1. شما می توانید تنظیمات کوکی ها را از طریق مرورگرتان فعال، مسدود یا حذف کنید (به عنوان مثال کوکی های شخص ثالث) یا تنظیمات دیگر در همه زمان قابل تنظیم و مدیریت هستند.
  2. اگر دوست ندارید ASUS خدمات بازاریابی شخصی و تبلیغات را از طریق کوکی های شخص ثالث به شما ارائه دهد، می توانید هر بار از طریق مرورگر خود، کوکی های شخص ثالث را مسدود یا حذف کنید.

  8.4 تماس با ASUS برای مدیریت اطلاعات شخصی شما

  اگر هر گونه درخواست و سوالاتی در مورد اطلاعات شخصی در حساب کاربری ASUS یا دیگر اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط ASUS، از جمله درخواست دسترسی، دانلود، مسدود کردن، حذف، اعتراض به استفاده ایسوس از تمامی اطلاعات شخصی شما (به عنوان مثال، شما می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعاتی که به اشتباه جمع آوری و استفاده شده است را گزارش دهید) و محدود کردن ایسوس در استفاده ار اطلاعات شخصی تحت برخی شرایط خاص (برای مثال اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی شما را تجزیه و تحلیل کنیم شما می توانید با ما تماس بگیرید) شما می توانید از طریق گزینه "درخواست مشتری در اطلاعات شخصی" در وب سایت رسمی ASUS یا از ایمیل privacy@asus.com با ما در هر زمان تماس بگیرید.

  همچنین اگر شما با جمع آوری اطلاعات شخصیتان توسط ایسوس از طریق محصولات و خدمات موافقت کرده اید، می توانید رضایت خود را با تغییر تنظیمات مربوط به حریم خصوصی در محصولات و خدمات ASUS (به طور انحصاری در این سیاست حفظ حریم خصوصی 8.2) اعلام کنید و در غیر این صورت به ارسال درخواست لغو بپردازید. ما نیز جمع آوری اطلاعات شخصی شما را متوقف خواهیم کرد و تنها اطلاعات شخصی شما را که قبل از این درخواست جمع آوری شده است را حفظ می کنیم.


  8.5 هر زمان که از محصولات و خدمات ASUS استفاده می کنید، ما برای حفظ اطلاعات شخصی شما و محافظت از این اطلاعات در برابر هر گونه تخریب تصادفی تلاش می کنیم. ما درخواست های شما را در رابطه با اطلاعات شخصیتان خواهیم پذیرفت اما با این حال، ممکن است که نتوانیم درخواست ها یا شرایط زیر را انجام دهیم:

  1. طبق قوانین یا درخواست نرم افزار مورد نیاز یا مجاز؛
  2. برای مقاصد تجاری قانونی؛
  3. درخواست های تکراری نامناسب که نیازمند تلاش های فزاینده فنی و منابع هستند، برای مثال، ایجاد یک سیستم جدید یا تغییر اساسی در شیوه های فعلی
  4. به خطر انداختن حریم خصوصی دیگران


  9. حفظ حریم خصوصی کودکان

  این پاراگراف نشان می دهد که به منظور محافظت از حریم خصوصی کودکان، باید قبل از اینکه اطلاعات شخصی به ASUS ارسال شود، رضایت والدین (یا سرپرست) دریافت شود. همچنین اگر والدین شما (یا سرپرستان) مایل به مدیریت اطلاعات شخصی شما باشند، می توانند از طریق «درخواست مشتری در اطلاعات شخصی» در وب سایت رسمی ASUS یا ایمیل به privacy@asus.com با ما تماس بگیرند.

  ما ناآگاهانه اطلاعات شخصی را از یک کودک زیر سن 16 سال یا زیر سن قانونی، بدون رضایت والدین دریافت نمی کنیم. ما والدین (یا سرپرستان) را تشویق می کنیم تا نقش فعالی در کنترل فعالیت های آنلاین در هنگام استفاده از محصولات و خدمات ASUS داشته باشند.
  اگر شما یک کودک هستید، لطفا قبل از استفاده از محصولات و خدمات ASUS از طرف والدین اجازه و رضایت داشته باشید. شما می توانید اطلاعات شخصی خود را با مجوز والدین (یا سرپرست) برای ما ارسال کنید. والدین شما (یا سرپرست) می توانند از طریق «درخواست مشتری در اطلاعات شخصی» در وب سایت رسمی ASUS یا ایمیل به privacy@asus.com با ما تماس بگیرند تا هرگونه رضایت و اجازه ای را لغو یا رد کنند و به درخواست برای دسترسی، دانلود، مسدود کردن، حذف، اعتراض به استفاده ایسوس از تمامی اطلاعات شخصی شما (به عنوان مثال، آن ها می توانند با ما تماس بگیرند و اطلاعاتی که به اشتباه جمع آوری و استفاده شده است را گزارش دهند) و محدود کردن ایسوس در استفاده ار اطلاعات شخصی تحت برخی شرایط خاص (برای مثال آنها می توانند با ما تماس بگیرند اگر نمی خواهند اطلاعات شخصی شما را تجزیه و تحلیل کنیم) بپردازند.


  10. اطلاعات شخصی حساس

  ASUS هرگز از شما نمی خواهد تا اطلاعات شخصی حساسی مانند اطلاعات مربوط به پرونده های پزشکی یا بهداشتی، اعتقادات سیاسی، مذهبی یا فلسفی، جرائم جنایی (ادعا یا متعهد)، زمینه محکومیت قانونی، نژاد، عضویت اتحادیه های کارگری، جنسی، تاریخچه جنسی، رفتار یا داده های ژنتیکی را ارائه کنید. لطفا از ارائه چنین اطلاعات حساس و شخصی خودداری نمایید.


  11. تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی ASUS

  ما ممکن است خط مشی حریم خصوصی را در زمان های مختلف تغییر دهیم و به شدت توصیه می کنیم تا به طور مرتب سیاست حفظ حریم خصوصی که در وب سایت های ما منتشر شده را بررسی کنید. ایسوس قول می دهد که شما از بروزرسانی سیاست های حفظ حریم خصوصی راضی باشید و با تمام بروزرسانی ها موافقت کنید. آخرین نسخه سیاست حفظ حریم خصوصی در این صفحه همیشه در دسترس خواهد بود. یک اعلان مهم مانند ایمیل در مورد هر گونه تغییر قابل توجهی برای شما نمایش داده خواهد شد. شما همیشه می توانید "زمان به روزرسانی" را در پایین سیاست حفظ حریم خصوصی بررسی کنید.


  12. تماس با ما

  اگر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی سوالات، نظرات یا شکایاتی دارید، یا اگر فکر می کنید سیاست ایسوس با حفظ حریم مطابقت ندارد، لطفا با ما تماس بگیرید.همچنین اگر فکر می کنید به هیچ وجه مسائل مربوط به اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط ASUS صحیح نیست، توجه داشته باشید که این حق شماست که شکایت خود را با مقامات دولتی در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی در کشور خود مطرح نمایید.
  ASUSTeK COMPUTER INC.

  Attn: Personal Data Protection Committee
  Address: 15, Li-Te Rd., Taipei 112, Taiwan
  Email: privacy@asus.com
  Updated May 23, 2018 by ASUS Personal Data Protection Committee