ASUS recommends Windows 10 Pro.

  P50AD

  P50AD

  هر آنچه نیاز دارید

  • پردازنده‌های اینتل برای عملکرد کارآمد و مصرف بهینه انرژی
  • انتخاب‌های متنوع از کارت‌های گرافیک برای کاربردهای تصویری شما
  • فناوری صوتی ASUS SonicMaster و رابط کاربری AudioWizard برای افزایش کیفیت صدا
  • چهار درگاه SuperSpeed USB 3.0
  • فناوریAi Charger II برای شارژ سریع ابزارهای همراه
  • کاملا بی صدا، 32 db در حالت غیرفعال
   Product Image
   طراحی زیبا و جذاب

   ASUS P50AD از یک طراحی کوچک با الگوی هندسی استفاده می‌کند که به راحتی در هر مکان از خانه قابل استفاده است. زیبایی این محصول جذاب است اما عملکرد آن برای اجرای تمام وظایف توجه شما را جلب خواهد کرد.

   دسکتاپ‌های ایسوس، بیشترین برند توصیه شده در میان رایانه‌های ویندوزی

   خلاقیت، طراحی و دوام در قلب تمام رایانه‌‌های ایسوس هستند. پیروزی در انتخاب خوانندگان برای دومین سال متوالی از نظر رضایت کامل و موفقیت در شاخه محصولات خانگی برای سومین سال، برتری ایسوس در پاسخ به نیاز مشتریان در مقایسه با سایر سازندگان رایانه‌های ویندوزی را تایید می‌کند. همانطور که در نشریه PCMag.com گفته شده است: «اگر یک رایانه دسکتاپ ویندوز می‌خواهید، ایسوس بهترین گزینه است»

   بازنشر تحت مجوز ازwww.pcmag.com تمام حقوق متعلق به 2014 Ziff Davis, Inc. است

   عملکرد و ارتباطات

   قدرت پردازش

   در P50AD قدرت پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Core™ و امکان انتخاب کارت گرافیکی تا مدل NVIDIA® GeForce® GTX745 برای کار و سرگرمی موجود است. توان پردازش و عملکرد عالی را در این طراحی کوچک و باریک تجربه کنید.

   ارتباط کامل

   یک کارتخوان و استفاده از 8 درگاه USB که شامل دو پورت USB 3.0 در جلوی دستگاه است به شما اجازه می‌دهد به سادگی و به سرعت اطلاعات خود را منتقل کنید.

   ASUS WebStorage: یکصد گیگابایت فضای رایگان

   ASUS WebStorage تصاویر، موسیقی‌ و فیلم‌های خود را در یکصد گیگابایت فضای رایگان به مدت یک سال به اشتراک بگذارید و به صورت بی‌سیم به فایل‌های خود در میان ابزارهای مختلف دسترسی داشته باشید.


   *این ویژگی از ابتدای می 2014 قابل استفاده است.

   امنیت و دوام

   ضد تشعشع

   طراحی خاص ضدتشعشع در مقابل بازتاب‌های مضر الکترومغنطیسی از شما محافظت می‌کند و تا 40 درصد از تشعشع را در مقایسه با طراحی‌های رایج دسکتاپ‌ها از بین می‌برد.

   سبز و بی‌صدا

   ساکت‌تر از یک کتابخانه

   فناوری ASUS Q-Fan بطور هوشمند سرعت فن پردازنده را بر اساس بار پردازش سیستم تنظیم می‌کند تا عملکردی ساکت، خنک و کارآمد را ارایه دهد.
   *حالت غیرفعال