WAVI

  WAVI

  ASUS WAVI انتشار دو طرفه محتوای HD PC

  • انتشار محتوای رایانه میان اتاق‌ها در قالب غیرفشرده full HD 1080p
  • پوشش گسترده 25 متر در باند 5 گیگاهرتز
  • کنترل دو طرفه سرگرمی‌ها روی تلویزیون با پشتیبانی بی‌سیم از USB
  • لذت از فیلم‌های Blu-ray و بازی‌های رایانه‌ای بدون وقفه
  Product Image
  2-way control wireless USB Full HD 1080p 25 meters coverage 3D rendered games Blu-ray support Cross-room transmission

  اجرای همزمان و همه جانبه سرگرمی‌ها

  برای لذت از سرگرمی‌ها دیگر نیازی به ازدحام و شلوغی اطراف یک مانیتور کوچک نیست. WAVI توسط یک جفت باکس زیبا، فناوری وایراس را از طریق رابط HDMI به خدمت می‌گیرد و امکان انتقال اطلاعات میان اتاق‌ها را از طریق باند 5 گیگاهرتز تا فاصله 25 متر نسبت به یکدیگر فراهم می‌کند تا محتوای رایانه را در تلویزیون اتاق نشیمن منتشر کنید. دیگر نگران شلوغی ناشی از کابل در اتاق‌ها نخواهید بود و مشکلات تنظیمات شبکه را ندارید. رایانه شما تنها مرکز فایل‌ها است و نیازی به انتقال فایل نیست، مشکلی هم در مورد ظرفیت محدود HTPC پیدا نمی‌کنید.

  لذت از محتوای HD رایانه روی تلویزیون

  WAVI به شما امکان می‌دهد به موزیک‌های مورد علاقه خود گوش کنید، فیلم ببینید و عکس‌های مسافرت را زمانی که در اتاق نشمین روی مبل هستید روی رایانه خود ذخیره و طبقه‌بندی کنید. انتقال داده‌ها با کیفیت غیرفشرده full HD 1080p امکان اشتراک‌گذاری را لذت‌بخش و به یاد ماندنی می‌کند.

  PC HD multimedia content enjoyment on TV

  لذت در تلویزیون و کنترل دو طرفه در رایانه

  با پشتیبانی از USB بی‌سیم، می‌توانید رایانه میزبان را زمانی که در اتاق نشیمن روی مبل مشغول استراحت هستید از طریق ماوس و کیبورد بی‌سیم کنترل کنید. از ویدیوهای یوتیوب لذت ببرید، با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی در ارتباط باشید، بازی‌های آنلاین اجرا کنید، به مرور وب بپردازید و به ایمیل‌ها پاسخ دهید، همگی این فعالیت‌ها از طریق تلویزیون قابل انجام است! سرگرمی‌های روزانه خود را ساده‌ و لذتبخش انجام دهید.

  2-way control PC fun on TV

  لذت از هیجان بازی‌های سه‌بعدی و فیلم‌های Blu-ray در نمایشگر بزرگ

  زمان آن رسیده است که از بازی‌های هیجان‌انگیز رایانه و فیلم‌های با کیفیت فوق‌العاده همراه با خانواده و دوستان خود روی یک نمایشگر بزرگ لذت ببرید!

  Enjoy exciting 3D rendered PC games and Blu-ray movies on the big screen

  درگاه‌ها

  انتقال‌دهنده WAVI همراه با کابل USB عرضه می‌شود تا WAVI را به رایانه خود متصل کنید. سپس دانگل کیبورد و ماوس بی‌سیم را به درگاه USB متصل کنید. به همین سادگی! حالا می‌توانید از کنترل دو جانبه لذت ببرید و همزمان به استراحت در اتاق نشیمن بپردازید.

  درگاه HDMI روی هر دو دستگاه تلویزیون و رایانه مورد نیاز است. WAVI تصاویر با کیفیت بالا و موسیقی را به تلویزیون انتقال می‌دهد.

  *درگاه شبکه تنها برای به‌روزرسانی برنامه دستگاه است و برای اتصال اینترنت نیست.

  WAVI I/O WAVI I/O
  WAVI I/O