PEB-10G/57840-2S

    Model Number : N50 >
    • Controller
      BCM 57840S
    • Speed
      Ethernet med 10 Gigabit/s
    • I/O Ports
      SFP+ ; Dual Port
    • Connector
      LC fiberoptisk
    • Module Type
      Støtter SFP+ SR optisk modul, SFP+ LR optisk modul, direkte tilkoblet kobber
    • Grensesnitt
      PCI-E Gen3 x8
    • Formfaktor
      4.72”x 1.77”
      (lavere enn standard lavprofil)
    • Cable
      Support Cable Type :
      SMF opptil 10 km (LR)
      MMF 62,5/50 um opptil 300 m (SR)
      Passiv Twin-AX opptil 5 m (SFP+ direkte festet)
    • Features
      PXE-oppstart
      iSCSI-oppstart
    • Package Content
      1 x Full-height Bracket (Default)
      1 x Low-profile Bracket with Screws
      1 x Small Bracket(for Node) with Screws
      1 x Support DVD (per carton)
    • Merk
      * Alle spesifikasjoner kan endres uten varsel.