Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2220INTI

  ET2220INTI

  Pro jednoduchou zábavu

  • 21,5palcová desetibodová multidotyková obrazovka s rozlišením Full HD 1920×1080 a LED podsvícením pro přehrávání médií v HD kvalitě
  • Optimalizované ovládání dotykem
  • Tenký a kompaktní design s možností přichycení na zeď
  • Procesor 3. generace Intel Core s technologií Intel Turbo Boost 2.0 je zárukou výkonného multitaskingu
  • Čistší a hlasitější reprodukce zvuku a detailnější audio díky technologii ASUS SonicMaster
  • USB 3.0 umožňuje 10krát rychlejší přenos dat než USB 2.0
  • Vstupní a výstupní porty HDMI pro připojení herních konzolí, Blu-ray přehrávačů a ostatních zařízení s konektorem HDMI
  Product Image

  Pro jednoduchou zábavu

  ASUS ET2220 z řady All-in-One PC představuje univerzální a všestranný domácí počítač, který využívá nejmodernější počítačové technologie a nabízí moderní štíhlý design. Zapomeňte na složité stolní počítače – tento počítač All-in-One je připraven k provozu ihned po vybalení z krabice. A navíc bez obtěžujících kabelů nebo komplikované instalace. Full HD panel s úhlopříčkou 21,5 palců a LED podsvícením se postará o úžasnou podívanou ve vysokém rozlišení a zároveň je velmi úsporný.

  Tento počítač díky nejnovějšímu procesoru 3. generace Intel ® Core™ přináší špičkový výpočetní výkon a jeho desetibodová dotyková obrazovka umožňuje intuitivní interakci s novým operačním systémem Windows 8. Řada ASUS All-in-One PC ET2220 nabízí nejen skvělou podívanou ve vysokém rozlišení, ale také dokonalý zvuk. O ten se stará technologie ASUS SonicMaster, která přináší vyšší čistotu zvuku, vyšší hlasitost a výraznější detailnost zvuku. Tento počítač lze dále využít také jako sekundární monitor – stačí prostřednictvím vstupního portu HDMI připojit další PC, notebook nebo tablet. ASUS All-in-One PC ET2220 je zcela soběstačný systém, se kterým bude používání domácího počítače jednoduché a zábavné.

  Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti celkové spokojenosti a spolehlivosti

  Stolní počítače ASUS ctí tradici značky a představují špičkové produkty, které se zaměřují na kvalitu, inovace a dlouhou životnost. Z průzkumu spolehlivosti a spokojenosti zákazníků provedeného magazínem PCWorld USA v roce 2011 vyplývá, že stolní počítače ASUS se systémem Windows® jsou pro zákazníky jednoduše jasnou volbou. Uživatelé oceňují zejména jejich spolehlivost, užitnou hodnotu a tichý provoz. Stolní počítače ASUS si vysloužily také další uznání za výkon, design a konektivitu. [Zdroj]

  Faster, More Powerful and More Efficient
  Rychlejší, výkonnější a účinnější

  ASUS All-in-One PC ET2220 je poháněn nejnovějším procesorem 3. generace Intel® Core™. Ten nabízí za všech okolností výkonný multitasking a energetickou úspornost. Vylepšená integrovaná grafická karta Intel HD si poradí s přehráváním HD obsahu i s náročnějšími hrami.

  Jednoduchý, čistý a snadný

  Stylový, ergonomický a kompaktní design

  Řada ASUS All-in-One PC ET2220 přináší jedinečný kompaktní design inspirovaný fotorámečkem s bezrámovým 21,5" FHD displejem s LED podsvícením, který mohou uživatelé naklonit od 16° do 45° a docílit tak ergonomické pozice pro zobrazení. Jeho inteligentní a elegantní design doplňuje stříbrný stojánek, který lze použít také jako rukojeť pro přenášení. Dalším oku lahodícím detailem je pak propracovaná síťka mikrofonu.

  Snadné přichycení na zeď*

  Držák s certifikací VESA, který je součástí volitelného příslušenství, umožňuje snadnou montáž na stěnu a úsporu místa.

  * K dostání jako samostatný doplněk

  Působivý zvuk optimalizovaný experty ze společnosti ASUS

  Hear and Feel the Power of SonicMaster
  Poznejte sílu technologie SonicMaster

  ASUS SonicMaster je technologie optimalizace zvuku vyvinutá týmem Golden Ear ze společnosti ASUS. Obsahuje řadu inovativních řešení přinášející čistší zvuk s vyšší hlasitostí a výraznějšími detaily.

  Řada ASUS All-in-One PC ET2220 využívá nejen špičkovou zvukovou technologii, ale také kvalitní vestavěné reproduktory. Vaše hudba, videa i filmy tak doplnění výrazný a podmanivý zvuk.

  Immersive Audio Optimized by ASUS Experts

  Nechejte se unést úchvatným HD obrazem

  Web Storage
  Windows 8
  Windows 8 – Krásný, rychlý a plynulý systém

  Operační systém Windows 8 se nyní točí pouze kolem vás. Umístěte si nejdůležitější věci na úvodní obrazovku a získejte okamžitý přístup k uživatelům, aplikacím, webům a dalšímu obsahu. Tak strávíte méně času hledáním a více času skutečnou prací. Windows 8 je plynulý a intuitivní systém, který vám umožní dělat vše, co chcete a jak to chcete.

  23-inch Full HD IPS LED Backlit Display
  21,5” Full HD displej s LED podsvícením

  21,5", 16:9 Full HD LED obrazovka počítače ET2220 nabízí vysoce ostrou reprodukci barev a obsah v rozlišení HD podává s důrazem na detail, čímž zdokonalí váš zážitek z multimédií. Řada ASUS All-in-One PC ET2220 nabízí vstupní/výstupní porty HDMI. To je zárukou, že k počítačům z této řady lze snadno připojit kompatibilní HDMI zařízení, např. herní konzoli. ET2220 navíc můžete použít také jako externí monitor.

  Built-in BLU-RAY Combo* Drive
  Integrovaná BLU-RAY Combo mechanika*

  Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotu obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD a následně je sdílet s rodinou či přáteli.

  * U vybraných modelů

  Nvidia
  Nejnovější grafická karta NV pro optimalizované videohovory

  Počítače řady ASUS All-in-One PC ET2220 jsou vybaveny výkonnou grafickou kartou NVIDIA GT610M s 1 GB paměti VRAM, takže bez potíží zvládají vykreslování HD videa i velkých souborů, aniž by příliš zatěžovaly procesor. Počítač ET2220 rovněž disponuje bezdrátovým připojením 802.11b/g/n Wi-Fi a integrovanou webovou kamerou s mikrofonem. Díky tomu můžete být neustále v kontaktu s rodinou a přáteli.

  Šikovné funkce

  Podpora 10bodového multidotykového ovládání v systému Windows 8

  Počítače řady ASUS All-in-One PC ET2220 je možné ovládat interaktivně pomocí multidotykové technologie. Nejde však o běžné multidotykové ovládání dvěma prsty, využít můžete třeba všech 10 prstů najednou. Tato technologie nabízí plynulé ovládání nového uživatelského rozhraní systému Windows 8. Můžete snadno přibližovat a otáčet obrázky nebo procházet obsah webových stránek.

  10-point multi-touch
  USB 3.0 - 10 Times Faster than USB 2.0
  USB 3.0 - 10 Times Faster than USB 2.0
  USB 3.0 – 10 × rychlejší než USB 2.0

  USB 3.0 využívá přibližně 5Gb/s šířku pásma. Oproti současnému standardu USB 2.0 proto nabízí desetkrát rychlejší přenos dat. Vyšší rychlost přenosu oceníte zejména při práci s velkými soubory, jako jsou videa či fotografie. Podporována je celá řada zařízení, včetně externích pevných disků nebo digitálních fotoaparátů. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci a vy se tak budete moci věnovat důležitějším věcem.