Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2411INTI

  ET2411INTI

  Tak skutečné. Tak atraktivní.

  • 23,6palcový Full HD displej s LED podsvícením pro přehrávání HD médií a multidotykové ovládání
  • Originální Windows® 7 Professional
   Originální Windows® 7 Home Premium
  • Štíhlé a elegantní provedení s možností uchycení na stěnu
  • Procesor Intel Core 3. generace s technologií Intel Turbo Boost 2.0 – záruka výkonného multitaskingu pro jakékoli využití
  • Vstupní a výstupní porty HDMI pro připojení herních konzolí, Blu-ray přehrávačů a ostatních zařízení s konektorem HDMI
  • Čistší a hlasitější reprodukce zvuku a detailnější přednes díky technologii ASUS SonicMaster
  Product Image

  Multimediální centrum vaší domácnosti

  ASUS ET2411 z řady All-in-One PC představuje univerzální a všestranný domácí počítač, který využívá nejnovější PC technologie a nabízí moderní design. Zapomeňte na složité stolní počítače – tento šikovný všeuměl je připraven k provozu ihned po vybalení z krabice. A navíc bez obtěžujících kabelů nebo komplikované instalace. Díky úžasnému 23,6palcovému Full HD displeji s LED podsvícením budete moci pomocí jednoduchých multidotykových gest intuitivně měnit velikost fotografií, procházet webové stránky nebo hrát hry. Displej s LED podsvícením se postará o úžasnou podívanou ve vysokém rozlišení. Zároveň je velmi úsporný.

  Tento počítač „vše v jednom“ využívá procesor Intel Core 3. generace, díky němuž má dostatek výkonu na pohodlnou práci s HD obsahem. ASUS All-in-One PC ET2411 nabízí nejen skvělou podívanou, ale také dokonalý zvuk. O ten se stará speciální technologie ASUS SonicMaster, které dokáže vylepšit čistotu, zvýšit hlasitost a zvýraznit detaily zvukového podání. Kromě jiného lze tento počítač využít také jako sekundární monitor, stačí připojit další PC, notebook nebo tablet prostřednictvím konektoru HDMI. ASUS All-in-One PC ET2411 je zcela soběstačný systém, s nímž bude používání domácího PC jednoduché a zábavné.

  ASUS desktops –Leading in overall satisfaction with reliability

  ASUS desktops reflect a tradition of the finest product quality, innovation, and longevity. Based on PCWorld USA's 2011 Reliability and Service Survey, users ranked ASUS as the leading choice for Windows® desktops, citing high satisfaction due to reliability, value, and quiet operation. ASUS desktops received further praise for performance, design, and connectivity.
  Source:1

  Rychlejší, výkonnější a účinnější

  ASUS All-in-One PC ET2411 je poháněn nejnovějším procesorem Intel® Core™ 3. generace. Ten nabízí za všech okolností výkonný multitasking a energetickou úspornost. Vylepšená integrovaná grafická karta Intel HD si poradí s přehráváním HD obsahu i s náročnějšími hrami.

  Štíhlé provedení

  Kompaktní rozměry a možnost instalace na stěnu

  Méně je někdy více. Max. tloušťka pouhých 6 cm
  Méně je někdy více. Maximální tloušťka pouhých 6 cm.

  Jednoduché tvary zdůrazňují elegantní design. Návrháři společnosti ASUS využili výrazné linie, které celý systém vizuálně odlehčují. Výsledkem je elegantní počítač, který má v nejsilnějším místě tloušťku pouhých 6 cm.

  Kovový stojan

  Jednoduchý kovový stojan trojúhelníkového tvaru monitor opticky snižuje.

  Senzorová tlačítka

  Kovový stojan

  Senzorová tlačítka

  Čisté tvary dovedně skrývají senzorová tlačítka v rámu displeje.

  Montáž na stěnu

  Držák s certifikací VESA, který je součástí volitelného příslušenství, umožňuje snadnou montáž na stěnu.
  * K dostání jako samostatný doplněk

  Montáž na stěnu

  Štíhlé provedení

  Působivý zvuk optimalizovaný experty ze společnosti ASUS

  ASUS All-in-One PC ET2411

  Poznejte sílu technologie SonicMaster

  ASUS SonicMaster je technologie určená k optimalizaci zvuku vyvinutá týmem Golden Ear ze společnosti ASUS. Obsahuje řadu inovativních řešení, s jejichž pomocí zajišťuje čistší zvuk s vyšší hlasitostí a výraznějšími detaily.

  ASUS All-in-One PC ET2411 využívá nejen špičkovou zvukovou technologii, ale také kvalitní vestavěné reproduktory. Vaše hudba, videa i filmy tak budou doplněny výrazným a podmanivým zvukem.

  Perfektní domácí kino s DTS

  Kromě technologie SonicMaster nechybí ve výbavě počítače ET2411 ani funkce DTS Surround Sensation Ultra-PC ll, která je zárukou výjimečného zvukového výkonu. Díky pokročilým technologiím pro zpracování zvuku je prostorový zvuk v jejím podání jednoduše dokonalý. Ten zvuk nestačí slyšet, ten musíte zažít. Nikdy byste nevěřili, že vychází z PC.

  Exkluzivní subwoofer ASUS SonicMaster*

  SubwooferTým odborníků ASUS Golden Ear navrhl a optimalizoval subwoofer SonicMaster s ozvučnými komorami o objemu 580 cm3, který je určen speciálně k reprodukci nízkofrekvenčních signálů. ET2411 proto dokáže zprostředkovat hutné a pevné basy, které neztratí na čistotě ani při vyšších hlasitostech.
  * U vybraných modelů

  Nechejte se unést okouzlujícím HD obrazem

  Originální systém Windows® 7 Professional
  Originální systém Windows® 7 Home Premium
  23,6” Full HD displej s LED podsvícením

  Full HD LEDPočítač ET2411 je vybaven 23,6" Full HD displejem s LED podsvícením a poměrem stran 16 : 9, který si hravě poradí s obsahem ve vysokém rozlišení a nevynechá přitom jediný detail. Přenese vás do světa, kde všechny filmy a hry vypadají naprosto úžasně. Zásluhou přesné reprodukce barev a výjimečně ostrého zobrazení bude práce, zábava i prohlížení webu mnohem příjemnější. ET2411 nabízí vstupní/výstupní porty HDMI, takže k němu snadno připojíte kompatibilní HDMI zařízení, např. herní konzoli. ET2411 navíc můžete použít také jako externí monitor.

  Integrovaná BLU-RAY Combo mechanika*

  Full HD LED Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotou obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD a následně je sdílet s rodinou či přáteli.

  * U vybraných modelů

  Dokonalá podívaná

  Nejnovější grafická karta NV pro optimalizované videohovory

  Grafická karta NVŠpičkové modely řady ET2411 jsou vybaveny výkonnou grafickou kartou NVIDIA GT630M s 1GB/2GB pamětí VRAM, takže bez potíží zvládají vykreslování náročného HD videa i velkých souborů, aniž by příliš zatěžovaly procesor. Počítače řady ET2411 rovněž disponují bezdrátovým připojením 802.11b/g/n Wi-Fi a integrovanou webovou kamerou s mikrofonem, takže můžete být v neustálém kontaktu s rodinou a přáteli.

  Šikovné funkce

  USB 3.0 - 10× rychlejší než USB 2.0

  USB 3.0USB 3.0 využívá přibližně 5Gb/s šířku pásma, oproti předchozímu USB 2.0 proto nabízí 10× rychlejší datové přenosy. Rychlejší přenosy dat oceníte zejména při práci s velkými soubory, jako jsou videa či fotografie. Podporována je celá řada kompatibilních zařízení, včetně externích pevných disků nebo digitálních fotoaparátů. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci a vy se tak budete moci věnovat důležitějším věcem.

  Pohodlné sledování TV díky technologii Plug and Play*
  Pusťte si televizi

  Počítače řady ET2411 přehrávají video v rozlišení 1080p a nabízejí rovněž integrovaný hybridní televizní tuner pro příjem analogového i digitálního vysílání, což z nich dělá ideální náhradu za televizi.
  * U vybraných modelů

  USB 3.0
  Zážitek z intuitivního dotykového ovládání*

  USB 3.0Multidotyková obrazovka nabízí nejen čistší a ostřejší zobrazení, ale také možnost snadno přibližovat, oddalovat či otáčet obrázky nebo procházet webovými stránkami.
  * U vybraných modelů

  USB 3.0
  Chatování bude zábava

  Pořizujte veselé snímky a užívejte si videochat s přáteli díky této dotykové aplikaci pro webovou kameru.

  USB 3.0
  Prohlížeč fotografií

  Intuitivní prohlížení fotografií v galerii pomocí známých dotykových gest jako štípnutí, roztažení, posunutí nebo poklepání.

  USB 3.0
  Memo

  S aplikací Memo můžete snadno a rychle vytvářet poznámky nebo seznamy úkolů.