Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2701INTI

  ET2701INTI

  VAŠE domácí zábavní centrum

  • 27palcová desetibodová multidotyková obrazovka s rozlišením Full HD 1920×1080 a LED podsvícením pro přehrávání médií v HD kvalitě
  • Štíhlé a elegantní provedení s možností uchycení na stěnu
  • Procesor 3. generace Intel® Core™ s technologií Intel Turbo Boost 2.0 – záruka výkonného multitaskingu pro jakékoli využití
  • HDMI input ports to connect to gaming consoles, Blu-ray players, and other HDMI-enabled devices
  • Čistší a hlasitější reprodukce zvuku a detailnější audio díky technologii ASUS SonicMaster
  Product Image

  Domácí zábavní centrum

  ASUS ET2701 z řady All-in-One PC představuje univerzální a všestranný domácí počítač, který využívá nejmodernější PC technologie a nabízí moderní design. Zapomeňte na složité stolní počítače – tento počítač All-in-One je připraven k provozu ihned po vybalení z krabice. A navíc bez obtěžujících kabelů nebo komplikované instalace. Full HD panel s úhlopříčkou 27 palců a LED podsvícením se postará o úžasnou podívanou ve vysokém rozlišení a zároveň je velmi úsporný.

  Tento počítač All-in-One přináší nejnovější systém Windows 8 s 10bodovou dotykovou obrazovkou pro intuitivní interakci a procesory 3. generace Intel ® Core™ pro špičkový výpočetní výkon a vysokou kvalitu zobrazení. ASUS All-in-One PC ET2701 nabízí nejen skvělou podívanou, ale také dokonalý zvuk. O ten se stará speciální technologie ASUS SonicMaster, která přináší vyšší čistotu zvuku, vyšší hlasitost a výraznější detailnost podání zvuku. Tento počítač lze dále využít také jako sekundární monitor – stačí prostřednictvím vstupního portu HDMI připojit další PC, notebook nebo tablet. ASUS All-in-One PC ET2701 je zcela soběstačný systém, s nímž bude používání domácího PC jednoduché a zábavné.

  Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti celkové spokojenosti a spolehlivosti

  Stolní počítače ASUS ctí tradici značky a představují špičkové produkty, které se zaměřují na kvalitu, inovace a dlouhou životnost. Z průzkumu spolehlivosti a spokojenosti zákazníků provedeného magazínem PCWorld USA v roce 2011 vyplývá, že stolní počítače ASUS se systémem Windows® jsou pro zákazníky jednoduše jasnou volbou. Uživatelé oceňují zejména jejich spolehlivost, užitnou hodnotu a tichý provoz. Stolní počítače ASUS si vysloužily další pochvalu za výkon, design a konektivitu.
  Zdroj: 1

  Rychlejší, výkonnější a účinnější

  ASUS All-in-One PC ET2701 je poháněn nejnovějším procesorem Intel® Core™ 3. generace. Ten nabízí za všech okolností výkonný multitasking a energetickou úspornost. Vylepšená integrovaná grafická karta Intel HD si poradí s přehráváním HD obsahu i s náročnějšími hrami.

  Štíhlé provedení

  Kompaktní rozměry a možnost instalace na stěnu

  Méně je někdy více. Max. tloušťka pouhých 7 cm
  Méně je někdy více. Maximální tloušťka pouhých 7 cm.

  Jednoduché tvary zdůrazňují elegantní design. Návrháři společnosti ASUS využili výrazné linie, které celý systém vizuálně odlehčují. Výsledkem je elegantní počítač, který má v nejsilnějším místě tloušťku pouhých 7 cm.

  Kovový stojan a skrytá tlačítka

  Jednoduchý kovový stojan trojúhelníkového tvaru monitor opticky snižuje, čisté tvary skrývají senzorová tlačítka v rámu displeje – to vše pro jednoduchý a elegantní vzhled řady ET2701.

  Senzorová tlačítka

  Montáž na stěnu

  Montáž na stěnu

  Držák s certifikací VESA, který je součástí volitelného příslušenství, umožňuje snadnou montáž na stěnu přispívá tak k úspoře místa a navození pocitu čistoty a vzdušnosti.

  * K dostání jako samostatný doplněk

  Jednoduchý a elegantní design

  ET2701 s bezrámovým displejem nabízí štíhlý, stylový, jednoduchý a moderní design s lesklou obrazovkou. Displej i počítač tvoří jediný celek. Zapomeňte na nepořádek, který znáte z běžných stolních počítačů.

  Štíhlé provedení

  Působivý zvuk optimalizovaný experty ze společnosti ASUS

  ASUS All-in-One PC ET2411

  Poznejte sílu technologie SonicMaster

  ASUS SonicMaster je technologie určená k optimalizaci zvuku vyvinutá týmem Golden Ear ze společnosti ASUS. Obsahuje řadu inovativních řešení, s jejichž pomocí zajišťuje čistší zvuk s vyšší hlasitostí a výraznějšími detaily.

  ASUS All-in-One PC ET2701 využívá nejen špičkovou zvukovou technologii, ale také kvalitní vestavěné reproduktory. Vaše hudba, videa i filmy tak budou doplněny výrazným a podmanivým zvukem.

  Perfektní domácí kino s DTS

  Kromě technologie SonicMaster nechybí ve výbavě počítače ET2701 ani funkce DTS Surround Sensation Ultra-PC ll, která je zárukou výjimečného zvukového výkonu. Díky pokročilým technologiím pro zpracování zvuku je prostorový zvuk v jejím podání jednoduše dokonalý. Ten zvuk nestačí slyšet, ten musíte zažít. Nikdy byste nevěřili, že vychází z počítače.

  Basový reproduktor
  Exkluzivní subwoofer ASUS SonicMaster*

  Tým odborníků ASUS Golden Ear navrhl a optimalizoval subwoofer SonicMaster s ozvučnými komorami o objemu 580 cm3, který je určen speciálně k reprodukci nízkofrekvenčních signálů. ET2701 proto dokáže zprostředkovat hutné a bohatší basy, které neztratí na čistotě ani při vyšších hlasitostech.

  * U vybraných modelů

  Nechejte se unést úchvatným HD obrazem

  Windows 8
  Windows 8 – Krásný, rychlý a plynulý systém

  Operační systém Windows 8 se nyní točí pouze kolem vás. Umístěte si nejdůležitější věci na úvodní obrazovku a získejte okamžitý přístup k uživatelům, aplikacím, webům a dalšímu obsahu. Tak strávíte méně času hledáním a více času skutečnou prací. Windows 8 je plynulý a intuitivní systém, který vám umožní dělat vše, co chcete a jak to chcete.

  Full HD LED
  27” Full HD displej s LED podsvícením

  The 27”, 16:9 Full HD LED screen of the ET2701 delivers high definition content with an added emphasis on detail; bringing you more pleasure while playing games or watching movies. Its super-sharp color reproduction enhances your productivity, entertainment, and web-surfing experience. In addition, the ET2701 Series features HDMI input ports, making it compatible with HDMI devices like game consoles; allowing the ET2701 to be used as an external display..

  Integrovaná BLU-RAY Combo mechanika*

  Full HD LED Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotou obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD a následně je sdílet s rodinou či přáteli.

  * U vybraných modelů

  Dokonalá podívaná

  Nejnovější grafická karta NV pro optimalizované videohovory

  Špičkové modely řady ET2701 jsou vybaveny výkonnou grafickou kartou NVIDIA GT640M s 1GB/2GB pamětí VRAM, takže bez potíží zvládají vykreslování náročného HD videa i velkých souborů, aniž by příliš zatěžovaly procesor. Počítače řady ET2701 rovněž disponují bezdrátovým připojením 802.11b/g/n Wi-Fi a integrovanou webovou kamerou s mikrofonem, takže můžete být neustále v kontaktu s rodinou a přáteli.

  178° pozorovací úhly

  ET2701 nabízí 178˚ horizontální i vertikální pozorovací úhly, které eliminují blednutí barev, ať už se na displej díváte z jakéhokoli úhlu.

  Šikovné funkce

  Podpora 10bodového multidotykového ovládání v systému Windows 8

  USB 3.0Počítače AIO řady ET2701 je možné ovládat interaktivně pomocí multidotykové technologie. Nejde však o běžné multidotykové ovládání dvěma prsty, využít můžete třeba všech 10 prstů najednou. Tato technologie nabízí plynulé ovládání nového uživatelského rozhraní systému Windows 8. Můžete snadno přibližovat a otáčet obrázky nebo procházet obsah webových stránek.

  USB 3.0
  USB 3.0 – 10× rychlejší než USB 2.0

  USB 3.0USB 3.0 využívá přibližně 5Gb/s šířku pásma, oproti předchozímu USB 2.0 proto nabízí 10× rychlejší datové přenosy. Rychlejší přenosy dat oceníte zejména při práci s velkými soubory, jako jsou videa či fotografie. Podporována je celá řada kompatibilních zařízení, včetně externích pevných disků nebo digitálních fotoaparátů. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci a vy se tak budete moci věnovat důležitějším věcem.

  Sledování TV
  USB 3.0
  Pohodlné sledování TV díky technologii Plug and Play*

  Počítače řady ET2701 přehrávají video v rozlišení 1080p a nabízejí rovněž integrovaný televizní tuner, což z nich dělá ideální náhradu za televizi.

  * U vybraných modelů