Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  BM6820

  BM6820

  Spolehlivý, bezpečný a úsporný firemní počítač

  • Čipová sada Intel® H61 Express
  • Špičkové kondenzátory zajišťující výjimečnou spolehlivost
  • Improved energy saving with exclusive ASUS EPU technology
  Product Image
  Ke stažení

  Správa

  ASUS Business Suite
  Chytrý výkon

  Počítače ASUS Pro jsou vybaveny špičkovými komponentami a technologiemi. Procesory 2. a 3. generace Intel® Core™ si při práci hravě poradí i s náročným multitaskingem.

  ASUS Business Suite
  AI Suite II

  AI Suite je snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní integrující obslužné programy ASUS. Umožňuje uživatelům kontrolovat systémové informace, aktualizovat systém BIOS a přistupovat k dalším exkluzivním utilitám od společnosti ASUS.

  Integrované porty COM a paralelní porty
  Integrované porty COM a paralelní porty*

  Počítač BM6820 je typický modulárním provedením, které nabízí flexibilnější podporu pevných disků, pamětí RAM, karet PCI a zařízení USB – to je ideální pro neustále se rozvíjející podniky. Standardní porty COM a volitelné paralelní porty na základní desce umožňují využít PCI sloty k dalším vylepšením systému. Snadný servis skříně napomáhá maximalizovat dobu provozu systému. Rutinní údržba ani upgrade nejsou nejmenším problémem.

  Zabezpečení

  Výstraha při vniknutí do skříně
  Výstraha při vniknutí do skříně*

  Pokud byla skříň počítače otevřena bez vašeho vědomí, systém vám to při příštím spuštění oznámí, což ještě více přispívá k bezpečnosti komponent i dat.

  Obnovení stiskem klávesy F9
  Obnovení stiskem klávesy F9

  Jediným stiskem klávesy F9 lze využít oddíl pro obnovení a vrátit tak software vašeho stolního počítače do původního a funkčního stavu. (Před použitím oddílu pro obnovení je nutné zkopírovat data a poznamenat si veškeré uživatelské změny nastavení.)

  Spolehlivost

  Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti spolehlivosti a celkové spokojenosti zákazníků
  Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti spolehlivosti a celkové spokojenosti zákazníků

  Stolní počítače ASUS ctí tradici značky a představují špičkové produkty, které se zaměřují na kvalitu, inovace a dlouhou životnost. Z průzkumů spolehlivosti a spokojenosti zákazníků provedených v roce 2011 magazínem PC World USA vyplývá, že stolní počítače ASUS se systémem Windows® jsou pro zákazníky jednoduše jasnou volbou. Uživatelé oceňují zejména spolehlivost, hodnotu a tichý provoz. Stolní počítače ASUS si vysloužily také další uznání za výkon, design a konektivitu.
  Zdroj: 1

  ASUS Business Suite
  Špičkové kondenzátory

  Stolní počítače ASUS Pro jsou vybaveny nejlepšími základními deskami na světě a špičkovými kondenzátory s pevným dielektrikem. Špičkové komponenty zajišťují maximální odolnost, delší životnost a lepší chlazení.

  Překonávání mezinárodních norem díky přísné kontrole kvality
  Překonávání mezinárodních norem díky přísné kontrole kvality

  Podnikové stolní počítače od společnosti ASUS překonávají i ty nejpřísnější mezinárodní normy. Všechny modely dokážou pracovat více než 70 hodin ve vlhkém prostředí při teplotě od 0 do 50 stupňů Celsia. Všechny rovněž absolvovaly testy extrémních teplot mezi -40 a 60 stupni Celsia. Zkouška pádem: počítače jsou pouštěny na zem pod různými úhly, což simuluje proces přepravy z místa na místo. Test hlučnosti: u počítačů je měřena hlučnost v různých provozních režimech, aby bylo zaručeno, že úroveň provozního hluku nepřesáhne stanovený limit. Společnost ASUS bude nejspolehlivějším partnerem vašeho podnikání.

  Úspora energie

  ASUS Business Suite
  Save energy with ASUS exclusive EPU technology

  The exclusive ASUS Energy Processing Unit (EPU) is the world’s first PC energy saving controller, optimizing efficiency by detecting real time CPU loads and improves efficiency in different usage types to boost system stability and expand product lifespan.

  * volitelné