Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  BT6130

  BT6130

  Optimalizovaný výkon

  • Kompaktní a flexibilní 7l provedení
  • Nekompromisní výkon
  • USB 3.0: 10× rychlejší přenos
  • Špičkové kondenzátory s pevným dielektrikem jsou zárukou maximální spolehlivosti
  • Improved energy saving with exclusive ASUS EPU technology
  • Karta PCIE pro rozšíření vstupů a výstupů (volitelná)
  • Obnovení systému stiskem klávesy F9
  Product Image
  Product Data Sheet

  Kompaktní a flexibilní 7l provedení

  Monitor je prodáván samostatně

  Kompaktní a flexibilní 7l provedení

  Modely řady BT jsou typické elegantním a lehkým provedením. Díky předo-zadnímu chlazení lze počítač umístit vertikálně i horizontálně, přesně podle vašich požadavků.

  Nekompromisní výkon

  Počítače ASUS Pro využívají špičkové komponenty a technologie, které zvýší produktivitu každého pracoviště. Ve výbavě najdete např. procesory 2. generace Intel® a výkonné integrované grafické karty, jež si poradí s jakýmkoli úkolem.

  USB 3.0: 10× rychlejší přenos

  Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji než USB 2.0 a je navíc zpětně kompatibilní.


  Špičkové kondenzátory s pevným dielektrikem jsou zárukou maximální spolehlivosti

  Stolní počítače ASUS Pro jsou vybaveny nejlepšími základními deskami na světě a špičkovými kondenzátory. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují maximální odolnost, delší životnost a lepší chlazení.

  Save energy with ASUS exclusive EPU technology

  The exclusive ASUS Energy Processing Unit (EPU) is the world’s first PC energy saving controller, optimizing efficiency by detecting real time CPU loads and improves efficiency in different usage types to boost system stability and expand product lifespan.

  Karta PCIE pro rozšíření vstupů a výstupů*

  Volitelná karta se sériovými/paralelními vstupy a výstupy je ideálním řešením pro sériová zařízení vyžadující rychlé datové přenosy a pro přidání dalších paralelních zařízení, jako je např. druhá tiskárna nebo skener. (* volitelné)

  Obnovení systému stiskem klávesy F9

  Jediným stiskem klávesy F9 lze využít oddíl pro obnovení a vrátit tak software vašeho stolního počítače do původního a funkčního stavu. (Před použitím oddílu pro obnovení je nutné zkopírovat data a poznamenat si veškeré uživatelské změny nastavení.)

  Špičkové kondenzátory s pevným dielektrikem jsou zárukou maximální spolehlivosti