Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B33E

  ASUSPRO ADVANCED B33E

  Profesionální notebooky pro profesionální byznysmeny

  • Spolehlivost: úspěšné zvládnutí náročných testů kvality a vestavěný pevný disk odolný proti otřesům
  • Zabezpečení: čtečky otisků prstů a volitelný modul TPM
  • Výkon: baterie Sonata® s dlouhou výdrží, která zvládne až 900 nabíjecích cyklů – třikrát více než tradiční lithium-iontové baterie
  • Uživatelsky příjemné funkce: ASUS Xpress Charge – rychlé nabití baterie na 90 % za pouhých 90 minut Odnímatelná dokovací stanice a možnost pracovat až se třemi displeji současně

   ASUSPRO – Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

   Modely řady ASUSPRO B nabízejí fantastické výhody pro firemní uživatele. Notebook B33 s úhlopříčkou 13" je odolný a zároveň lehký. Víko displeje a tělo klávesnice jsou vyrobeny ze slitiny hořčíku a hliníku. Toto provedení je několikanásobně odolnější než běžné plasty, přesto je zároveň lehké a snadno přenosné. K extrémní spolehlivosti modelu B33 přispívají zesílené kovové panty, pevný disk odolný vůči otřesům a voděodolná klávesnice. Použitá baterie Sonata s dlouhou výdrží zvládne oproti běžným lithium-iontovým bateriím třikrát více nabíjecích cyklů. Dokovací stanice ASUS Power Station II poskytuje bohaté možnosti připojení pro zvýšení produktivity, stejně jako bezpečnostní funkce včetně modulu TPM (hardware Trusted Platform Module), ověření pomocí otisků prstů a podpory čipových karet. Ať už notebook řady ASUSPRO B používáte kdekoliv, zvládnete s ním důležité obchodní úkoly efektivněji a bezpečněji.

   Špičkové firemní notebooky

   Notebooky ASUSPRO B Series jsou podrobeny přísným testům kvality překračujícím průmyslové standardy – přestály například zkoušku pádem, test odolnosti pantů a tlakovou zkoušku panelu obrazovky.

   Testovaná odolnost proti pádům
   Testovaná odolnost pantů
   Tlakové zkoušky panelů
   Pevný disk odolný proti otřesům
   Více než dvojnásobná výška pádu, než jakou předepisují standardy pro běžné notebooky Překračují standardy pro běžné notebooky Tlak při tlakových testech panelů je o 20 procent vyšší než nařizují standardy pro běžné notebooky Ochranné vložky proti otřesům a senzory pohybu ASUS Shockshield

   Odolnost

   Tělo ze slitiny hořčíku a hliníku

   Notebooky ASUS B33 jsou vybaveny mimořádně odolným a spolehlivým krytem ze slitiny hořčíku a hliníku. Toto provedení je několikanásobně odolnější než běžné plasty, přesto však zůstává velmi lehké. Černá slitina hořčíku na těle notebooku působí velmi atraktivně a sofistikovaně.

   Voděodolná klávesnice

   Firemní notebooky ASUSPRO jsou odolné vůči rozlitým nápojům a jiným tekutinám. Klávesnice se vyznačuje vysoce kvalitním provedením a odtokovým systémem, který odvádí tekutiny spodní částí notebooku a udržuje tak důležité komponenty v suchu a bezpečí.

   Pevný disk odolný vůči otřesům – trojitá ochrana
   Pevný disk odolný vůči otřesům – trojitá ochrana
   • Nejnáročnější test proti nárazům a vibracím (3 osy, 6 úhlů)

    Pevné disky ve firemních noteboocích ASUSPRO jsou vystaveny nejpřísnějším testům odolnosti proti nárazům a vibracím (3 osy, 6 úhlů) podle průmyslových standardů.

   • Kovový rám

    Kovový rám zesiluje konstrukci kolem jednotek a ochrana úložiště tak převyšuje běžné standardy. Tyto rámečky doplňují „airbagy“ – polštářky, které pohlcují tlak a jsou navrženy jako další vrstva ochrany dat v případě otřesů nebo upuštění notebooku při přenášení.

   • Snímač pohybu

    Firemní notebooky řady ASUSPRO B jsou vybaveny snímači pohybu, které se aktivují při bezprostředně hrozícím nárazu a představují tak další prostředek pro ochranu vašich dat.

   Zabezpečení bez obav

   ASUS Secure Delete – trvalé odstranění citlivých dat
   ASUS Secure Delete

   Snadno použitelné uživatelské rozhraní umožňující trvale odstranit důvěrná data z odpadkového koše. Stačí spustit program Secure Delete a myší přetáhnout soubory, které chcete trvale odstranit.

   Chraňte svá data – sledujte a najděte odcizené notebooky

   Technologie Intel® Anti-Theft znemožní přístup do operačního systému. Technologie Computrace® LoJack® for Laptops od společnosti Absolute® Software dokáže s pomocí místních bezpečnostních složek a na vybraných trzích a místech najít a získat zpět odcizené notebooky.

   Inteligentní výkon

   Procesory Intel® Core™ vPro™ druhé generace

   Notebooky řady ASUSPRO B33 jsou poháněny procesory Intel® Core™ vPro™ druhé generace, které posouvají práci s počítačem na novou úroveň. Maximalizují hardwarové zabezpečení, usnadňují správu počítače a poskytují citlivější, přizpůsobivější výkon.

   Ekologická baterie s technologií ASUS Xpress Charge
   Ekologická baterie s technologií ASUS Xpress Charge

   První firemní notebooky, které ve standardní výbavě nabízejí baterii Boston-Power® Sonata s dlouhou výdrží, která oproti tradičním lithium-iontovým bateriím zvládne třikrát více nabíjecích cyklů. Technologie ASUS Xpress Charge navíc baterii notebooku nabije na 90 % během pouhých 90 minut.

   ASUS USB Charger+
   ASUS USB Charger+

   Bleskové nabíjení mobilních zařízení. Notebooky řady ASUSPRO B33 s rozhraním USB 3.0 vám umožní snadno nabíjet smartphony, multimediální přehrávače a další přenosná zařízení, a to dokonce i tehdy, když je notebook vypnutý, v režimu spánku nebo v režimu hibernace. Snadné, bezproblémové a pohodlné.

   Pohodlná práce na počítači

   Jasný displej dokonce i za slunečného dne

   Obrazovka eliminující odlesky používá pokročilé metody výroby a vrstvení panelu, takže displej bude perfektně čitelný i za jasného světla. To je zvláště užitečné při používání notebooku venku.

   Zcela bezhlučná práce na počítači s tichým kancelářským režimem Power4Gear

   Technologie ASUS Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, dokáže proto výrazně snížit hluk a práci s notebookem jaksepatří zpříjemní.

   Funkce pro snadné použití

   ASUS Power Station II

   Bezkonkurenční možnosti připojení díky odnímatelné dokovací stanici, která umožňuje rychlé připojení periferií, komunikačních zařízení a napájecích kabelů.

   ASUS Power Station II
   Lepší prezentace s technologií ASUS Scene Switch

   Uživatelé mohou stiskem jediného tlačítka přepnout tapetu, nastavit hlasitost, změnit výstupní režimy, skrýt ikony na ploše a deaktivovat spořič obrazovky – takže budou připraveni předvést prezentaci během pár okamžiků.

   ASUS Power Recovery

   S tímto výkonným nástrojem je možné kdykoliv provést zálohu a obnovení systému, takže je velmi snadné ochránit počítač před pády nebo selháním pevného disku. Obnovení systému je díky přesným záložním obrazům rychlé, snadné a zcela spolehlivé.

   ASUS Power Recovery
   Pouzdro na vizitky

   Integrováno přímo do notebooku – snadné ukládání a používání vizitek.   Pouzdro na vizitky