Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B43J

  ASUSPRO ADVANCED B43J

  • Spolehlivost: Úspěšné zvládnutí přísných testů kvality, vestavěný pevný disk odolný proti otřesům a klávesnice odolná proti polití
  • Zabezpečení: Přístup pomocí karet Smart card, čtečka otisků prstů a volitelný modul TPM
  • Výkon: Extrémní výkon; možnost přepínat mezi UMA a samostatnou grafickou kartou v závislosti na právě prováděné úloze, což zaručuje buď delší výdrž baterie, nebo vyšší výkon
  • Uživatelsky příjemné funkce: Ekologická baterie s technologií ASUS Xpress Charge; odnímatelná dokovací stanice
  Product Image

  Notebooky ASUS B Series jsou navrženy na míru malým a středně velkým podnikům. V podobě notebooků B53 a B43 nabízí společnost ASUS technologie, jež prošly náročnými testy kvality, a inovativní obchodní řešení.

  Elegantní a profesionální design

  Černé barevné provedení notebooků řady B získalo ocenění Reddot a jeho hra kontrastů působí decentně i elegantně zároveň. Vodorovné linie na povrchu z broušeného hliníku zdůrazňují šířku notebooku, zatímco tlačítka touchpadu jsou na dotek jemná, s velmi rychlou odezvou.

  Důvěrná data jsou v bezpečí díky technologii ASUS ShockShield

  Senzory pohybu a přídavné podložky pevných disků odolných proti otřesům snižují riziko poškození pevného disku během přenosu notebooku – data zůstanou v bezpečí.

  Vodotěsná klávesnice

  Díky vodotěsné klávesnici řady B43 se již uživatelé nemusí obávat poškození, když si na notebook vylijí např. nápoj.

  Inteligentní správa

  Nejnovější technologie Intel® Core™ vPro™. Notebooky ASUS B Series jsou vybaveny nejnovějšími procesory Intel® Core™ vPro™. Možnosti vzdálené konfigurace, diagnostiky, odpojení a oprav snižují náklady na správu. Rovněž je notebook chytře chráněn před viry a je snížena jeho spotřeba energie.

  Bezproblémové zabezpečení

  Notebooky ASUS B Series jsou navrženy tak, aby důvěrná data zůstala za všech okolností v bezpečí. Technologie jako přístup pomocí karet Smart card, čtečka otisků prsů a volitelný modul TPM zaručují, že se k důležitým souborům dostanou pouze oprávnění uživatelé. V případě krádeže pomohou v nalezení a navrácení notebooku technologie Intel® Anti-Theft s funkcí Computrace® LoJack® for Laptops. Funkce ASUS Secure Delete umožňuje uživateli odstranit všechna důvěrná data.

  Připojte až 3 monitory

  Jediné grafické jádro notebooků ASUS B43/53 Series dokáže zvládnout až 3 nezávislé výstupy na displej, což zvyšuje produktivitu práce. Větší pracovní prostor podporuje multitasking a může být přínosný v oblastech zdravotní péče, vysílání a bankovnictví či ve finančním sektoru.

  Vynikající výkon, vynikající výdrž baterie

  Technologie ATI Switchable™ Graphics skvěle vyvažuje výkon a výdrž baterie. Při provádění běžných úloh, jako např. prohlížení internetu nebo čtení e-mailů, je použita integrovaná grafická karta, zatímco při přehrávání videa a při běhu aplikací náročných na grafický výkon, jako je např. úprava fotografií, se využívá samostatné grafické karty. Pro tyto úlohy je optimalizován grafický výkon a výdrž baterie je současně prodloužena na maximum.

  Prezentace rychle a snadno s technologií ASUS Scene Switch

  Technologie ASUS Scene Switch uživatelům umožňuje stiskem jediného tlačítka přepnout tapetu, nastavit hlasitost, změnit výstupní režimy, skrýt ikony na ploše a deaktivovat spořič obrazovky – takže jsou připraveni předvést prezentaci během pár okamžiků

  Integrované pouzdro na vizitky

  Pouzdro na vizitky integrováno přímo v notebooku

  Rozsáhlé možnosti připojení bez kompromisů

  Odnímatelná dokovací stanice umožňuje rychlé připojení periferií, komunikačních zařízení a napájecích kabelů.

  Eco-friendly battery with ASUS Xpress Charge

  Maintain peak performance for 900 charge cycles—more than triple the normal lithium ion battery life cycle , Quick charges to 90% capacity in just 90 mins*

  Firemní notebooky od společnosti ASUS jsou podrobovány přísným testům kvality

  Testovaná odolnost proti pádům
  Testovaná odolnost pantů
  Tlakové zkoušky panelů
  Pevný disk odolný proti otřesům
  Vodotěsná klávesnice, odolá až 120 cm2 tekutiny