Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED B53S

  ASUSPRO ADVANCED B53S

  Profesionální notebooky pro profesionální byznysmeny

  • Spolehlivost: úspěšné zvládnutí náročných testů kvality a vestavěný pevný disk odolný proti otřesům
  • Zabezpečení: přístup pomocí smart karet, čtečka otisků prstů a volitelný modul TPM
  • Výkon: Baterie Sonata® s dlouhou výdrží, která zvládne až 900 nabíjecích cyklů – třikrát více než tradiční lithium-iontové baterie
  • Uživatelsky příjemné funkce: ASUS Xpress Charge – rychlé nabití baterie na 90 % za pouhých 90 minut Odnímatelná dokovací stanice a možnost pracovat až se třemi displeji současně
   Product Image

   ASUSPRO – Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

   Notebooky ASUSPRO B Series jsou navrženy na míru malým a středně velkým podnikům. Modely ASUS B43 a B53 nabízejí technologie s prověřenou kvalitou a představují inovativní obchodní řešení.

   Špičkové firemní notebooky

   Notebooky ASUSPRO B Series jsou podrobeny přísným testům kvality překračujícím průmyslové standardy – přestály například zkoušku pádem, test odolnosti pantů a tlakovou zkoušku panelu obrazovky.

   Testovaná odolnost proti pádům
   Testovaná odolnost pantů
   Tlakové zkoušky panelů
   Pevný disk odolný proti otřesům
   Více než dvojnásobná výška pádu, než jakou předepisují standardy pro běžné notebooky Překračují standardy pro notebooky Tlak při tlakových testech panelů je o 20 procent vyšší než nařizují standardy pro běžné notebooky Ochranné vložky proti otřesům a senzory pohybu ASUS Shockshield

   Zabezpečení bez obav

   Pevné disky odolné proti otřesům

   Důvěrná data zůstanou v bezpečí díky pohybovým senzorům ASUS ShockShield a ochranným vložkám, které pohlcují otřesy a snižují riziko poškození pevného disku během přepravy – takže data zůstanou v bezpečí.

   Důvěrná data zůstanou v bezpečí díky technologii ASUS ShockShield

   Technologie pro přístup pomocí smart karet, čteček otisků prstů a volitelného modulu TPM

   Přísná ochrana a zabezpečení soukromí, které zaručují, že mají k důležitým souborům přístup pouze autorizovaní uživatelé.

   ASUS Secure Delete – trvalé odstranění citlivých dat
   ASUS Secure Delete

   Snadno použitelné uživatelské rozhraní umožňující trvale odstranit důvěrná data z odpadkového koše. Stačí spustit program Secure Delete a myší přetáhnout soubory, které chcete trvale odstranit.

   Theft Protection with LoJack for Laptops and Intel® Anti-Theft Technology

   Sold separately, LoJack for Laptops gives you the ability to lock, delete, locate and recover your stolen laptop, while Intel® Anti-Theft Technology provides additional security with remote system disabling. When the laptop is recovered, it can be easily reactivated and returned to normal operation.

   Inteligentní výkon

   Připojte až tři monitory

   První notebooky na světě s technologií ATI Eyefinity®, která umožňuje k jedné grafické kartě připojit až tři nezávislé monitory současně a zvýšit tak celkovou produktivitu práce. Větší pracovní prostor umožňuje lepší multitasking a může být přínosný v oblastech zdravotní péče, vysílání, bankovnictví či ve finančním sektoru.

   Připojte až tři monitory
   Procesory Intel® Core™ vPro™ druhé generace

   Modely ASUSPRO B43S a B53S jsou poháněny procesory Intel® Core™ vPro™ druhé generace, které posouvají práci na počítači na vyšší úroveň – maximalizují hardwarové zabezpečení, zjednodušují správu počítače a poskytují citlivější, přizpůsobivější výkon.

   Ekologická baterie s technologií ASUS Xpress Charge
   Ekologická baterie s technologií ASUS Xpress Charge

   První firemní notebooky, které ve standardní výbavě nabízejí baterii Boston-Power® Sonata s dlouhou výdrží, která oproti tradičním lithium-iontovým bateriím zvládne třikrát více nabíjecích cyklů. Technologie ASUS Xpress Charge navíc baterii notebooku nabije na 90 % během pouhých 90 minut.

   ASUS USB Charger+
   ASUS USB Charger+

   Bleskové nabíjení mobilních zařízení. Notebooky ASUSPRO B Series a rozhraním USB 3.0 vám umožní snadno nabíjet smartphony, MP3 přehrávače a další přenosná zařízení dokonce i ve chvíli, kdy je notebook vypnutý, v režimu spánku nebo v režimu hibernace. Snadné, bezproblémové a pohodlné.

   Funkce pro snadné použití

   ASUS Power Station II

   Bezkonkurenční možnosti připojení díky odnímatelné dokovací stanici, která umožňuje rychlé připojení periferií, komunikačních zařízení a napájecích kabelů.

   ASUS Power Station II
   Lepší prezentace s technologií ASUS Scene Switch

   Uživatelé mohou stiskem jediného tlačítka přepnout tapetu, nastavit hlasitost, změnit výstupní režimy, skrýt ikony na ploše a deaktivovat spořič obrazovky – takže budou připraveni předvést prezentaci během pár okamžiků.

   ASUS Power Recovery

   S tímto výkonným nástrojem je možné kdykoliv provést zálohu a obnovení systému, takže je velmi snadné ochránit počítač před pády nebo selháním pevného disku. Obnovení systému je díky přesným záložním obrazům rychlé, snadné a zcela spolehlivé.

   ASUS Power Recovery
   Pouzdro na vizitky

   Integrováno přímo do notebooku – snadné ukládání a používání vizitek.   Pouzdro na vizitky

   Pohodlná práce na počítači

   Jasný displej dokonce i za slunečného dne

   Obrazovka eliminující odlesky používá pokročilé metody výroby a vrstvení panelu, takže displej bude perfektně čitelný i za jasného světla. To je zvláště užitečné při používání notebooku venku.

   Zcela bezhlučná práce na počítači s tichým kancelářským režimem Power4Gear

   Technologie ASUS Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, dokáže proto výrazně snížit hluk a práci s notebookem jak se patří zpříjemní.