Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ADVANCED BU400A

  ASUSPRO ADVANCED BU400A

  Ultrabook™ pro vaše podnikání

  Extra bezpečnost a správa
  • Nové procesory 3. generace Intel® Core™ i5-3427U s technologií Intel® vPro™ a řešením Intel® Small Business
  • Spolehlivá grafická karta NVIDIA® NVS™ 5200M
  • Lepší zabezpečení díky technologii Trusted Platform Module a čtečce otisků prsů
  Profesionální design
  • Hmotnost pouze 1,64 kg a výjimečně štíhlé tělo vybavené všemi potřebnými vstupními i výstupními konektory
  • Pohodlná klávesnice a přesný touchpad
  • Vizuální požitek s HD/HD+ panelem se širokými pozorovacími úhly a úpravou proti odleskům
  • Volitelná intuitivní dotyková obrazovka umožňující snadné ovládání
  Vyšší odolnost
  • Přísné standardy testování spolehlivost společnosti ASUS
  • Odolný LCD displej se zesílenou strukturou z uhlíkových vláken
  • O ochranu dat se stará pevný disk odolný vůči otřesům
  • Voděodolná klávesnice
  Product Image

  ASUSPRO BU400 Ultrabook™

  ASUSPRO BU400 Ultrabook™
  S počítači ASUSPRO BU400 Ultrabook™ je podnikání mobilnější, odolnější, bezpečnější a produktivnější. Pracujte flexibilně odkudkoli díky hmotnosti pouze 1,64 kg a tělu o tloušťce 20 mm. Model BU400 nabízí naprostou spolehlivost a oproti ostatním notebookům splňuje mnohem vyšší standardy v oblasti zkoušek pádem, testů odolnosti pantů a tlakových zkoušek panelu obrazovky. Využívá zesílenou strukturu z uhlíkových vláken, pevný disk odolný vůči otřesům a voděodolnou klávesnici. O vyšší úroveň zabezpečení se stará technologie Trusted Platform Module (TPM) a čtečka otisků prstů, zatímco k efektivní správě přispívají výkonné procesory 3. generace Intel® Core™, technologie Intel® vPro™ a řešení Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA).

  ASUSPRO Quality You Can Rely on

  Profesionální design

  Jednoduché, stylové a naprosto profesionální

  Tělo počítače ASUSPRO BU400 je jednodílné a na první pohled působí decentním a konzistentním dojmem. Designové prvky nechybí ani na spodní straně a důmyslně uvolňují místo na pracovním stole. Tělo notebooku zdobí stylová tmavá povrchová úprava s charakteristickou broušenou texturou.


  Simple, stylish, professional

  Štíhlé tělo, nízká hmotnost a konektivita bez kompromisů

  Hmotnost 14" modelu ASUSPRO BU400 je pouze 1,64 kg. Díky tomu bude vaše podnikání mobilnější a flexibilnější. Přestože je tloušťka notebooku pouhých 20 mm, konektivita nebyla nijak ošizena. Model BU400 je vybaven celou řadou vstupních a výstupních konektorů: USB 3.0, VGA, HDMI, zvukovým portem, čtečkou karet 2 v 1 a zámkem Kingston. Všechny tyto konektory přispívají k tomu, že vaše práce bude snadnější a pohodlnější, ať už se do ní pustíte kdekoli.
  Slim and light

  Pohodlná klávesnice a přesný touchpad

  V podnikání je velice důležitá zejména klávesnice, protože právě jejím prostřednictvím probíhá značná část firemní komunikace. Technici ze společnosti ASUS vyladili klávesnici notebooku BU400 tak, že se na ní snáze píše a ještě k tomu déle vydrží. Optimalizace se dočkal také touchpad, u kterého došlo ke zvýšení přesnosti a zvětšení dotykové plochy. To vše přispívá ke zlepšení produktivity firemních uživatelů.

  True-comfort keyboard and precision touchpad


  Posila pro vaše podnikání


  True-comfort keyboard and precision touchpad
  Odolný LCD displej se zesílenou strukturou z uhlíkových vláken

  LCD displej notebooku ASUS BU400 využívá odolnou zesílenou strukturu z uhlíkových vláken, která je několikanásobně pevnější než běžný plast. Díky tomu se tento notebook i přes svoji nízkou hmotnost pyšní v porovnání se standardními notebooky o 20 % vyšší odolností displeje proti tlaku a lepší ochranou proti poškození.

  Pevný disk odolný vůči otřesům – trojitá ochrana zajistí bezpečí vašich dat

  Anti-shock hard drive
  Nejnáročnější test proti nárazům a vibracím (3 osy, 6 úhlů)

  Pevné disky v noteboocích ASUSPRO BU400 jsou vystaveny nejpřísnějším testům odolnosti proti nárazům a vibracím (3 osy, 6 úhlů) podle průmyslových standardů.

  Kovový rám a ochranné vložky pohlcující otřesy

  Notebooky ASUSPRO BU400 jsou vybaveny kovovým rámem zesilujícím konstrukci kolem jednotek. Ochrana úložiště tak převyšuje běžné standardy. Tyto rámečky jsou doplněny „airbagy“ – vložkami pohlcujícími otřesy, které jsou navrženy jako další vrstva ochrany dat v případě otřesů nebo upuštění notebooku při přenášení.

  Ochranný mechanismus se senzorem pohybu

  Senzor pohybu a software na ochranu pevného disku se aktivují při bezprostředně hrozícím nárazu a představují tak další prostředek pro ochranu vašich dat. Využívají digitální 3D akcelerometr se třemi úrovněmi citlivosti: vypnuto, normální a vysoká citlivost. Standardně je aktivována poslední z nich, takže jsou hrozící nárazy sledovány neustále.

  Anti-shock hard drive

  Ochrana strukturální integrity notebooku pomocí kovových výztuh ve všech rozích

  Anti-shock hard drive

  Pevný kovový rám notebooku

  Anti-shock hard drive

  Ochranné vložky pohlcující otřesy snižují potenciální nebezpečí

  Anti-shock hard drive

  Senzor pohybu pevného disku sledující nárazy předchází následkům pádů

  Vylepšené testování odolnosti vůči pádu
  Více než dvojnásobná výška pádu, než jakou předepisují standardy pro běžné notebooky

  Náročnější testování pantů
  Prochází dalšími 20 000 testovacími cykly sestávajícími z otevírání a zavírání víka

  Přísnější testování odolnosti vůči tlaku
  Až o 20 % vyšší odolnost v porovnání s běžnými notebooky

  Voděodolná klávesnice
  Občasné rozlití nápoje už nebude problém

  Vaše podnikání získá: lepší možnosti zabezpečení a správy

  Nové procesory 3. generace Intel® Core™ s technologií vPro™ a funkcemi ochrany soukromí od společnosti Intel® poskytují nejen skvělý výkon, ale také pomáhají IT manažerům s implementací pokročilých bezpečnostních řešení
  New 3rd generation Intel® Core™ processors

  Pro IT oddělení většiny společností je nejdůležitější zajistit špičkový výkon i kvalitní zabezpečení. Proto notebooky ASUS BU400 využívají procesory 3. generace Intel® Core™ s technologií vPro™. Ty IT oddělením pomáhají chránit firemní PC, automatizovat řešení problémů, urychlovat opravy i údržbu a snižovat množství osobních návštěv konkrétních pracovišť. IT oddělení tak budou moci těžit z nižších celkových nákladů na vlastnictví (TCO) i vyšší efektivity práce. Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) přidává novou vrstvu hardwarové ochrany, která brání neoprávněnému přístupu k vašim důležitým firemním účtům. Bezpečnostní odborníci tento přístup obecně považují za mnohem účinnější než pouhá softwarová řešení.

  Technologie Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) dovoluje malým podnikům efektivně spravovat všechna PC pomocí jediného intuitivního balíku
  Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA)

  Notebooky ASUSPRO BU400 nabízejí řešení Intel® Small Business Advantage – novou výpočetní platformu, která se skládá z hardwaru, softwaru i firmwaru poskytujících jedinečné možnosti zabezpečení i produktivity. Toto řešení bylo speciálně navrženo pro malé podniky vyžadující síť se správou. Platforma Intel® SBA zahrnuje šest aplikací usnadňujících organizaci zabezpečení a produktivity: Software Monitor, Data Backup and Restore, USB Blocker, PC Health Center, Energy Saver a Wireless Display.

  Vestavěný bezpečnostní čip TPM – ochrana cenných dat na hardwarové úrovni
  Embedded TPM security chip

  S integrovaným hardwarovým řešením Trusted Platform Module, které uchovává počítačem generované šifrovací klíče, si odborníci mohou být jisti, že jsou jejich drahocenná data v bezpečí. Toto hardwarové řešení slouží jako prevence proti útokům hackerů a znemožňuje jim získat hesla a šifrovací klíče chránící citlivá data. TPM umožňuje na noteboocích bezpečněji spouštět aplikace, provádět platební transakce, a v neposlední řadě také komunikovat s vyšší důvěryhodností.

  Lepší ochrana díky skenování otisků prstů
  Improved security with fingerprint scanning

  Notebooky vybavené senzorem otisků prstů posouvají autorizaci přístupu a celkové zabezpečení pomocí jedinečných znaků každého člověka na vyšší úroveň. RF snímač je méně ovlivněn běžnými stavy povrchu kůže, jako je suchá, opotřebovaná, zrohovatělá, znečistěná nebo mastná pokožka, což může u jiných snímačů narušit schopnost správného rozpoznání otisků prstů.


  Keep data safe, plus trace and locate stolen notebooks
  Udržujte svá data v bezpečí – sledujte a najděte odcizený notebook zásluhou technologií Intel Anti-Theft a Computrace® LoJack® for Laptops

  Notebooky ASUSPRO BU400 využívají technologii Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT), která chrání data tím, že zabraňuje přístupu do operačního systému v případě, kdy vám notebook někdo odcizí nebo jej ztratíte. Kromě toho jsou notebooky dodávány s nástrojem Computrace® LoJack® for Laptops od společnosti Absolute® Software, díky kterému budete moci na dálku zjistit jejich polohu. Zároveň vám tento nástroj umožňuje uzamknout či odstranit data, pokud by notebook padl do nepovolaných rukou. Specializovaný tým LoJack® for Laptops spolupracuje s místní policií, snaží se vystopovat ztracený či ukradený notebook a vrátit jej zpět právoplatnému majiteli.