Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUSPRO ESSENTIAL P53SJ

  ASUSPRO ESSENTIAL P53SJ

  Dokonalá produktivita

  • Spolehlivost: úspěšné zvládnutí přísných testů kvality a vestavěný pevný disk odolný proti otřesům
  • Zabezpečení: chraňte svá data – sledujte a najděte odcizený notebook s technologiemi Intel Anti-Theft a Computrace® LoJack® for Laptops. Ochranné vložky pohlcující otřesy ASUS ShockShield navíc snižují riziko poškození pevného disku během přepravy
  • Uživatelsky příjemné funkce: touchpad s technologií Palm-proof, intuitivní uživatelské rozhraní systému BIOS, integrované pouzdro na vizitky
   Product Image

   ASUSPRO – Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

   Notebooky ASUSPRO P Series jsou navrženy na míru malým a středně velkým podnikům. Elegantní tělo s profesionálním vzhledem jde ruku v ruce s odolností a spolehlivostí. Nabízí vynikající výkon pro uživatele, kterým záleží na ceně – každou investovanou korunu jim bohatě vynahradí.

   Špičkové firemní notebooky

   Notebooky ASUSPRO P Series jsou podrobeny přísným testům překračujícím průmyslové standardy – přestály například zkoušku pádem, test odolnosti pantů a tlakovou zkoušku panelu obrazovky.

   Testovaná odolnost proti pádům
   Testovaná odolnost pantů
   Tlakové zkoušky panelů
   Pevný disk odolný proti otřesům
   Více než dvojnásobná výška pádu, než jakou předepisují standardy pro běžné notebooky Překračují standardy pro notebooky Tlak při tlakových testech panelů je o 20 procent vyšší než nařizují standardy pro běžné notebooky Ochranné vložky proti otřesům a senzory pohybu ASUS Shockshield

   Zabezpečení bez obav

   Pevný disk odolný proti otřesům

   Ochranné vložky proti otřesům a senzory pohybu ASUS Shockshield chrání pevný disk a drahocenná data před poškozením.

   Důvěrná data zůstávají díky technologii ASUS ShockShield v bezpečí

   Theft Protection with LoJack for Laptops and Intel® Anti-Theft Technology

   Sold separately, LoJack for Laptops gives you the ability to lock, delete, locate and recover your stolen laptop, while Intel® Anti-Theft Technology provides additional security with remote system disabling. When the laptop is recovered, it can be easily reactivated and returned to normal operation.

   ASUS Secure Delete – trvalé odstranění citlivých dat

   ASUS Secure Delete

   Snadno použitelné uživatelské rozhraní umožňující trvale odstranit důvěrná data z odpadkového koše. Stačí spustit program Secure Delete a myší přetáhnout soubory, které chcete trvale odstranit.

   Inteligentní výkon

   Notebooky ASUSPRO P Series s procesory Intel® Core druhé generace nabízejí vylepšený výkon, který se navýší podle potřeby, a integrovanou grafiku zaručující výrazně lepší práci na PC.

   Technologie NVIDIA® Optimus™ poskytuje rovnováhu mezi výkonem a dlouhou výdrží baterie, protože dokáže automaticky přepínat mezi integrovaným grafickým procesorem a samostatnou grafickou kartou, když dojde na graficky náročné aplikace, jako jsou prezentace, nebo na úpravu fotografií.

   Pohodlná práce na počítači

   Jasný displej dokonce i za slunečného dne

   Obrazovka eliminující odlesky používá pokročilé metody výroby a vrstvení panelu, takže displej bude perfektně čitelný i za jasného světla. To je zvláště užitečné při používání notebooku venku.

   Zcela bezhlučná práce na počítači s tichým kancelářským režimem Power4Gear

   Technologie ASUS Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, dokáže proto výrazně snížit hluk a práci s notebookem jak se patří zpříjemní.

   Perfektně čitelný displej dokonce i na jasném světle
   Technologie IceCool udržuje vaše ruce v chládku
   Technologie IceCool

   Práce s počítačem může být pohodlná i při delším používání. Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou teplo generující komponenty umístěny na spodní straně dále od uživatele. V kombinaci s teplovodivými trubicemi a chladicími otvory zůstávají opěrky dlaní a klávesnice chladnější.

   Klávesnice, která získala ocenění IF
   Ergonomická klávesnice, která získala ocenění IF

   Elegantní klávesnice nabízí dostatečně velké mezery mezi klávesami a masivní tlačítka, uživatel tak může psát snadno, přesně a pohodlně. Konstrukce klávesnice navíc zabraňuje usazování a hromadění škodlivých prachových částeček.

   Pouzdro na vizitky

   Integrováno přímo do notebooku – snadné ukládání a používání vizitek.

   Funkce pro snadné použití

   Lepší prezentace s technologií ASUS Scene Switch

   Snadná změna pozadí plochy, nastavení zvuku, režimů výstupu, skrytí ikon na ploše nebo zakázání spořiče obrazovky – to vše prostřednictvím klávesové zkratky FN+1.


   Intuitivní systém BIOS

   Společnost ASUS vyvinula prostředí systému BIOS, které lze ovládat pomocí touchpadu a myši. Můžete tak snadno chránit své soukromí uzamčením pevných disků a portů USB či jiných vstupních a výstupních portů.

   ASUS Power Recovery

   S tímto výkonným nástrojem je možné kdykoliv provést zálohu a obnovení systému, takže je velmi snadné ochránit počítač před pády nebo selháním pevného disku. Obnovení nepředstavuje žádný problém díky přesným záložním obrazům systému a celý proces je tak rychlý, že se během chvíle opět můžete vrátit k práci.

   ASUS Power Recovery