Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee Slate B121

  Eee Slate B121

  Inovace pro vaše podnikání – tablet, který nabízí nejvíce inovací na světě

  • Odolný disk SSD, lepší výkon a rychlejší spouštění
  • Odolná dotyková obrazovka s krycím sklem Corning® Gorilla®
  • Zdokonalené zabezpečení TPM pro nepřetržitou ochranu vašich dat
  • Bohaté možnosti ovládání zlepší vaši produktivitu
  • Obrazovka s velkými pozorovacími úhly, LED podsvícením a technologií AFFS
  • Neomezené bezplatné využívání služby ASUS WebStorage po dobu 1 roku
   Product Image

   Nový tablet Eee Slate B121 v sobě spojuje inovační prvky a špičkový design s výhodami originálního systému Windows® 7. Je proto ideálním řešením pro použití ve firmách a organizacích. Tento tablet byl od začátku vyvíjen jako nejvýkonnější na trhu. Díky procesoru Intel® Core™ i5 a plné verzi originálního systému Windows® 7 Professional nebo Ultimate v něm můžete používat stejný software jako na notebooku nebo stolním počítači. Tablet je dále vybaven technologií TPM (Trusted Platform Module) a s jeho koupí získáte neomezený přístup ke službě ASUS WebStorage na 1 rok zdarma!

   Špičkový výkon a efektivita

   Hladký a včasný průběh všech procesů a vysoká produktivita jsou pro firmy a organizace klíčové. Ať už ho používáte ve zdravotnictví, školství, finančním, vzdělávacím nebo jiném sektoru, poskytuje tablet Eee Slate B121 s originálním systémem Windows® 7 Professional a výkonným procesorem Intel® Core™ i5 vyšší výkon než celá řada notebooků. Je kompatibilní s většinou průmyslových platforem i síťových protokolů a navíc podporuje software a zařízení, které již využíváte. Jeho snadné ovládání a používání se ničím neliší od běžného počítače se systémem Windows®, doba potřebná k zaučení je tedy zanedbatelná a náklady zůstávají příjemně nízké.

   Odolný disk SSD zvyšuje výkon a urychluje spouštění

   Eee Slate B121 používá namísto tradičního mechanického pevného disku jednotku SSD. Výhodou tohoto řešení je nižší spotřeba energie a rychlejší spouštění systému, což uživatelům šetří čas i náklady. Zrychlení je patrné i v aplikacích jako Microsoft Office, práce je díky tomu efektivnější. Disk SSD je navíc absolutně bezhlučný, takže vás při práci nebude nic rušit. Disky SSD jsou oproti běžným diskům výrazně odolnější vůči poruchám a mnohem lépe odolávají vlivům okolního prostředí, jsou proto vhodnější pro mobilní použití.   Odolná dotyková obrazovka s krycím sklem Corning® Gorilla®

   Neuvěřitelně pevné krycí sklo Corning® Gorilla® Glass zajišťuje nejen dokonalou podívanou, ale také špičkovou odolnost proti poškození vlivem pádu, otřesů a poškrábání, které při každodenním používání hrozí. Obrazovka je příjemná na dotek a velmi snadno se čistí. Nabízí tak ideální vlastnosti a dostatečnou citlivost i pro ty nejnáročnější dotykové aplikace. Skleněný panel je vytvrzen za použití iontové výměny, která vytváří na povrchu skla tlakovou vrstvu. Tato ochranná vrstva zabraňuje poškození a zároveň vyhovuje směrnici o omezení používání nebezpečných látek (RoHS).

   Robustní zabezpečení TPM udržuje data v bezpečí

   Firemní uživatelé mohou zůstat v klidu. Jejich data jsou totiž v tabletu Eee Slate B121 chráněna modulem TPM (Trusted Platform Module), který k ochraně citlivých dat používá hardwarové šifrování souborů. Toto řešení představuje prevenci proti útokům hackerů a znemožňuje jim získat hesla a šifrovací klíče chránící citlivá data. Technologie TPM je široce rozšířený průmyslový standard, který získal velmi dobrou pověst v oblasti zabezpečení a zachování důvěrnosti informací.
   Bohaté možnosti ovládání zlepší vaši produktivitu

   Eee Slate je tablet s několika různými možnostmi ovládání. Pomocí digitálního pera můžete dát průchod své kreativitě a zapisovat své myšlenky nebo kreslit na elektronické plátno. Tablet můžete ovládat jednoduše prsty a k běžnému psaní můžete využít bezdrátovou klávesnici. Je pouze na vás, kterou možnost ovládání si vyberete.   Neomezená služba ASUS WebStorage bezplatně po dobu 1 roku

   ASUS WebStorage je bezpečná a snadno použitelná cloudová služba, která slouží ke správě komplexních datových toků a jejich přenosu mezi různými zařízeními. Se službou ASUS WebStore Sync jsou soubory ve všech vašich zařízeních automaticky synchronizovány a vy tak máte vždy přístup k jejich nejnovějším verzím, ať už jste kdekoliv.

   12,1" obrazovka s velkými pozorovacími úhly a s technologií AFFS

   Vysoce kvalitní materiály a výrobní postupy využívající technologii AFFS (Advanced Fringe Field Switching) zajišťují oproti standardním displejům IPS (In-Plane Switching) výrazně lepší jas a rozsah barev. Displej má rozlišení 1280 × 800 bodů a nabízí úžasné 178° pozorovací úhly.