P7F-E

  P7F-E

  Dvojí použití díky technologii Flex-E – jako server nebo pracovní stanice

  Nová serverová deska P7F-E od společnosti ASUS podporuje moderní čtyřjádrový procesor Intel® Xeon® vyráběný 45nm technologií a procesory řady Intel® Corei7 800 a Intel® Corei5 700 pro stolní počítače a nabízí podporu až pro 32 GB / 16 GB paměti DDR3 1333/1066 a rozšiřující sloty PCI-E pro grafickou kartu. Technologie Turbo Boost dynamicky poskytuje optimální výkon a úsporu energie.
   Product Image

   Dvojí použití díky technologii Flex-E – jako server nebo pracovní stanice   Dvojí použití díky technologii Flex-E

   Technologie ASUS Flex-E umožňuje automatické přepínání mezi 1 PCI-E x16 (podpora grafické karty) a 2 PCI-E x8 (pro rozšíření vstupů/výstupů), díky čemuž mohou uživatelé využívat rozhraní PCI-E velmi flexibilně. Deska P7F-E tak může sloužit jako základní deska pracovní stanice nebo serverová deska.

   Základní deska P7F-E umožňuje zákazníkům použít volitelnou zvukovou kartu MIO, která poskytuje špičkovou kvalitu zvuku doplňující vysoký grafický výkon. Nabízí lepší odstup signál-šum a 7.1kanálový prostorový zvuk, který se perfektně hodí pro zábavu i profesionální použití.


   Vícenásobná řešení PIKE pro různá použití

   S volitelnou soupravou PIKE od společnosti ASUS budete mít k dispozici bohaté úložné možnosti ve štíhlém provedení, přímé rozšíření SAS RAID lze jednoduše realizovat pomocí jedinečného slotu – aniž byste přišli o možnosti dalšího rozšíření. ASUS PIKE dále nabízí celou řadu I/O portů a funkce RAID. Na výběr máte z možností PIKE 1064E, PIKE 1068E, PIKE 1078 a PIKE 6480 pro různá použití.


   Volitelná rozšiřující souprava ASMB4-iKVM pro snadné řešení potíží

   Volitelná souprava ASMB4-iKVM zajišťuje pomocí klávesnice, monitoru a myši kompletní vzdálenou správu s jednoduchými kroky v reálném čase na úrovni systému BIOS (KVM přes LAN a Serial přes LAN), a to z libovolného místního počítače. Souprava je kompatibilní se serverovými deskami ASUS řady Z8 a P7, které tuto sadu podporují.


   Ochrana investic

   Deska P7F-E je určena pro stejné šasi a zdroje jako minulá generace serverových desek ASUS P5. Uživatelé proto v rámci zvýšení výkonu musí vyměnit pouze procesor, paměť a základní desku. Deska P7F-E je svým provedením rovněž připravena pro dvoujádrové 32nm procesory nové generace, takže umožňuje bezproblémový přechod na novou platformu Intel®.