RS300-E6/PS4

  RS300-E6/PS4

  Ekologický server s širokými možnostmi rozšíření a upgradu

  RS300-E6/PS4 je server typu rack s jednou paticí založený na dvoujádrových/čtyřjádrových procesorech Intel® řady 3400 a čipové sadě Intel® 3420MCH, který poskytuje okamžité navýšení výkonu a vysokou rozšiřitelnost s bohatými možnostmi pro upgrade serveru 1U.
   Product Image

   Ekologický server s širokými možnostmi rozšíření a upgradu   Podpora nejnovějších procesorů Intel

   RS300-E6/PS4 je vystavěn na patici LGA 1156, podporuje 45nm čtyřjádrový procesor UP a dvoukanálovou paměť DDR3-1333. Je rovněž navržen pro podporu 32nm dvoujádrových procesorů UP nové generace, díky čemuž je zajištěn hladký přechod na novou platformu společnosti Intel, a tedy prodloužení vašich investic. Patentovaný systém chlazení procesoru od společnosti ASUS zajišťuje optimální teplotu pro stabilní provoz.


   Bohaté možnosti rozšíření vstupů a výstupů

   RS300-E6 podporuje 2+1 I/O rozšiřující sloty v šasi 1U včetně jednoho slotu PCI-E x8 pro podporu karet s nízkým profilem/poloviční délkou a jednoho slotu PCI-E x16 pro podporu karet plné výšky/poloviční délky. Další slot je navržen pro volitelnou kartu ASUS PIKE, která zajišťuje bezproblémový upgrade na úložiště SAS a ochranu pole RAID.


   Ekologické provedení s napájecím zdrojem 80+ a inteligentním ovládáním ventilátoru

   Současným trendem je zavádění úsporných řešení a server RS300-E6/PS4 nezůstává pozadu. Je vybaven napájecím zdrojem 80+, který snižuje ztráty a spotřebu energie a šetří tak uživatelům náklady na elektřinu. Inteligentní technologie společnosti ASUS pro ovládání ventilátorů optimalizuje úroveň napájení a hluku ventilátoru a vytváří tím pro uživatele příjemné pracovní prostředí.


   Volitelná karta ASUS PIKE uspokojí nároky na upgrade

   Pro přímý upgrade z úložiště SATA na SAS společnost ASUS zákazníkům doporučuje použít volitelnou rozšiřující sadu PIKE, která je kompatibilní s produkty postavenými na platformě procesorů Intel® XEON řady 5500 a 3400. Pomocí sady PIKE mohou uživatelé upgradovat přímo na technologii SAS RAID s více možnostmi pro vstupy/výstupy, díky čemuž mají na výběr z několika možností kompaktního a flexibilního úložiště, aniž by přišli o možnosti rozšíření. Maximalizujte výkon svých vstupů a výstupů a chraňte svá data – to vše během okamžiku!


   Remote Management Solution (vzdálená správa) – ASUS ASMB4 iKVM

   Volitelná souprava pro upgrade ASMB4-iKVM poskytuje uživatelům prostřednictvím klávesnice, monitoru a myši (KVM over Ethernet) na dálku z kteréhokoliv místního počítače v reálném čase kompletní přístup k systému založený na úrovni BIOS.


   Ušetřete si práci díky CD s automatickou instalací

   Díky CD s automatickou instalací nemusíte čekat a postupně klikat na tlačítko Další. Předvolby uživatele jsou totiž předem nakonfigurovány na CD. Jsou také nainstalovány správné ovladače zařízení a není nutné je aktualizovat v operačním systému, což přináší úsporu času a práce v systému MIS.