TS100-E6/PI4

  TS100-E6/PI4

  Supertichý server UP s dvojím použitím pro malé a střední podniky

  TS100-E6/PI4 je server formátu tower s jednou paticí založený na dvoujádrových/čtyřjádrových procesorech Intel® řady 3400 a čipové sadě Intel® 3420MCH, který poskytuje okamžité navýšení výkonu a široké možnosti pro rozšíření a upgrade.
   Product Image

   Supertichý server UP s dvojím použitím pro malé a střední podniky   Podpora nejnovějších procesorů Intel®

   TS100-E6/PI4 je vystavěn na patici LGA 1156, podporuje 45nm čtyřjádrový procesor UP a dvoukanálovou paměť DDR3-1333. Je rovněž navržen pro podporu 32nm dvoujádrových procesorů UP nové generace, a proto zajišťuje hladký přechod na novou platformu společnosti Intel a tím i prodloužení návratnosti vašich investic.


   Velmi tichý provoz a úsporné funkce

   Přísné akustické testy ukázaly, že server TS100-E6/PI4 si vede v oblasti řízení úrovně hluku skvěle (pod 25,1 dBA v klidovém režimu) – je mnohem tišší než projektor (42 dB) a vyhovuje tak uživatelům, kteří vyžadují tiché pracovní prostředí. TS100-E6/PI4 je vybaven napájecím zdrojem 80+, který snižuje ztráty a spotřebu energie a šetří tak uživatelům náklady na elektřinu.


   Dvojí použití – jako server a pracovní stanice

   TS100-E6/PI4 obsahuje slot 1 PCI-E G2 x 16 link pro připojení grafické karty umožňující uživatelům využívat jej jako pracovní stanici. Dále je k dispozici volitelná zvuková karta MIO, která poskytuje špičkovou kvalitu zvuku doplňující vysoký grafický výkon. Nabízí lepší odstup signál-šum a 7.1kanálový prostorový zvuk, který se perfektně hodí pro zábavu i profesionální použití.


   Ušetřete si práci díky CD s automatickou instalací

   Díky CD s automatickou instalací nemusíte čekat a postupně klikat na tlačítko Další. Předvolby uživatele jsou totiž předem nakonfigurovány na CD. Jsou také nainstalovány správné ovladače zařízení a není nutné je aktualizovat v operačním systému, což přináší úsporu času a práce v systému MIS.