TS700-X7/PS4

  TS700-X7/PS4

  Dostupný dvouprocesorový stojanový server nabízející vysoký výkon a flexibilitu

  TS700-X7/PS4 je vybaven jedním z nejnovějších a nejvýkonnějších procesorů Intel® Xeon® E5-2600, 8 pozicemi pro HDD a kartou ASUS 6 Gb/s PIKE RAID zajišťující flexibilní možnosti rozšíření. O rychlý přenos dat se pak starají porty USB 3.0 a SATA 6 Gb/s. Tento server nabízí rovněž možnost kompletní správy systému prostřednictvím řešení ASUS ASMB6-iKVM a ASWM Enterprise.
   Product Image

   Dostupný dvouprocesorový stojanový server nabízející vysoký výkon a flexibilitu   Vysoký výkon a široké možnosti rozšíření

   TS700-X7/PS4 můžete osadit až 256 GB operační paměti DDR3 a různými rozšiřujícími kartami. Díky patici Intel® C602-A a slotům PCIe 3.0 x16 tento server podporuje grafické karty pro pracovní stanice. Můžete jej tedy využít jako výkonný server i jako pracovní stanici. Do hot-swap pozic můžete umístit nejen další pevné disky, ale také optické jednotky. Speciální slot ASUS PIKE vám pak umožní připojit zařízení v konfiguraci SAS/SATA RAID, aniž byste museli obsazovat další pozice.


   Ekologické provedení s nízkou spotřebou energie

   TS700-X7/PS4 využívá napájecí zdroj 80 PLUS Bronze, který vyniká snadnou údržbou a úsporným provozem. Jeho zásluhou tak ušetříte nejen peníze za energii, ale také čas při údržbě. A protože TS700-X7/PS4 navíc splňuje ustanovení směrnice RoHS, pomůže vám vytvořit ekologicky šetrné IT prostředí.


   Kompletní správa serveru

   Technologie ASMB6-iKVM umožňuje monitorování stavu systému, vzdálené zapínání a vypínání, vzdálené ovládání a podporuje funkce Virtual media over LAN a Management LAN fail-over. Funkce ASMB6 je založena na přístupu na úrovni systému BIOS, takže i když je operační systém serveru vypnutý či off-line, modul KVM může stále pracovat a umožňuje nepřetržité vzdálené monitorování a diagnostiku prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní, které podporuje všechny hlavní prohlížeče. Software ASWM Enterprise zajišťuje centralizovanou správu více zařízení, včetně flashování systému BIOS, vzdálené správy a řízení napájení pomocí přehledného barevného grafického rozhraní.


   Montáž do racku a umístění do stojanu

   Server TS700-X7/PS4 je možné umístit do stojanu, ale lze jej namontovat i do racku pomocí volitelné montážní sady, což povede k úspoře prostoru a konsolidaci s mnoha systémy vyžadovanými rostoucími podniky.


   Nepotřebujete nářadí

   Přístupné a přehledné uspořádání serveru umožňuje uživatelům snadnou výměnu zadních ventilátorů, 5,25" optických jednotek a pevných disků bez jakéhokoli nářadí, což výrazně šetří čas.