Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  A52DE

  A52DE

  Perfektní pro práci i hry

  • Lepší multitasking a vyšší výpočetní výkon s novými procesory AMD.
  • Technologie ASUS Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje tišší provoz a delší výdrž baterie.
  • Touchpad vybavený technologií Palm Proof rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů, takže zabraňuje neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.
   Product Image

   Vybaveno nejnovějšími procesory AMD

   S nejnovějšími procesory AMD nabízí notebook ASUS A52DE nejlepší výkon ve své třídě. Poznáte to nejen při práci, ale také při hraní her.

   Grafická karta od společnosti ATI

   Notebook ASUS A52DE využívá grafický procesor ATI Mobility Radeon HD 5470 s 512 MB DDR3 VRAM zaručující fantastický grafický výkon.

   Štíhlý a elegantní

   Díky štíhlému a stylovému profilu je notebook ASUS A52DE ideálním společníkem pro každý den a můžete jej s sebou vzít kamkoliv.

   Ergonomická klávesnice

   Širší tlačítka ergonomické klávesnice zabraňují usazování prachu a přispívají k maximálnímu pohodlí i při delším psaní.

   Technologie SmartLogon pro přihlašování pomocí rozpoznání obličeje

   Pohodlnou a bezpečnou alternativou k přihlašování pomocí hesla je u notebooku ASUS A52DE funkce rozpoznání obličeje SmartLogon, která dokáže rozpoznat váš obličej v různých světelných podmínkách, a dokonce i v případě, že máte pokrývku hlavy.

   Intuitivní multidotykový touchpad

   Multidotykový touchpad notebooku ASUS A52DE umožňuje snadné posouvání webovými stránkami a přibližování či oddalování obrázků.

   Power4Gear

   Technologie ASUS Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje tišší provoz a delší výdrž baterie.

   Technologie Palm Proof

   Touchpad vybavený technologií Palm Proof rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů, takže zabraňuje neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

   Poznejte úžasný svět multimédií

   Notebook ASUS A52DE je vybaven 15,6" displejem s vysokým rozlišením, LED podsvícením, poměrem stran 16 : 9 a také reproduktory Altec Lansing® s technologií SRS Premium Sound™. Špičkový multimediální výkon je proto jaksi samozřejmostí. ASUS A52DE lze rovněž připojit k televizím, herním konzolím a zábavním systémům kompatibilním s rozhraním HDMI.

   Zapuštěné panty

   Zapuštěné panty notebooku ASUS A52DE přispívají k lepším pozorovacím úhlům nejen při sledování filmů.