Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee PC 1025CE

  Eee PC 1025CE

  Barva, která vás doplňuje, ať jste kdekoliv

  • Originální Windows® 7 Home Premium *1
  • Nový procesor Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel®
  • Technologie Instant On probudí váš notebook ze spánkového režimu během 2 sekund
  • Zvýšená výdrž baterie umožňující celodenní provoz
  • Užívejte si multimédia v rozlišení Full HD 1080p přes rozhraní HDMI
  • Lepší obraz díky podpoře funkce Smart Camera
  • Nabíjení přes USB umožňuje velkou flexibilitu
  Product Image

  Fantastický výkon díky novému procesoru Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel®

  ASUS Eee PC 1025CE obsahuje zcela nový dvoujádrový procesor Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel®, který ve srovnání s předchozí generací nabízí 15% zvýšení výkonu a 10% nárůst výdrže baterie. Grafický výkon se také zvýšil na čtyřnásobek. Netbook nikdy nebyl rychlejší.

  Již žádné čekání - Okamžité zapnutí za dvě sekundy díky funkci Instant on

  Exkluzivní Super Hybrid Engine II (SHE II) od společnosti ASUS s funkcí Instant on umožňuje probuzení netbooku z režimu spánku během 2 sekund a až 21 dní v pohotovostním režimu. Díky dlouhé výdrži baterie můžete počítač používat po celý den. SHE II také nabízí tři různé režimy napájení umožňující maximalizaci výkonu nebo šetření baterie dle aktuální potřeby. SHE II také nabízí vestavěné zabezpečení dat.  Úžasná výdrž baterie

  Vzhledem k nízké spotřebě procesoru Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel® a technologii SHE II je výdrž baterie ASUS Eee PC 1025CE až 12 hodin. Počítač tak můžete používat po celý den a nemusíte myslet na nabíjení.

  Kvalitnější videohovory díky funkci Smart Camera

  Chcete-li mít větší kontrolu a přehled při záznamu videa a fotek nebo při videokonferenci, použijte speciální přepínač, kterým lze obraz snadno přiblížit nebo oddálit.

  USB Charge+

  USB Charge+ umožňuje uživatelům nabíjet elektronická zařízení, jako jsou smartphony a tablety, přes USB port, i když je netbook Eee PC 1025CE vypnutý.  Dodejte svému počítači styl díky unikátnímu designu Flare od společnosti ASUS

  Netbook ASUS Eee PC 1025CE má elegantní a ergonomický design a je k dispozici ve třech barvách: Addict Pink, Mysterious Blue a Plucky Purple. Vyberte si kombinaci, která vyhovuje vašemu stylu.

  Exkluzivní platforma Eee Docking pro cloud computing

  Každý počítač 1025CE je vybaven exkluzivní platformou Eee Docking od společnosti ASUS, která slouží jako pohodlné a kompletní řešení pro snadný přístup k digitálnímu obsahu, službám a užitečným programům. Zpestřete svou práci s Eee PC streamováním nebo stahováním zajímavého digitálního obsahu; sdílejte fotky, hudbu, videa nebo dokumenty na všech svých počítačích; nebo jednoduše využijte spoustu aplikací, které usnadní vaši práci na počítači.

  Snadné sdílení přes DLNA a Wi-Fi Direct

  Připojte se různými způsoby. S vestavěnými technologiemi 802.11b/g/n Wi-Fi a Bluetooth 3.0 je snadné být on-line, ať už se nacházíte kdekoli. Prostřednictvím nejnovějšího standardu USB 3.0, kterým je netbook ASUS Eee PC 1025CE vybaven, můžete své fotografie a další soubory přenášet až 10× rychleji než s předchozím USB 2.0, zatímco připojení přes HDMI umožňuje sdílení multimediálního obsahu na displeji kompatibilním s HDMI.

  Technologii DLNA můžete využít ke streamování hudby, fotografií nebo videa na jakékoli kompatibilní DLNA zařízení v domácí síti, např. velkoplošnou TV. Novinkou ve výbavě tohoto netbooku je funkce Wi-Fi Direct, která umožňuje přímý bezdrátový přenos souborů mezi 1025CE a dalšími zařízeními, aniž by bylo potřeba využívat připojení k síti. Tuto funkci oceníte zejména při sdílení souborů mimo domácnost či kancelář.