Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee PC 1215B

  Eee PC 1215B

  ASUS Eee PC 1215B – Fantastický výkon pro prvotřídní multimediální zábavu

  • Štíhlá a lehká platforma AMD Brazos s technologií APU (Accelerated Processing Unit) v sobě spojuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie
  • Integrovaná grafická karta ATI Radeon HD 6310*, DirectX® 11 a dekodér videa UVD 3 (Unified Video Decoder) s podporou vysokého rozlišení
  • Díky připojení HDMI si můžete vychutnat video v rozlišení Full HD 1080p na HDTV nebo velkém displeji
  Product Image

  Fantastický výkon s dvoujádrovým procesorem od společnosti AMD

  S nejnovějším dvoujádrovým procesorem AMD Brazos E350* mohou uživatelé využívat všech výhod nové technologie APU (Accelerated Processing Unit). Technologie APU kombinuje vysoký výkon procesoru s vlastním grafickým procesorem, což zaručuje ten nejlepší multimediální zážitek. Díky extrémně nízké spotřebě energie, kterou se netbook Eee PC 1215B pyšní, se s ním můžete bavit kdykoliv a kdekoliv.

  Úžasná výdrž baterie

  Díky nízké spotřebě technologie Brazos dokáže Eee PC 1215B na jediné nabití baterie pracovat až 8** hodin. Uživatelé tak mohou s netbookem pracovat celý den, aniž by se museli neustále strachovat, že jej bude třeba za pár hodin nabít.

  Nonstop připojení

  Připojte se různými způsoby. S vestavěnými technologiemi 802.11b/g/n Wi-Fi a Bluetooth 3.0* je snadné být on-line, ať už se nacházíte kdekoli. Přístup k více než 100 000 Boingo hotspotům po celém světě zajistí, že budete neustále ve spojení. Prostřednictvím nejnovějšího standardu USB 3.0*, který je vestavěn do Eee PC 1215B, můžete své fotografie a další soubory přenášet až 10×*** rychleji než v případě předchozího USB 2.0.

  Fantastická multimédia v HD

  Netbook Eee PC 1215B je vybaven grafickou kartou ATI Radeon® HD 6250/6310*, takže uživatelům i přes své kompaktní rozměry nabízí nejlepší multimediální zábavu ve své třídě. Podpora technologie DirectX® 11 – s výjimečným 3D výkonem mohou uživatelé hrát hry a sledovat videa plynuleji než kdykoli předtím. Rovněž je možné přes port HDMI přenášet obsah v rozlišení Full HD 1080p na HD displej bez jakéhokoli zpožďování. Po připojení k systému domácího kina můžete kromě fantastického vizuálního zážitku ze sledování videa v rozlišení Full HD také poslouchat prostorový 7.1kanálový zvuk. Obrazovka s 12,1" úhlopříčkou nabízí více prostoru než displeje běžných netbooků a je zárukou mnohem pohodlnější podívané.

  Spousta barevných provedení pro každého

  Netbook Eee PC 1215B je dostupný v elegantním provedení inspirovaném lasturou a mnoha různých barvách a povrchových úpravách. Vyberte si kombinaci, která vyhovuje vašemu stylu.

  * Dostupnost závisí na vybraném modelu, zemi a podpoře operátora. Podrobnější informace naleznete na místních webových stránkách společnosti ASUS.
  ** Skutečná výdrž baterie závisí na modelu produktu, podmínkách použití a konfiguraci systému. Další informace naleznete zde.
  *** Uváděné rychlosti jsou převzaty z technických parametrů jednotlivých komponent. Skutečné rychlosti se mohou lišit v závislosti na konfiguraci a použitých zařízeních.
  **** Kombinace matné & lesklé je k dispozici pouze v červeném provedení.