Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee PC X101CH

  Eee PC X101CH

  • Technologie Instant On probudí váš notebook ze spánkového režimu během 2 sekund
  • Nový procesor Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel®
  • Originální Windows® 7 Starter
  • Tvar inspirovaný křídlem, tloušťka pouhých 22 mm
  • Aplikace asus @vibe pro zábavu a snadný přístup k bohatému obsahu cloud computingu
  Product Image

  Štíhlý profil a fantastický výkon

  Netbook X101CH je tenký a má nízkou hmotnost, takže je zajištěna jeho maximální přenosnost. Může se pochlubit tloušťkou pouhých 25,4 mm a hmotností nedosahující ani jednoho kilogramu, díky čemuž snadno vklouzne do vaší tašky a nezabere v ní mnoho místa. Nový procesor Atom™ Cedar Trail N2600 od společnosti Intel® nabízí 3x vyšší grafický výkon, podporuje přehrávání videa v rozlišení Full HD a prodlužuje životnost baterie. Netbook X101CH neobsahuje ventilátory, takže provoz je zcela tichý.

  Neustále zapnutý, vždy v pohotovosti

  Díky exkluzivní technologii řízení spotřeby Super Hybrid Engine II (SHEII) od společnosti ASUS je netbook X101CH optimalizován pro vysoký výkon a výdrž baterie až pět hodin. Okamžitý návrat do Windows za dvě sekundy a až týden v pohotovostním režimu zajišťuje rychlejší přístup k internetu než kdykoliv předtím.
  Bezproblémové připojení

  Připojte se různými způsoby. S vestavěnými technologiemi 802.11b/g/n Wi-Fi a Bluetooth 3.0 je snadné být on-line, ať už se nacházíte kdekoli. Video můžete snadno přehrávat na své HDTV, protože netbook X101CH má vestavěný HDMI port. Podporuje také Blu-ray 2.0 přes externí DVD čtečku/přehrávač.
  Cloud computing pro každého

  Netbook X101CH má předinstalovanou aplikaci asus@vibe store, jež je zábavným, jednoduchým a praktickým místem umožňujícím přístup k bohatému obsahu cloud computingu. Online úložiště ASUS WebStorage je také předinstalováno, abyste si mohli snadno a bez jakýchkoliv potíží užít možnosti cloud computingu.

  Barevný a štíhlý

  Netbook Eee PC X101CH není jen štíhlý a lehký, aby se snadno přenášel, ale navíc je k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.