Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K45VJ

  K45VJ

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Procesory 3. generace Intel® Core™ i7 3610QM a nejnovější grafické karty NVIDIA® GeForce™ 600
  • Technologie IceCool znamená, že všechny komponenty generující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrka dlaní tak zůstává chladná a pohodlná i při dlouhodobém používání počítače.
  • Hliníkové tělo s texturovanou povrchovou úpravou
  • Technologie ASUS SuperBatt prodlužuje životnost baterie a zvyšuje počet nabíjecích cyklů až na trojnásobek oproti běžným notebookům
   Product Image
   Řada K45 – Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

   Nádherné provedení

   Notebook ASUS K45 se pyšní hliníkovým tělem a vyrábí se v luxusním kouřově hnědém a tmavě modrém provedení. Je charakteristický elegantním klínovitým designem a texturovaným povrchem.


   Vysoký výkon

   Notebook ASUS K45 využívá procesory 3. generace Intel® Core™ a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GT 635M s podporou Microsoft DirectX® 11, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

   Pohodlí s chladnou hlavou

   Notebook K45 nabízí celou řadu funkcí usnadňujících práci na počítači. Ve výbavě nechybí např. ergonomická chiclet klávesnice, jež získala ocenění iF za design, nebo technologie IceCool, která zajišťuje, že všechny komponenty generující teplo jsou umístěny dále od uživatele, takže opěrka dlaní zůstává příjemně chladná a pohodlí při psaní si lze užívat i po delším používání.

   Technologie SuperBatt prodlužuje životnost baterie a oproti běžným notebookům zvyšuje počet nabíjecích cyklů až na trojnásobek

   Velký multidotykový touchpad umožňuje intuitivní ovládání pomocí prstů.

   Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé u běžných notebooků.

   Rychlý jako smartphone

   Díky unikátní technologii ASUS Super Hybrid Engine II je tento notebook „vždy připraven“ a reaguje stejně rychle jako smartphone

   Notebooky K45 využívají technologii ASUS Super Hybrid Engine II s funkcí Instant On, takže jsou podobně jako smartphony neustále připraveny k použití. Ze spánkového režimu se probudí během pouhých 2 sekund a pohotovostní doba dosahuje až dvou týdnů. Navíc dokáže automaticky zálohovat vaše data, pokud úroveň nabití baterie poklesne pod 5 %.

   * Skutečná pohotovostní doba notebooku K45 se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

   Úžasný zvuk

   Úžasný zvuk je dílem technologie SonicMaster Lite

   ASUS SonicMaster Lite je zárukou, že zvukové podání notebooku ASUS K45 směle předčí všechny konkurenty v dané třídě svým výkonem a bohatými basy.

   ASUS K45 s technologií Palm Proof