Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K53BR

  K53BR

  Perfektní pro práci i hry

  • Technologie IceCool – komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné
  • Lepší multitasking a vyšší výpočetní výkon s novými procesory AMD Brazos
  • Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru
  • Technologie Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje tišší provoz a delší výdrž baterie
   Product Image
   Řada K s prvotřídním designem

   Prvotřídní design

   Nové notebooky řady K představují působivou kombinaci technologie a stylu, zaujmou totiž nejen elegantním designem, ale také platformou AMD Brazos nové generace. Krásný vzhled a náročné testy kvality prováděné společností ASUS jsou zárukou, že notebooky K Series budou vypadat fantasticky i při dlouhodobém používání a vy s nimi zvládnete více.


   Vybaveno nejnovějšími procesory AMD Brazos

   S nejnovějšími procesory AMD Brazos nabízí notebook ASUS K53BR nejlepší výkon ve své třídě. Poznáte to nejen při práci, ale také při hraní her.

   Grafická karta AMD

   Notebook ASUS K53BR je vybaven grafickou kartou AMD Radeon™ HD 7470M, která je zárukou perfektní herní akce i plynulého přehrávání multimédií. Akcelerace grafiky je zajišťována 1 GB video paměti DDR3.

   Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů

   Technologie Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů pomáhá zvýšit výdrž baterie a snižuje celkovou hlučnost počítače.

   Technologie IceCool pro dokonalé pohodlí

   Technologie IceCool

   Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou komponenty generující teplo umístěny na spodní straně dále od uživatele. Zásluhou kombinace teplovodivých trubic a ventilačních otvorů zůstává opěrka dlaní a klávesnice chladnější než povrch lidského těla. Maximální pohodlí si proto užijete i při dlouhotrvající práci s počítačem.

   Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru

   Technologie Palm Proof

   Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

   Úchvatná multimédia

   Notebook ASUS K53BR je vybaven LED displejem s vysokým rozlišením a reproduktory Altec Lansing® s technologií SRS Premium Sound™. Můžete se těšit na dokonalý multimediální zážitek. ASUS K53BR lze rovněž připojit k televizím, herním konzolím a zábavním systémům kompatibilním s rozhraním HDMI.

   ASUS K Series s ergonomickou klávesnicí a technologií Palm Proof