Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K53BY

  K53BY

  Perfektní pro práci i hry

  • Technologie IceCool znamená, že komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné
  • Lepší multitasking a vyšší výpočetní výkon s novými procesory AMD Brazos
  • Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru
  • Technologie Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje tišší provoz a delší výdrž baterie
   Product Image
   K series with Classy Design

   Prvotřídní design

   Nové notebooky řady K představují působivou kombinaci technologie a stylu, zaujmou totiž nejen elegantním designem, ale také platformou AMD Brazos. Krásný vzhled a náročné testy kvality prováděné společností ASUS jsou zárukou, že budou notebooky řady K vypadat fantasticky i při dlouhodobém používání a vy s nimi zvládnete více.


   Vybaveno nejnovějšími procesory AMD Brazos

   S nejnovějšími procesory AMD Brazos nabízí notebook ASUS K53BY nejlepší výkon ve své třídě. Poznáte to nejen při práci, ale také při hraní her.

   Graphics by AMD

   The ASUS K53BY comes with AMD Radeon™ HD 6470M graphics for dazzling gaming and multimedia output, with 1GB DDR3 video memory to accelerate visuals.

   Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů

   Technologie Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů pomáhá zvýšit výdrž baterie a snižuje celkovou hlučnost počítače.

   Technologie IceCool udržuje vaše ruce v chládku

   IceCool Technology

   Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou teplo generující komponenty umístěny na spodní straně dále od uživatele. Zásluhou kombinace teplovodivých trubic a ventilačních otvorů zůstává opěrka dlaní a klávesnice chladnější než povrch lidského těla. Maximální pohodlí si proto užijete i při dlouhotrvající práci s počítačem.

   Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru

   Palm Proof technology

   Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

   Úchvatná multimédia

   Notebook ASUS K53BY je vybaven LED displejem s vysokým rozlišením a nabízí také reproduktory Altec Lansing® s technologií SRS Premium Sound™. Obrovský multimediální výkon je proto jaksi samozřejmostí. ASUS K53U lze rovněž připojit k televizím, herním konzolím a zábavním systémům kompatibilním s rozhraním HDMI.

   ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology