Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K53SD

  K53SD

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Technologie IceCool zajišťuje, že komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné.
  • Vysoce kvalitní hliníkové kryty.
  • Ergonomická klávesnice, která získala ocenění iF za design, zabraňuje usazování prachu.
  • Procesory Intel® Core™ druhé generace.
  Product Image
  K series with multi-color aluminum textures

  Vytříbený metalický design

  Nové modely K Series využívají druhou generaci procesorů Intel® Core™ a nabízí elegantní barevná provedení založená na použití kvalitních hliníkových dílů. U notebooků K Series se tak působivě snoubí technologie s vytříbenou elegancí. Vysoce odolný a kvalitní hliníkový kryt si uchová svůj vzhled a kvalitu i po dlouhodobém a intenzivním používání. Díky tomu můžete svůj notebook K Series zcela bez obav využívat opravdu naplno.

  multi-color aluminum textures

  Fantastický výpočetní výkon

  Nové notebooky K Series využívají procesory Intel® Core™ druhé generace, optimalizované pro dosažení nekompromisního výpočetního výkonu. Tyto nové procesory pro mobilní zařízení vylepšují zejména multitasking, takže můžete bez problémů zpracovávat více úloh současně.

  Grafika na steroidech

  Grafické aplikace a hry jsou pro nové notebooky K Series se samostatnými grafickými kartami NVIDIA hračkou. Model ASUS K53SM je vybaven grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GT 630M, která se stará o úžasný požitek z her a multimédií. Akceleraci grafiky zajišťují 2 GB grafické paměti DDR3.

  Technologie IceCool pro dokonalé pohodlí

  IceCool Technology

  Díky technologii IceCool je práce s počítačem pohodlná i při delším používání. Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou komponenty generující teplo umístěny na spodní straně dále od uživatele. V kombinaci s teplovodivými trubicemi a chladicími otvory zůstávají opěrky dlaní a klávesnice chladnější.

  Ergonomická klávesnice, která získala ocenění iF

  IF Award-winning Ergonomic Chiclet Keyboard

  Extrémně široké klávesy odolné proti usazování prachu poskytují optimální pohodlí i při delším psaní a zlepšují tak vaši produktivitu a komunikaci s ostatními.

  Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru

  Palm Proof technology

  Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

  ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology