Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K73TA

  K73TA

  Perfektní pro práci i hry

  • Technologie IceCool znamená, že komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné.
  • Lepší multitasking a vyšší výpočetní výkon s novými procesory AMD Sabine.
  • Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému kliknutí.
  • Technologie Power4Gear automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje tišší provoz a delší výdrž baterie.
   Product Image
   K series with Classy Design

   Prvotřídní design

   Nové notebooky řady K představují působivou kombinaci technologie a stylu, zaujmou totiž nejen elegantním designem, ale také platformou AMD Sabine. Krásný vzhled a náročné testy kvality prováděné společností ASUS jsou zárukou, že notebooky K Series budou vypadat fantasticky i při dlouhodobém používání a vy s nimi zvládnete více.   Vybaveno nejnovějšími procesory AMD

   S nejnovějšími procesory AMD Sabine nabízí notebook ASUS K73TA nejlepší výkon ve své třídě. Poznáte to nejen při práci, ale také při hraní her.

   Grafická karta AMD

   Notebook ASUS K73TA je vybaven grafickou kartou AMD Radeon™ HD 6650/6720M, která se stará o úžasný prožitek z her a multimédií. Akcelerace grafiky je zajišťována 1 GB video paměti DDR3.

   Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů

   Technologie Power4Gear s automatickým nastavením rychlosti ventilátorů pomáhá zvýšit výdrž baterie a snižuje celkovou hlučnost počítače.

   Díky Technologii IceCool zůstanou vaše ruce chladné

   IceCool Technology

   Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou komponenty generující teplo umístěny na spodní straně dále od uživatele. Zásluhou kombinace teplovodivých trubic a ventilačních otvorů zůstává opěrka dlaní a klávesnice chladnější než povrch lidského těla. Maximální pohodlí si proto užijete i při dlouhotrvající práci s počítačem.

   Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěným kliknutím

   Palm Proof technology

   Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

   Úchvatná multimédia

   Notebook ASUS K73TA je vybaven LED displejem s vysokým rozlišením a reproduktory Altec Lansing® s technologií SRS Premium Sound™. Pohlcující multimediální zážitek je proto samozřejmostí. ASUS K753TA lze rovněž připojit k televizím, herním konzolím a zábavním systémům kompatibilním s rozhraním HDMI.

   ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology