Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N45SF

  N45SF

  Neuvěřitelný zvuk

  • Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci s mistry zvuku ze společnosti Bang & Olufsen ICEpower®
  • Technologie Instant On probudí váš notebook během 2 sekund z až 15denního pohotovostního režimu
  • USB Charger+ nabíjí zařízení i při vypnutém počítači
  • Nejnovější procesory Intel® Core™ a vysokorychlostní rozhraní USB 3.0
  Product Image
  Neuvěřitelný zvuk

  Spojení klasického a postmoderního designu

  Jednoduchý, ale přitom elegantní design od Davida Lewise vytváří jedinečný, rafinovaně elegantní a moderní dojem. Kryty v klavírní černi a rámy z leštěného kovu jsou skutečnou ozdobou. Nová řada N se však zaměřuje také na uživatele. Tyto počítače jsou osazeny pohodlným měkkým touchpadem, klávesami s tužšími pružinami pro rychlé psaní a dovedně integrovaným zapínacím tlačítkem. Promyšlený design a mistrné zpracování dodávají těmto počítačům přednosti pokročilé techniky a čisté, smyslné jednoduchosti.

  Řada N – spojení klasického a postmoderního designu  Krásné v každém ohledu – tak by se daly charakterizovat nové notebooky řady N napěchované spoustou užitečných funkcí a špičkového hardwaru, které zajišťují dokonalý požitek při práci s počítačem. Ten je navíc obohacen úžasným zvukem, s jakým jste se u notebooku dosud nesetkali.

  USB Charger+ zajišťuje rychlé nabíjení připojených zařízení v každé situaci

  USB Charger+

  Nabíjejte svá mobilní zařízení rychleji a s nižší spotřebou energie i tehdy, když je notebook vypnutý. USB Charger+ nabízí napájený USB port, který je přímo napojen na baterii notebooku. Zařízení jsou proto nabita a připravena k plnému výkonu za zlomek doby obvyklé při nabíjení přes tradiční USB port.

  Zvuk, jaký jste dosud na noteboocích neslyšeli

  Technologie SonicMaster

  Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower® představuje další krok v konstrukci notebooků. Jedinečným způsobem kombinuje pokročilý hardware i software a zajišťuje naprosto bezchybný zvuk. U nových notebooků řady N byla tato technologie dovedena téměř k dokonalosti. Zásluhou protokolů a kodeků pro precizní zpracování, špičkových reproduktorů a velkých rezonančních komor nabízejí tyto počítače fantastický zvuk a nezapomenutelný poslechový zážitek. Budete si připadat jako na koncertě – díky profesionálním zdokonalením uslyšíte každičký tón a vokály budou pohádkově čisté. Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků z notebooků – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku. Přibalený subwoofer SonicMaster zvýrazňuje basy a zlepšuje celkové zvukové podání.

  Kamera s HD rozlišením

  Kamera s HD rozlišením

  Komunikujte se světem ve vysokém rozlišení díky integrované čelní HD kameře. Videohovory, videoblogy i videopříspěvky budou konečně vypadat jaksepatří. Rozlučte se s nízkým rozlišením a přivítejte éru božského HD, dokonce i v místnostech se špatným osvětlením.

  Subwoofer SonicMaster

  Technologie SonicMaster zajišťuje výjimečně kvalitní zvuk, společnost ASUS však navíc nabízí ještě externí subwoofer, který zvýrazní basové frekvence. Zvuk tak bude plný a bohatý. Díky širšímu frekvenčnímu rozsahu si posluchači vychutnají ještě hutnější basy.

  Subwoofer SonicMaster
  Nová úroveň zvuku

  Technologie Instant On nastartuje váš notebook během okamžiku

  Instant On

  Zapněte svůj notebook během pouhých 2 sekund a zkraťte si cestu k práci a zábavě. Nová řada N navíc vydrží v pohotovostním režimu až 15 dní, aniž byste riskovali ztrátu dat. Technologie Instant On uchovává data v operační paměti připravená k použití, takže nemusíte na nic čekat. Kromě toho veškerá data automaticky zálohuje a předchází tak následkům nepředvídaných okolností a nehod*.

  *Resuming from hibernation on a mainstream notebook can typically take 30-60s.
  *Normal standby time before battery drains on mainstream notebooks is 3-5 days
  *Removing or draining the battery when a notebook is left in standby will lose the resume data and potentially a users work!

  Nejnovější procesory Intel® a USB 3.0

  USB3.0

  Druhá generace procesorů Intel® Core™ s mistrně vyladěným výkonem urychluje multitasking i práci s multimédii a díky nízké spotřebě prodlužuje výdrž baterie. Extrémně rychlé rozhraní USB 3.0 přenáší data až desetkrát rychleji než USB 2.0, takže i ty největší soubory v HD rozlišení zkopírujete během několika sekund.