Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N53DA

  N53DA

  Výkon, který nepřeslechnete

  • Povznášející zážitek z poslechu díky technologii SonicMaster, jež byla vyvinuta ve spolupráci s Bang & Olufsen ICEpower
  • Dokonalá podívaná s technologií Video Magic
   Product Image

   Skvělý výpočetní výkon

   Strhující dobrodružství, vysoká produktivita i okamžiky, na které nezapomenete, to vše s nejvýkonnějšími procesory od společnosti Intel. Notebooky řady N disponují výkonem a možnostmi, které zaručují skvělou energetickou účinnost a bezproblémovou práci s počítačem.

   Vychutnejte si ohromující zvuk prostřednictvím technologie SonicMaster

   ASUS SonicMaster

   Společnost ASUS představuje exkluzivní technologii SonicMaster, která byla vyvinuta ve spolupráci se světoznámou firmou Bang & Olufsen ICEpower. Tato technologie přináší do oblasti notebooků fantasticky bohatý a živý zvuk díky špičkovým kodekům a protokolům pro zpracování zvuku, prvotřídní konstrukci reproduktorů a velkým rezonančním komorám – budete si připadat jako na koncertě! Vokály i nejjemnější zvukové nuance jsou díky pokročilé zvukové technologii absolutně čisté. Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků notebooků – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku ....Další informace

   Technologie ASUS Video Magic vylepší vaši grafiku

   Video Magic

   Díky vylepšení obrazu Video Magic vypadají konečně multimédia dokonale, protože jsou zobrazována v rozlišení full HD 1080p se 72 snímky za sekundu a s optimalizovanými barvami. Grafický procesor urychluje zpracování a zaručuje tak lepší multimediální multitasking. Na každý LCD panel se navíc vztahuje 100% záruka na nulový výskyt vadných pixelů.

   Přidána samostatná grafická karta!

   Grafické procesory AMD Radeon HD dokážou zázraky – poznáte to zejména na neuvěřitelně plynulé grafice. Nabízí takový výkon, že si bez problému poradí i s nejnovějšími herními tituly v plném rozlišení a navíc pomůže také při přehrávání HD videa. To ale není vše. Díky architektuře grafického jádra Fermi a podpoře DirectX 11 snižuje zatížení procesoru a nabízí takový výkon, jaký jste u přenosných počítačů dosud nezažili.