Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N53Jq

  N53Jq

  Zažijte skutečný výkon

  • Povznášející zážitek z poslechu díky technologii SonicMaster, jež byla vyvinuta společně s firmou Bang & Olufsen ICEpower
  • Dokonalejší vizuální požitek s technologií Video Magic
  • Ještě vyšší výkon díky nejnovějším procesorům Intel Core i7
  • Vysoké přenosové rychlosti s USB 3.0
  Product Image

  Výkon budoucnosti

  Strhující dobrodružství, vysoká produktivita i památné momenty, to vše s nejvýkonnějšími procesory od společnosti Intel. Notebooky řady N jsou osazeny novými procesory Intel Core i7, takže disponují výkonem a možnostmi, které zaručují skvělou energetickou účinnost a bezproblémovou práci s počítačem.

  Poslechněte si revoluci

  ASUS SonicMaster

  Společnost ASUS představuje exkluzivní technologii SonicMaster, která byla vyvinuta ve spolupráci se světoznámou firmou Bang & Olufsen ICEpower. Tato technologie přináší do oblasti notebooků fantasticky bohatý a živý zvuk díky špičkovým kodekům a protokolům pro zpracování zvuku, prvotřídní konstrukci reproduktorů a velkým rezonančním komorám – budete si připadat jako na koncertě, vokály i nejjemnější zvukové nuance jsou díky pokročilé zvukové technologii absolutně čisté.
  Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků na noteboocích – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku. ....Další informace

  Úžasná podívaná

  Video Magic

  Díky vylepšení obrazu Video Magic vypadají konečně média dokonale, protože jsou zobrazována v rozlišení full HD 1080p se 72 snímky za sekundu s podporou optimalizace barev. Grafický procesor urychluje zpracování a zaručuje tak lepší multimediální multitasking. Na každý panel se navíc vztahuje 100% záruka na nulový výskyt vadných pixelů.

  Výkonná grafika

  Vybrané notebooky řady N jsou vybaveny nejnovějším mobilním řešením NVIDIA GeForce, které je zárukou nejen fantastického herního výkonu, ale také úžasného videa. Tato grafická jádra zaručují plynulé zobrazení videa ve vysokém rozlišení, přesto však jsou energeticky účinná, takže se podílejí na delší výdrži baterie.

  Žádné čekání

  USB3.0

  Nyní jsou notebooky vybaveny rozhraním USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0, takže je možné všechny vaše soubory bleskově přesouvat a zálohovat. Dejte sbohem dlouhému čekání – dokonce i 25GB film na Blu-ray disku lze zkopírovat za pouhých 70 sekund.