Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N55SL

  N55SL

  Neuvěřitelný zvuk

  • Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci s mistry zvuku ze společnosti Bang & Olufsen ICEpower®
  • Technologie Instant On probudí váš notebook během 2 sekund z až 15denního pohotovostního režimu
  • USB Charger+ nabíjí zařízení i při vypnutém počítači
  • Nejnovější procesory Intel® Core™ a vysokorychlostní rozhraní USB 3.0
   Product Image
   Neuvěřitelný zvuk

   Spojení klasického a postmoderního designu

   Jednoduchý, ale přitom elegantní design od Davida Lewise vytváří jedinečný, rafinovaně elegantní a moderní dojem. Kryty v klavírní černi a rámy z leštěného kovu jsou skutečnou ozdobou. Nová řada N se však zaměřuje také na uživatele. Tyto počítače jsou osazeny pohodlným měkkým touchpadem, klávesami s tužšími pružinami pro rychlé psaní a důmyslně integrovaným zapínacím tlačítkem. Promyšlený design a mistrné zpracování dodávají těmto počítačům přednosti pokročilé techniky a čisté, smyslné jednoduchosti.

   Řada N – spojení klasického a postmoderního designu   Krásné v každém ohledu – tak by se daly charakterizovat nové notebooky řady N napěchované spoustou užitečných funkcí a špičkového hardwaru, které zajišťují dokonalý požitek při práci s počítačem. Ten je navíc obohacen úžasným zvukem, s jakým jste se u notebooku dosud nesetkali.

   USB Charger+ zajišťuje rychlé nabíjení připojených zařízení v každé situaci

   USB Charger+

   Nabíjejte svá mobilní zařízení rychleji a s nižší spotřebou energie i tehdy, když je notebook vypnutý. USB Charger+ nabízí napájený USB port, který je přímo napojen na baterii notebooku. Zařízení jsou proto nabita a připravena k plnému výkonu za zlomek doby obvyklé při nabíjení přes tradiční USB port.

   Zvuk, jaký jste dosud na noteboocích neslyšeli

   Technologie SonicMaster

   Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower® představuje další krok v konstrukci notebooků. Jedinečným způsobem kombinuje pokročilý hardware i software a zajišťuje naprosto bezchybný zvuk. U nových notebooků řady N byla tato technologie dovedena téměř k dokonalosti. Zásluhou protokolů a kodeků pro precizní zpracování, špičkových reproduktorů a velkých rezonančních komor nabízejí tyto počítače fantastický zvuk a nezapomenutelný zážitek z poslechu. Budete si připadat jako na koncertě – díky profesionálním zdokonalením uslyšíte každičký tón a vokály budou pohádkově čisté. Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků z notebooků – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku. Přibalený subwoofer SonicMaster zvýrazňuje basy a zlepšuje celkové zvukové podání.

   Kamera s HD rozlišením

   Kamera s HD rozlišením

   Komunikujte se světem ve vysokém rozlišení díky integrované čelní HD kameře. Videohovory, videoblogy i videopříspěvky budou konečně vypadat jaksepatří. Rozlučte se s nízkým rozlišením a přivítejte éru božského HD, dokonce i v místnostech se špatným osvětlením.

   Subwoofer SonicMaster

   Technologie SonicMaster zajišťuje výjimečně kvalitní zvuk. Společnost ASUS však navíc nabízí ještě externí subwoofer, který zvýrazní basové frekvence. Zvuk tak bude plný a bohatý. Díky širšímu frekvenčnímu rozsahu si posluchači vychutnají ještě hutnější basy.

   Subwoofer SonicMaster
   Nová úroveň zvuku

   Technologie SHE II s funkcí ASUS Instant On

   Instant On

   Technologie Super Hybrid Engine II se v mnohém podobá své předchůdkyni SHE a staví na jejích silných stránkách, zvláště pak dlouhé výdrži na baterie. Funkce Instant On umožňuje probudit počítač až z 15denního* režimu hibernace během 2 sekund*. Navíc, pokud kapacita baterie klesne pod 5 %, se data automaticky uloží na pevný disk*, aby nedošlo jejich ztrátě.

   * Probuzení z režimu hibernace může u průměrného notebooku trvat 30–60 sekund.
   * Obvyklá doba pohotovostního režimu do spotřebování energie baterie je u běžného notebooku 3–5 dní.
   * Pokud se baterie během pohotovostního režimu vybije nebo ji odstraníte, ztratíte tím všechna neuložená data!

   Nejnovější procesory Intel® a USB 3.0

   USB3.0

   Druhá generace procesorů Intel® Core™ s mistrně vyladěným výkonem urychluje multitasking i práci s multimédii a díky nízké spotřebě prodlužuje výdrž baterie. Extrémně rychlé rozhraní USB 3.0 přenáší data až desetkrát rychleji než USB 2.0, takže i ty největší soubory v HD rozlišení zkopírujete během několika sekund.