Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G74SX

  ROG G74SX

  17.3” high-performance gaming laptop with Full HD

  • Notebook G74Sx, který v sobě ukrývá výkon herního PC, vyvrací zažité představy o mobilním hraní.
  • S tímto notebookem svou konkurenci doslova převálcujete. Bez problémů totiž zvládne nejen multimédia v HD kvalitě, ale také hry v plném rozlišení.
  Product Image

  Ať žije král!

  Notebook G53Jw je vybaven grafickou kartou GTX 460M založenou na technologii Fermi společnosti NVIDIA a díky plné podpoře DirectX11 poskytuje pokročilou teselaci.

  Svět mobilního hraní má nového vládce. G74SX je vysoce výkonný notebook vybavený procesorem Intel® Core™ i7 druhé generace a grafickou kartou NVIDIA® GTX 560M s 3GB pamětí GDDR5 VRAM. Skóre P2008 v 3DMark11 a P9180 v 3DMark Vantage budiž ostatním výstrahou, že mají co do činění s nejrychlejším bojovníkem v zemi. Podpora DirectX®11 je zárukou nejvyšší rychlosti a také toho, že konečně spatříte hry tak, jak se sluší a patří.

  Nenápadná síla

  G74SX se nechal stejně jako jeho předchůdce inspirovat ostrými polygonálními tvary. Tentokrát však byla hlavním zdrojem inspirace tajná loď Amerického námořnictva Sea Shadow a moderní bombardéry. Stejně jako v případě tajné lodi nebudou soupeři ani tušit, odkud přišel výstřel, a podobně jako u bombardéru jim dá G74 pocítit svou drtivou palebnou sílu.

  Realistické 3D video i zvuk

  technologie Creative EAX Advance HD 5.0 detekuje prostředí a probíhající akci a vytváří odpovídající 3D zvukové efekty THX TruStudio využívá optimalizované audio scénáře, které přidají zvukům ve hrách, filmech i při poslechu hudby na reálnosti

  G74SX je skvělý pro hraní, není však žádnou hračkou. Nabízí to nejlepší 3D prostředí na PC a umožňuje vytvářet a upravovat 3D obsah. Díky technologii NVIDIA® 3D Vision™ si hry, fotografie a filmy vychutnáte jako nikdy předtím. G74SX můžete připojit k 3D televizoru a dopřát si 3D zábavu v pohodlí obývacího pokoje. K tomu připočtěte 3D herní technologii zvuku THX + EAX 5.0 a rázem zjistíte, že G74 není jen špičkovým herním notebookem, ale také multimediálním zábavním centrem.

  G74SX je skvělý pro hraní, není však žádnou hračkou. Nabízí to nejlepší 3D prostředí na PC

  Udělejte si pohodlí

  Hry byste si měli náležitě vychutnat. Tak proč si při dlouhých herních party nedopřát větší pohodlí? Zapomeňte na bolavá záda a ruce. Díky klávesnici se sklonem 5° nabízí G74 výrazně lepší ergonomii. Navíc je opatřen velmi pohodlnou pogumovanou opěrkou dlaní, s níž budou vaše dlaně a zápěstí jako v bavlnce. Numerická klávesnice je od ostatních kláves oddělena větší mezerou, takže klávesnice více připomíná klasickou klávesnici stolních počítačů.

  Ergonomické provedení se sklonem 5° a pogumovaným povrchem je zárukou pohodlného hraní i dlouhého psaní

  Účinné chlazení s větracími otvory vzadu

  Čím více pracujete, tím více tepla vytváříte. U počítače je to stejně a v případě vysokého výkonu G74SX potřebujete skutečně pořádné chlazení. Jedinečná konstrukce větracích otvorů přivádí vzduch zespodu notebooku a chladí tak celý systém. Větrací otvory ústí v zadní části notebooku, takže odváděný horký vzduch bude daleko od vás a nebude vás při hraní rušit.

  Dva inteligentní ventilátory