Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U31SG

  U31SG

  Výjimečně lehký, výkonný a krásný

  • Poháněno procesory Intel® Core™ i3 a i5 druhé generace se standardním napájením
  • ASUS Super Hybrid Engine prodlužuje výdrž baterie až na 10 hodin a zajišťuje tak nerušenou práci po celý den
  • Elegantní design kompaktních rozměrů zaručující dokonalou přenosnost
   Product Image

   Výjimečně lehký, výkonný a krásný

   Nově přepracovaný U31SG nabízí obrovskou sílu procesorů Intel® Core™ druhé generace. Skvělou přenosnost zajišťuje tenké a lehké provedení. S exkluzivní technologií ASUS Super Hybrid Engine pro optimalizaci napájení a spotřeby energie toho zvládnete více. Každý si navíc všimne, že máte nový a elegantní notebook, který má v pase méně než 1 palec – tak tenký a tak výkonný!

   Nové procesory Intel® Core™ a grafická karta NVIDIA® GeForce® zvládnou práci i zábavu

   U31SG využívá 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3 a i5 se standardním napájením. Nabízí tak všechny výhody technologie Sandy Bridge – lepší multitasking, vyšší výkon a bohatší multimédia. Přidejte k tomu samostatnou grafickou kartu NVIDIA® GeForce® 610M, podporu DirectX® 11, 1 GB grafické paměti a až 8 GB paměti RAM a získáte notebook s dostatečným výkonem pro jakékoli použití. S výkonným notebookem U31SG si užijete každý okamžik, ať už budete pracovat na prezentaci, sledovat film nebo třeba hrát hry.

   U46 je tenčí než 1 palec

   Celodenní práce s počítačem díky technologii Super Hybrid Engine

   Super Hybrid Engine (SHE) – Vysoký výkon

   S exkluzivní technologií ASUS Super Hybrid Engine dokáže notebook U31SG přepínat mezi různými režimy napájení podle aktuálních potřeb. To vede mimo jiné k výrazné úspoře energie – proto U31SG nabízí až 10hodinovou výdrž na baterie. Jednoduše nebudete muset nabíjet tak často. Dopřejte si notebook, na který se při práci můžete spolehnout.

   Tenký, lehký – dokonale přenosný!

   Díky tloušťce méně než 1 palec je přenášení skutečně snadné

   Jeho tělo je tenké méně než 1 palec, je velmi lehké, ale také nesmírně odolné. Hravě přečká nástrahy každodenního používání. Notebook U31SG nabízí fantastický styl a přenosnost, ne však na úkor výkonu.