Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U36SD

  U36SD

  ASUS U36 je prvním notebookem na světě, který je pouhých 19 mm tenký, a přitom je vybaven procesorem se standardním napájením

  • Výjimečně štíhlý 19mm notebook s výkonným procesorem Intel® i7/i5/i3 se standardním napájením
  • Hmotnost pouhých 1,44 kg se 4článkovou / 1,66 kg s 8článkovou baterií, jejíž výdrž dosahuje až 10 hodin
  • Víko displeje z lehké a odolné slitiny hliníku a hořčíku
  • Speciální povrchová úprava: měkčená opěrka dlaní, na které neulpívají otisky a snadno se čistí
  Product Image

  Supertenký notebook s procesorem Intel® se standardním napájením

  Procesor Intel se standardním napájením

  V dnešním světě se již práce na počítači za pohybu nebo na cestách stala běžnou součástí našeho života. Dříve platilo, že pokud jste chtěli mít tenký a lehký notebook, pak jste nemohli počítat s výkonem. Dnes to však již neplatí. Seznamte se s notebookem ASUS U36 – prvním notebookem na světě, který je vybaven procesorem Intel® se standardním napájením, a přitom má v pase pouhých 19 mm. Notebook U36 využívá technologii NVIDIA® Optimus™, nabízí proto v dané třídě nejlepší možnou kombinaci výkonu a energetické účinnosti. Notebook U36 se 4článkovou baterií váží pouze 1,4 kg, – pojmy lehký a malý notebook tak získávají zcela nový rozměr.

  Exkluzivní technologie chlazení

  U počítačů to funguje podobně jako u lidí – čím více pracují, tím vyšší je jejich vnitřní teplota. Problém při posouvání počítačů až na samou hranici jejich výkonu představuje teplo, které se při tomto procesu vytváří, a také způsob, jak se tohoto tepla zbavit. V případě notebooku U36 využila společnost ASUS exkluzivní technologii chlazení, která zabraňuje zahřívání systému i opěrek dlaní. Díky dvěma lehkým teplovodivým trubicím a promyšlené konstrukci je teplo odváděno od opěrky dlaní, což uživateli zaručuje pohodlnější práci.

  Stylové provedení s využitím slitiny hořčíku a hliníku s hedvábně jemnou povrchovou úpravou

  Speciální povrchová úprava Slitina hliníku a hořčíku

  Notebook U36 nabízí odlehčené, přesto vysoce odolné tělo ze slitiny hořčíku a hliníku, které zvládne každodenní přenášení, aniž by to na něm zanechalo jakékoli stopy. Jemná povrchová úprava použitá na opěrce dlaní se velmi snadno čistí a pomáhá uvolnit napětí během dlouhých pracovních dnů. Zároveň také udržuje notebook čistý, protože na něm nejsou vidět otisky prstů a neulpívá na něm prach.

  Technologie NVIDIA® Optimus™ prodlužuje výdrž baterie

  Inteligentní optimalizace napájení v jednotlivých úlohách prodlužuje výdrž baterie na 10 hodin*, což umožňuje celodenní provoz počítače

  Přestože notebook U36 nabízí procesor se standardním napájením a výkonnou grafickou kartu, neznamená to, že se jeho baterie rychle vybije. Notebook je totiž vybaven technologií optimalizace napájení, která zajišťuje, že může pracovat až neuvěřitelných 10 hodin. Technologie NVIDIA® Optimus™ automaticky přepíná mezi samostatnou grafickou kartou GT 520M a integrovanou grafickou kartou podle toho, jak náročné grafické úlohy je třeba vykreslit. Tím se prodlužuje výdrž baterie.

  19 mm tenký notebook se SV procesorem Intel®