Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U41SV

  U41SV

  ASUS U41SV nabízí procesory Intel® Core™ druhé generace v tenkém a lehkém provedení

  • Poháněno procesory Intel® Core™ i3 a i5 druhé generace se standardním napájením
  • ASUS Super Hybrid Engine prodlužuje výdrž baterie až na 10 hodin a zajišťuje tak nerušenou práci po celý den
  • Elegantní design kompaktních rozměrů zajišťující dokonalou přenosnost
  Product Image

  Výjimečně lehký, výkonný a krásný

  Velmi výkonný mobilní společník v atraktivním kabátku s kvalitou od společnosti ASUS. Nový U41SV dokáže všechno. Využívá totiž nejnovější technologie Intel® a NVIDIA®, exkluzivní funkce ASUS a nabízí zpracování, které je zárukou pohodlí a naprosté spolehlivosti.

  Nové procesory Intel® Core™ a grafická karta NVIDIA® GeForce®

  Nové procesory Intel® Core™ i3 a i5 druhé generace se standardním napájením založené na technologii Sandy Bridge umožňují lepší multitasking a plynulejší přehrávání multimédií. Přitom jsou však úspornější než starší procesory, takže prodlužují výdrž baterie a výrazně šetří energii. O skvělou podívanou se u notebooku U41SV stará samostatná a velmi výkonná grafická karta NVIDIA® GeForce® GT 540M, která je plně kompatibilní s DirectX® 11 a poskytuje úžasný výkon při práci s HD multimédii, on-line streamovaným obsahem a dokonce i při hraní her.

  Tenký a lehký notebook U41SV od společnosti ASUS s nekompromisním výkonem

  ASUS U31/U41 Series – Nejvýkonnější tenké a lehké notebooky na světě  S technologií Super Hybrid Engine se můžete oddávat práci, hrám či zábavě po celý den

  Super Hybrid Engine (SHE)

  S exkluzivní technologií ASUS Super Hybrid Engine dokáže váš U41SV pracovat na baterie celý den. Na elektrickou zásuvku můžete klidně zapomenout. Super Hybrid Engine – neboli SHE – automaticky optimalizuje napájení a spotřebu energie tím, že přepíná mezi různými napájecími profily podle aktuálních potřeb a vytížení systému. Výdrž baterie tak snadno dosáhne až 10 hodin. Přestaňte řešit elektrické zásuvky a soustřeďte se na důležité věci.

  Výjimečně tenký a lehký

  Díky tloušťce méně než 1 palec je přenášení skutečně snadné

  Notebook U41SV má v pase méně než 1 palec. Znamená to, že se snadno vejde do každé brašny či tašky. Díky jeho štíhlému profilu je na tento notebook radost pohledět, avšak ještě lepší je s ním pracovat. U41SV hravě odolá nástrahám každodenního používání, jelikož je vyroben z lehkých a odolných materiálů. Z téhož důvodu vám ani nezničí záda při přenášení. Naopak vám nabídne propracovaný mix stylového designu a výkonného hardwaru.