Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U44SG

  U44SG

  Nejtenčí 14" notebook vybavený procesorem Intel® Core™ se standardním napájením

  • Ultratenké 14" provedení s tloušťkou pouhých 19 mm
  • Procesory procesorů Intel® Core™ druhé generace se standardním napájením a grafická karta NVIDIA® GeForce® 610M
  • Technologie ASUS Super Hybrid Engine II a NVIDIA® Optimus™ zajišťují výdrž na baterie až 10 hodin
  • SSD úložiště s kapacitou 256 GB a rozhraní USB 3.0 jsou zárukou vysokého výkonu
   Product Image

   Skvěle přenosný

   Slitina hliníku a hořčíku

   Notebooky U44 jsou charakteristické výjimečně tenkým a lehkým provedením. Jejich tloušťka činí pouhých 19 mm a hmotnost 1,5 kg včetně 4článkové baterie. Zásluhou rámečku o tloušťce jen 0,9 cm se do kompaktního 13" těla vměstná mnohem vyšší výkon a spousta funkcí, a to včetně 14" displeje. Proto jsou tyto počítače snadno přenosné za všech okolností. Tělo ze speciální slitiny chrání celý notebook před poškozením a usnadňuje jeho přenášení.

   Vyšší výkon v kompaktním provedení

   Procesor Intel se standardním napájením

   I přes svou malou tloušťku a hmotnost ze sebe U44 dokáže vydat plný potenciál SV procesoru Intel® Core™ druhé generace, jehož výkon je vyšší než u modelu CULV. V praxi to poznáte například na plynulejším přehrávání multimédií a rychlejším multitaskingu. Díky nové samostatné grafické kartě NVIDIA® GeForce® 610M si navíc budete moci vychutnat i hraní her nebo sledování videa ve vysokém rozlišení.

   Delší výdrž baterie

   Inteligentní optimalizace napájení v jednotlivých úlohách prodlužuje výdrž baterie na 10 hodin*, což umožňuje celodenní provoz počítače

   Díky vyspělé technologii ASUS Super Hybrid Engine II starající se o správu a optimalizaci výkonu a spotřeby energie u každé úlohy vydrží notebooky U44 v provozu až 10 hodin bez nabíjení. Svůj podíl na tak dlouhé výdrži baterie má také technologie NVIDIA® Optimus®, jež dle potřeby inteligentně přepíná mezi výkonnou samostatnou grafickou kartou a integrovaným grafickým jádrem. Jestliže jste si vždy přáli pracovat nebo se bavit po celý den, aniž byste museli každou chvíli hledat zásuvku, nyní si toto přání můžete splnit.

   Rychlejší a lepší

   Technologie USB 3.0

   Díky SSD úložišti je U44 nesmírně rychlý a odolný – zkrátka ideální pro použití na cestách. SSD disky jsou výrazně rychlejší než klasické mechanické pevné disky a navíc jsou mnohem odolnější vůči otřesům. Vybrat si můžete z několika modelů SSD disků s kapacitou až 256 GB. Všechny notebooky U44 nabízejí rovněž rozhraní USB 3.0, které pracuje až desetkrát rychleji než předchozí verze USB 2.0. Jestliže se rozhodnete spojit přednosti technologie SSD a USB 3.0, práce vám rázem půjde rychleji od ruky, neboť nebudete muset čekat, až se data přesunou, načtou nebo přehrají.