Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U46E

  U46E

  ASUS U46E – 14" notebook s nejtenčí obrazovkou a extrémně lehkou konstrukcí

  • Nejtenčí 14" obrazovka pro notebooky je zárukou bezproblémové přenosnosti
  • Výkonné SV procesory Intel® Core™ druhé generace zlepšují multitasking a přehrávání multimédií
  • Výdrž baterie až 10 hodin* zajišťuje nerušenou práci po celý den
   Product Image

   Tenký méně než 1 palec!

   Díky tloušťce méně než 1 palec je přenášení skutečně snadné

   Extrémně tenká a lehká konstrukce ukrývá v kompaktním provedení spoustu technologií a usnadňuje přenášení i používání. Tenký rámeček poskytuje více prostoru pro obrazovku a hliníková povrchová úprava dává notebooku jedinečný vzhled. Společnost ASUS vyvinula také speciální předsazené panty, díky kterým lze U46E rozevřít do většího úhlu – obrazovku tak lze sledovat pohodlněji dokonce i na stísněném sedadle letadla.

   Výkonné procesory Intel® Core™ druhé generace

   Užívejte si vyššího výkonu a lepší produktivity díky vylepšeným možnostem multitaskingu a plynulejším multimédiím, jež jsou poháněny nejnovějšími procesory od společnosti Intel® – až po Core™ i7. Všechny procesory jsou vybaveny čipy se standardním napájením, takže plně využívají potenciálu architektury Sandy Bridge a nabízejí fantastický výkon ve všech oblastech, od hraní her až po náročné pracovní aplikace.

   U46 je tenčí než 1 palec

   Delší výdrž baterie

   Inteligentní optimalizace napájení v jednotlivých úlohách prodlužuje výdrž baterie na 10 hodin*, což umožňuje celodenní provoz počítače

   Výsledkem účinné technologie a optimalizovaných požadavků na napájení je baterie s delší výdrží, která na jediné nabití zvládne pohánět počítač až 10 hodin*. Můžete se pohyboval naprosto volně a nebude vás omezovat nutnost neustálého dobíjení z elektrické sítě. Právě v tom je kouzlo výkonného mobilního PC.
   * Závisí na skutečných provozních podmínkách

   Lepší konektivita i nabíjení připojených zařízení

   Technologie USB 3.0

   Notebook U46E je vybaven výjimečně rychlým rozhraním USB 3.0 – nejnovějším standardem pro přenos dat, který pracuje 10× rychleji než předchozí USB 2.0. Pro nabíjení se však lépe hodí speciální napájený port USB 2.0 s funkcí USB Charger+, který zajišťuje rychlejší a účinnější nabíjení připojených zařízení, dokonce i když je notebook vypnutý.