V8-P8H67E

  V8-P8H67E

  Počítač V8-P8H67E Barebone je vynikající výpočetní platformou pro procesory Intel druhé generace

  • EFI BIOS – EZ Mode – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
  • MemOK! – Každá paměť je naprosto OK!
  • Skutečná podpora USB 3.0 a SATA 6 Gb/s – Využijte maximální výkon
  • Podpora Quad-GPU CrossFireX – Flexibilní řešení pro více GPU
   Product Image

   Design

   Úžasně elegantní a překrásný design
   Jemné rysy jsou inspirovány dubajskými jachtami. Hladce vyleštěný vlnitý povrch černé barvy, nízkoprofilová DVD-RW mechanika a jednoduchý tvar jsou určeny speciálně pro uživatele s vytříbeným vkusem. V jednoduchosti je krása – to platí pro vzhled, nikoli však pro funkční výbavu. Nakloněný panel se vstupy a výstupy v přední části počítače nabízí 4 USB porty, zatímco multimediální panel umístěný hned nad ním umožňuje připojit jakékoli mobilní zařízení, na které si jen vzpomenete, ať už se jedná o MP3 přehrávač, špičková sluchátka nebo paměťovou kartu z vašeho fotoaparátu. S multimédii už nemusíte dělat žádné kompromisy.

   CPU, čipset a grafické prvky

   Patice LGA1155 pro procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace
   V7-P8H67E podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace s paticí LGA1155, integrovanými řadiči paměti a PCI Express podporujícími dvoukanálové (4 DIMM) paměti DDR3 a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.
   Supports Intel Core
   Čipová sada Intel® H67 Express
   Intel® H67 Express je nejnovější čipovou sadou podporující procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace s paticí 1155. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Kromě toho H67 nabízí 2 porty SATA 6 Gb/s a 4 porty SATA 3 Gb/s zajišťující oproti stávajícím systémům rychlejší přenosy dat a dvojnásobnou šířku pásma.
   Intel H67
   Podpora technologie Quad-GPU CrossFireX™
   Výkonná čipová sada Intel® H67 základní desky V7-P8H67E optimalizuje přidělování sběrnice PCIe v konfiguracích s více grafickými procesory CrossFireX™. Díky tomu si budete moci vychutnat hraní her jako nikdy předtím.
   ATI CrossFireX Technology

   Charakteristiky paměti

   Podpora dvoukanálových pamětí DDR3 s frekvencí 1 333/1 066 MHz
   V7-P8H67E podporuje paměti DDR3 s frekvencí datových přenosů 1 333/1 066 MHz, které vyhovují vysokým požadavkům na šířku pásma nejnovějších multimediálních a internetových aplikací a také aplikací s 3D grafikou. Dvoukanálová architektura DDR3 zvětšuje šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.

   VGA výstup

   Podpora HDMI
   Domácí zábava v rozlišení Full HD 1080p. Nechejte se uchvátit úžasným filmovým zážitkem. Stačí připojit HD monitor nebo TV prostřednictvím portu HDMI.
   HDMI
   Podpora USB 3.0
   Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní zajišťuje snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a je navíc zpětně kompatibilní s USB 2.0.
   USB3.0
   Nativní podpora SATA 6 Gb/s
   Jelikož čipová sada Intel® H67 nativně podporuje rozhraní pro úložiště příští generace Serial ATA (SATA), nabídne přenosové rychlosti až 6,0 Gb/s. V porovnání se současnými sběrnicemi navíc nabízí také lepší škálovatelnost, rychlejší vyhledávání dat a dvakrát větší šířku pásma.
   SATA 6G

   Exkluzivní funkce od společnosti ASUS

   EPU
   Energetická účinnost v každé situaci
   Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Tato jedinečná technologie rovněž snižuje hlučnost ventilátorů a prodlužuje životnost komponent!
   EPU
   EFI BIOS (EZ Mode)
   Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
   Nový systém ASUS EFI BIOS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní, které překonává tradiční systémy BIOS ovládané pomocí klávesnice, neboť umožňuje také pohodlnější ovládání myší. Uživatelé proto mohou ovládat nový EFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému.
   EFI BIOS (EZ Mode)
   AI Suite II
   Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
   Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. S jeho pomocí mohou uživatelé snadno dohlížet na napájení systému, sledovat stav PC a vyhodnocovat údaje ze snímačů a čidel. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.
   AI Suite II
   MemOK!
   Každá paměť je naprosto OK!
   MemOK! dokáže rychle zajistit kompatibilitu paměti při zavádění systému. Tento mimořádný nástroj pro záchranu operační paměti nevyžaduje víc než stisknutí jediného tlačítka, které vyřeší problémy s pamětí. Nástroj MemOK! rozpozná nastavení, při kterém nedochází k chybám, a výrazně tak zvyšuje úspěšnost bezproblémového spuštění systému. Uveďte svůj systém do chodu během okamžiku!
   MemOK!
   CrashFree BIOS3
   Obnovte zničené údaje v systému BIOS jednoduše z USB flash disku
   ASUS CrashFree BIOS 3 umožňuje uživateli obnovit zničené údaje systému BIOS z USB flash disku obsahujícího soubor BIOS. Tento obslužný program snižuje náklady a problémy spojené s nákupem náhradního BIOS čipu.
   CrashFree BIOS3
   Q-Fan
   Dokonalé chlazení a akustický komfort
   Vysoká míra integrace mechanických součástí a samotná konstrukce základní desky zajišťuje skvělé proudění vzduchu. Základní deska V7-P8H67E navíc využívá jedinečnou technologii Q-Fan, která automaticky zjišťuje aktuální teploty a vytížení procesoru. Nabízí proto špičkové tepelné vlastnosti, výborné chlazení a vysoký akustický komfort, resp. tiché pracovní prostředí.
   Q-Fan
   Kvalitní kondenzátory
   100% vysoce kvalitní kondenzátory s vodivým polymerem
   Tento barebone systém používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory vzhledem k jejich dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.
   Kvalitní kondenzátory

   RoHS

   GreenASUS
   Tento barebone systém splňuje požadavky evropské normy ErP (Energy-related Products), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet energeticky úsporné produkty a inovace šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu a zmírňují tak dopad na životní prostředí.
   GreenASUS