MAXIMUS IV EXTREME

  MAXIMUS IV EXTREME

  REV 3.0 – Nová deska P67 B3 je vybavena
  Nejlepší přetaktování s čipovou sadou Intel P67 a základní deskou ROG

  • ROG Connect: Připojte a přetaktujte – Zvyšujte výkon jako profesionálové!
  • ROG iDirect: Vylaďte své PC pomocí iPhonu nebo iPadu!
  • RC Bluetooth: Překoná všechny překážky běžného přetaktování!
  • Extreme Engine Digi+: Překoná všechny překážky běžného přetaktování!
  • USB BIOS Flashback: Obnovení systému BIOS nebylo nikdy jednodušší

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

  Product Image

  Stvořena pro budoucnost, další revoluce ve výkonu.

  Republic of Gamers je tvořena výhradně tím nejlepším z nejlepšího. Nabízíme ten nejlepší hardware, nejvyšší výkon a nejvíce inovativní nápady a vítáme ty nejlepší hráče, kteří se k nám chtějí přidat.

  V Republic of Gamers je lítost výsadou slabých a právo chlubit se je vším a platí pro všechny. Stojíme si za svým prohlášením a své soupeře drtíme. Pokud máte stejný přístup jako my, přidejte se k našemu elitnímu klubu, dejte o sobě v Republic of Gamers vědět.

  Charakteristiky CPU

  Patice LGA1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3

  Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (4 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.

  Charakteristiky čipové sady

  Čipová sada Intel® P67 Express

  Intel® P67 Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Kromě toho P67 nabízí 2 porty SATA 6 Gb/s a 4 porty SATA 3 Gb/s zajišťující rychlejší přenosy dat a dvojnásobnou šířku pásma stávajících systémů.

  Technologie pro více GPU

  SLI/CrossFireX On-Demand

  Proč si vybírat, když můžete mít obě?
  SLI, nebo CrossFireX? Nenechte se touto otázkou vyvést z míry, protože se základní deskou ROG Maximus IV Extreme budete moci využít obě konfigurace s více GPU. Tato základní deska využívá technologii SLI/CrossFireX on Demand, díky níž můžete zapojit karty do režimu SLI nebo CrossFireX. Ať si zvolíte kteroukoliv cestu, můžete si být jisti, že získáte fantastickou grafiku na dosud nepoznané úrovni.

  Funkce ROG pro extrémní přetaktování

  ROG CPU-Z

  Zbrusu nové provedení CPU-Z
  ROG CPU-Z je upravená verze ROG schválená CPUID. Nabízí stejnou funkčnost a spolehlivost jako původní verze, avšak má navíc jedinečný design. Využijte zcela nového vzhledu ROG CPU-Z, získejte informace o CPU a dejte najevo svou jedinečnost.

  BIOS Print

  Sdílejte nastavení systému BIOS jediným kliknutím!
  ROG nabízí novou funkci EFI BIOS, která výrazně zlepšuje přetaktování. Základní deska Maximus IV Extreme využívá funkci ROG BIOS Print, jež umožňuje uživatelům snadno sdílet nastavení systému BIOS s ostatními pouhým stiskem tlačítka. Zapomeňte na dobu, kdy jste ke sdílení informací o systému BIOS museli používat fotoaparát.

  GPU.DIMM Post

  Snadná kontrola hned po vstupu do systému BIOS!
  Chcete, aby detekce vaší grafické karty nebo DRAM nikdy neselhala? Prostě vstupte do systému BIOS a máte po problému. Budete moci rychle analyzovat problém a jednoduše jej před přetaktováním vyřešit. Zbavte se obav a získejte kontrolu nad všemi komponentami. Přetaktování nebylo nikdy jednodušší.

  ROG Connect

  Stačí připojit a přetaktovat – Získejte maximum výkonu!
  Monitorujte stav svého stolního počítače a upravujte v reálném čase jeho parametry prostřednictvím notebooku pomocí aplikace ROG Connect tak, jak to dělají inženýři u závodních automobilů. S aplikací ROG Connect můžete USB kabelem propojit svůj hlavní počítač s notebookem a sledovat v reálném čase kód POST a výpis stavu hardwaru přímo z notebooku. Kromě toho můžete čistě na hardwarové úrovni nastavovat různé parametry přímo za chodu.

  RC Bluetooth

  Boří veškeré překážky běžného přetaktování!
  Stále se snažíte přetaktovat postaru? Vyzkoušejte technologii RC Bluetooth, která vám ukáže zcela nový způsob! Jednoduše stiskněte tlačítko na zadním panelu se vstupy a výstupy na kartě RC Bluetooth a budete moci v reálném čase monitorovat stav svého PC a nastavovat potřebné parametry, jako je napětí či frekvence, přímo za provozu. Jestliže budete chtít používat běžné funkce bluetooth, stačí, když stisknete tlačítko ještě jednou a nic vám nebude bránit, abyste využili všech výhod bezdrátového připojení, které vám RC Bluetooth nabízí.

  ROG iDirect

  Vylaďte své PC pomocí iPhonu nebo iPadu!
  Stále se snažíte přetaktovat postaru? Nechejte se ohromit dosud nepoznaným laděním výkonu přes iPhone nebo iPad pomocí funkce ROG iDirect! Díky kartě Bluetooth, která je přiložena k vybraným základním deskám ASUS ROG, můžete monitorovat své PC a ladit parametry, jako je například napětí či frekvence. To vše bezdrátově a v reálném čase pomocí iPhonu nebo iPadu!

  Extreme Engine Digi+

  Výkonná kombinace analogových a digitálních prvků
  Extreme Engine Digi+ využívá velmi výkonnou digitální technologii VRM, díky které může snadno dosáhnout skvělého výkonu pomocí nastavení frekvence CPU přes PWM regulaci. Zlepšuje odvod tepla a má lepší elektrickou vodivost, a proto se budete moci na nejdůležitější komponenty svého počítače kdykoliv spolehnout. Nyní budete moci dostat svůj zbrusu nový procesor na samou hranici jeho možností a pokoříte benchmark skóre, o jakých se ostatním ani nesnilo. Extreme Engine Digi+ udržuje rovnováhu mezi napětím a stabilním výkonem, a nabízí tak dokonalou práci i zábavu.

  USB BIOS Flashback

  Nebojte se pádu systému BIOS!
  USB BIOS Flashback je jednoznačně nejpohodlnějším nástrojem pro flash systému BIOS! Umožňuje overclockerům pořádně vyladit BIOS tím nejméně komplikovaným způsobem, jaký si vůbec dokážete představit. Nemusíte vůbec spouštět BIOS ani operační systém. Jednoduše připojíte USB flash disk do portu ROG Connect a na 2 sekundy podržíte tlačítko ROG Connect – BIOS se automaticky aktualizuje v pohotovostním režimu. Není žádných pochyb o tom, že USB BIOS Flashback nabízí overclockerům naprosté pohodlí!

  ProbeIt

  Zkuste to naostro – díky hardwarovému přetaktování
  ProbeIt vás zbaví nepříjemností s odhadováním a hledáním měřicích bodů na základní desce – ty jsou jasně vyznačeny v podobě 7 sad bodů pro detekci klíčových hodnot, takže okamžitě zjistíte, kde pomocí svého multitesteru získáte zaručeně rychlé a přesné výsledky měření.

  ROG Rich v balení

  3DMark® Vantage Advanced Edition

  Benchmark pro skutečné hráče
  3DMarkVantage je novým průmyslovým standardem od společnosti Futuremark určeným pro testování herního výkonu PC, jenž byl nově navržen pro Windows Vista a DirectX10. Obsahuje dva nové testy pro grafické karty, dva nové testy pro CPU a několik dalších nových testů, přičemž podporuje také nejnovější hardware. Aplikace 3DMark® Vantage je založena na zcela novém jádru pro vykreslování a je vyvinuta s ohledem na co nejlepší využití funkcí DirectX10 – nového API od společnosti Microsoft určeného pro grafické karty.

  Kaspersky® Anti-Virus

  Nejlepší ochrana proti virům a spywaru
  Kaspersky® Anti-Virus Personal nabízí špičkovou antivirovou ochranu pro jednotlivé uživatele a domácnosti. Je založen na pokročilých antivirových technologiích. Tento produkt využívá jádro Kaspersky® Anti-Virus – ten je proslulý zejména díky své účinné detekci škodlivých programů, která patří ke špičce ve své třídě.

  Další funkce

  Duální řadič Intel Gigabit LAN

  Nejrychlejší připojení k síti!
  Řešení LAN od společnosti Intel je známé svou lepší propustností, nižším zatěžováním CPU a také lepší stabilitou. Díky integrovanému duálnímu řadiči Gigabit LAN získáte nejlepší síťové připojení.

  Podpora SATA 6 Gb/s

  Úložiště budoucnosti!
  Jelikož tato základní deska podporuje rozhraní pro úložiště příští generace Serial ATA (SATA), nabídne přenosové rychlosti až 6,0 Gb/s. V porovnání se současnými sběrnicemi navíc nabízí také lepší škálovatelnost, rychlejší vyhledávání dat a dvakrát větší šířku pásma.

  Podpora USB 3.0

  Celkem 10 konektorů USB 3.0
  Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní zajišťuje snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a je navíc zpětně kompatibilní s USB 2.0.