P5G41T-M LX3

  P5G41T-M LX3

  Nejlepší volba pro základní platformu DDR3!

  • FSB 1333/1066/800 MHz
  • ASUS Turbo Key – Zvýšení výkonu
  • ASUS EPU – Technologie pro úsporu energie
  • ASUS Low EMI – Nižší úroveň vyzařování
  • ASUS ESD – Ochrana vašeho zařízení
  • Podpora DirectX 10
   Product Image
   Podpora procesorů Intel® Core™2 Extreme/Core™2 Quad/Core™2 Duo

   Tato základní deska podporuje procesory Intel® LGA775 Core™ 2 Extreme/Core2 Quad/Core2 Duo, které si hravě poradí i s náročným multitaskingem nebo multimédii a vzhledem k frekvenci FSB sběrnice 1333/1066/800 MHz uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Tato základní deska podporuje také procesory Intel® vyrobené 45nm technologií.

   Čipová sada Intel® G41

   Čipová sada Intel® G41 Express podporuje dvoukanálové paměti DDR2 1066 (přetakt.)/800/667, 1333/1066/800 FSB (Front Side Bus) a vícejádrové procesory. V neposlední řadě pak obsahuje technologii pro zvětšení šířky přenosového pásma paměti Intel® Fast a snižuje latenci přístupu k operační paměti.

   Low EMI

   Vyzařování: Základní desky Protect 3.0 efektivně snižují vyzařování o 50 %. Speciální stínění vás ochrání před škodlivým elektromagnetickým zářením, neboť snižuje jeho množství o 50 %.

   1. Patentovaná konstrukce Radiation Reduction Design minimalizuje škodlivé elektrostatické vyzařování pomocí exkluzivního obvodu, který ruší elektrický náboj.
   2. Konstrukce Radiation Moat Design účinně brání v šíření záření.

   Podpora dvoukanálových pamětí DDR3 1333 (přetakt.)/1066 MHz

   Tato základní deska podporuje operační paměti DDR3, jež jsou charakteristické přenosovými rychlostmi 1333 (přetakt.)/1066 MHz a jsou zárukou skvělého výkonu v aplikacích s 3D grafikou a při zpracování úloh náročných na operační paměť.

   ASUS EPU

   Technologie ASUS EPU (Energy Processing Unit) nabízí kompletní správu napájení systému pomocí rozpoznání aktuální zátěže PC a inteligentní regulace napájení v reálném čase. Automaticky zajišťuje nejvhodnější využití napájení, a šetří tak energii i peníze.


   Turbo Key

   Technologie ASUS Turbo Key umožňuje uživateli proměnit tlačítko pro zapnutí PC v tlačítko pro přetaktování. Po jednoduchém nastavení může tlačítko Turbo Key zvýšit výkonnost, aniž by byla přerušena aktuální činnost nebo hraní her


   ESD

   Přepěťová ochrana vašeho počítače. K elektrostatickému výboji (ESD) může dojít při připojování nebo odpojování jakéhokoli USB zařízení. ESD může vážně poškodit váš počítač. Technologie ASUS ESD Guards dokáže odklonit tok ESD proudu a spolehlivě tak ochrání počítač před elektrostatickými výboji.

   ASUS Q-Fan

   Technologie ASUS Q-Fan inteligentním způsobem upravuje rychlosti ventilátoru CPU podle zatížení systému, aby byl zajištěn tichý chod, účinné chlazení a efektivní provoz.

   ASUS CrashFree BIOS3

   ASUS CrashFree BIOS 3 umožňuje uživateli obnovit zničené údaje systému BIOS z USB flash disku obsahujícího soubor BIOS. Tato utilita snižuje náklady a problémy spojené s nákupem náhradního BIOS čipu.

   EZ Flash2

   EZ Flash 2 je uživatelsky přátelská utilita pro aktualizaci BIOSu.

   C.P.R. (CPU Parameter Recall)

   Funkce BIOS C.P.R. automaticky obnovuje výchozí nastavení procesoru, jestliže při přetaktování dojde k selhání a zamrznutí systému. Díky funkci C.P.R. již není nutné otevírat skříň a ručně resetovat data RTC (Real-Time Clock). K obnovení původního nastavení procesoru stačí pouze vypnout a restartovat systém.
   * If overclocking failed, press the power button to turn off the system, then reboot the system.

   ErP ready

   Se stylovým chladičem si můžete užívat zcela tiché PC, protože jeho provozní hlučnost je 0 dB. Překrásný tvar zlepšuje nejen estetickou stránku, ale díky vynikající tepelné výměně účinně snižuje teplotu čipové sady a napájení. I krásné věci mohou být výkonné. Stylový pasivní chladič od společnosti ASUS přináší vysoký výkon a absolutně tichý chod při současném zachování elegantního vzhledu!

   ASUS MyLogo2

   Osobní nastavení s volitelnými startovacími obrázky Pro větší oživení a barevnost obrazovky můžete zkonvertovat váš oblíbený obrázek do 256ti barev a použít ho jako logo při startu počítače.