P8H61-I

  P8H61-I

  REV 3.0 – Nová základní deska H61 B3
  Kompaktní, přesto výkonná s technologií GPU Boost

  • GPU Boost – Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
  • EFI BIOS (EZ Mode) – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • USB 3.0 – Technologie pro vysokorychlostní přenosy dat

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

  Product Image

  Charakteristiky procesoru, čipové sady a grafické karty

  Připraveno pro procesory LGA1155 Intel® Sandy Bridge

  Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Sandy Bridge s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel®Sandy Bridge patří mezi nejvýkonnější a nejúspornější procesory na světě.

  Čipová sada Intel® H61

  Intel® P61 Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Navíc čipová sada Intel® H61 Express rovněž podporuje funkci iGPU.

  ASUS Quiet Thermal Solution

  ASUS FanXpert

  Tiché a účinné aktivní chlazení
  ASUS Fan Xpert umožňuje uživatelům chytře nastavit jak rychlost ventilátoru CPU, tak i rychlost ventilátoru skříně s ohledem na různou teplotu prostředí, která je ovlivněna klimatickými podmínkami v různých částech světa a také různorodým vytížením systému. Celá řada vestavěných užitečných profilů nabízí flexibilní ovládání rychlosti ventilátoru a umožňuje dosáhnout tichého a chladného prostředí.

  Next-gen Technology

  Podpora USB 3.0

  Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a navíc je zpětně kompatibilní s USB 2.0.

  Exkluzivní funkce od společnosti ASUS

  AI Suite II

  Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
  Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožní přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

  GPU Boost

  Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
  GPU Boost zrychluje integrované grafické jádro a přináší extrémní grafický výkon. S uživatelsky příjemným rozhraním lze flexibilně nastavit frekvenci. Snadno dosáhnete stabilního vylepšení systému při jakémkoliv využití.

  ASUS Power Solutions

  ASUS EPU

  System Level Energy Efficiency
  Technologie ASUS EPU (Energy Processing Unit) nabízí kompletní správu napájení systému pomocí rozpoznání aktuální zátěže PC a inteligentní regulace napájení v reálném čase. Automaticky zajišťuje nejvhodnější využití napájení, a šetří tak energii i peníze.

  ASUS Anti-Surge Protection

  Tato speciální konstrukce pomáhá předcházet poškození drahých komponent a základní desky napěťovými špičkami způsobenými spínáním zdroje (PSU).

  ASUS EZ DIY

  EFI BIOS (EZ Mode)

  Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  Nový systém ASUS EFI BIOS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní, které překonává tradiční systémy BIOS ovládané pomocí klávesnice, neboť umožňuje také pohodlnější ovládání myší. Uživatelé proto mohou ovládat nový EFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému.

  Průmyslový standard

  8kanálový zvukový kodek

  Užijte si špičkový zvukový systém na svém počítači!
  Zabudovaný 8kanálový HD audio kodek (High Definition Audio, dříve známý pod kódovým označením Azalia) podporuje kvalitní 192kHz/24bitový výstup zvuku a technologie jack-sensing, retasking a multi-streaming.

  RoHS

  GreenASUS

  Tato základní deska splňuje požadavky Evropské unie Energy-related Products (ErP), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet energeticky úsporné produkty a inovace šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu a zmírňují tak dopad na životní prostředí.