P8H61-I R2.0

  P8H61-I R2.0

  Kompaktní, přesto výkonná s technologií GPU Boost

   Product Image
   Připraveno pro procesory LGA1155 Intel® Sandy Bridge

   Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Sandy Bridge s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel®Sandy Bridge patří mezi nejvýkonnější a nejúspornější procesory na světě.

   Čipová sada Intel® H61

   Intel® P67 Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Navíc čipová sada Intel® H67 Express rovněž podporuje funkci iGPU.

   Připraveno pro PCIe 3.0

   PCI Express® 3.0 (PCIe 3.0) je nejnovější standard sběrnice PCI Express s vylepšenými schématy kódování, který oproti současnému standardu PCIe 2.0 nabízí dvojnásobný výkon. Celková šířka pásma pro linku x16 dosahuje maximálně 32 GB/s, což je dvojnásobek ve srovnání s 16 GB/s u PCIe 2.0 (v režimu x16). PCIe 3.0 zajišťuje uživatelům dosud nepoznané rychlosti přenosu dat a naprosto bezproblémový přechod, protože je zpětně kompatibilní nejen se zařízeními PCIe 2.0, ale dokonce i PCIe 1.0. Pro uživatele, kteří chtějí zlepšit a optimalizovat výkon svých grafických karet a využívat nejnovější dostupné technologie, bude PCIe 3.0 nutností.

   * Rychlost PCIe 3.0 je podporována 3. generací procesorů Intel® Core™.

   ASUS FanXpert

   Tiché a účinné aktivní chlazení
   ASUS Fan Xpert umožňuje uživatelům chytře nastavit jak rychlost ventilátoru CPU, tak i rychlost ventilátoru skříně s ohledem na různou teplotu prostředí, která je ovlivněna klimatickými podmínkami v různých částech světa a také různorodým vytížením systému. Celá řada vestavěných užitečných profilů nabízí flexibilní ovládání rychlosti ventilátoru a umožňuje dosáhnout tichého a chladného prostředí.

   Podpora USB 3.0

   Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a navíc je zpětně kompatibilní s USB 2.0.

   AI Suite II

   Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
   Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožní přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

   GPU Boost

   Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
   GPU Boost zrychluje integrované grafické jádro a přináší extrémní grafický výkon. S uživatelsky příjemným rozhraním lze flexibilně nastavit frekvenci. Snadno dosáhnete stabilního vylepšení systému při jakémkoliv využití.

   ASUS EPU

   System Level Energy Efficiency
   Technologie ASUS EPU (Energy Processing Unit) nabízí kompletní správu napájení systému pomocí rozpoznání aktuální zátěže PC a inteligentní regulace napájení v reálném čase. Automaticky zajišťuje nejvhodnější využití napájení, a šetří tak energii i peníze.

   ASUS Anti-Surge Protection

   Tato speciální konstrukce pomáhá předcházet poškození drahých komponent a základní desky napěťovými špičkami způsobenými spínáním zdroje (PSU).

   EFI BIOS (EZ Mode)

   Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
   Nový systém ASUS EFI BIOS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní, které překonává tradiční systémy BIOS ovládané pomocí klávesnice, neboť umožňuje také pohodlnější ovládání myší. Uživatelé proto mohou ovládat nový EFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému.

   8kanálový zvukový kodek

   Užijte si špičkový zvukový systém na svém počítači!
   Zabudovaný 8kanálový HD audio kodek (High Definition Audio, dříve známý pod kódovým označením Azalia) podporuje kvalitní 192kHz/24bitový výstup zvuku a technologie jack-sensing, retasking a multi-streaming.

   GreenASUS

   Tato základní deska splňuje požadavky Evropské unie Energy-related Products (ErP), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet energeticky úsporné produkty a inovace šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu a zmírňují tak dopad na životní prostředí.