P8H61-M

  P8H61-M

  REV 3.0 – Nová revize základní desky H61 B3
  Kompaktní a výkonná deska ASUS H61 s funkcí pro zvýšení výkonu integrovaného GPU

  • GPU Boost – Okamžité zvýšení výkonu integrovaného GPU!
  • EPU – Energetická účinnost za všech okolností
  • TurboV – Snadné ladění přetaktování v reálném čase!
  • Protect 3.0 – Chrání Zemi, systém i vás
  • UEFI BIOS – EZ Mode – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

  Product Image
  Patice LGA1155 pro procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace

  Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (2 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.

  Čipová sada Intel® H61(B3) Express

  Čipová sada Intel® H61(B3) Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu.

  Podpora dvoukanálové paměti DDR3 s frekvencí 1333/1066

  Tato základní deska podporuje operační paměti DDR3, které nabízejí frekvence 1333/1066 MHz a splňují tak vyšší požadavky, které na šířku pásma kladou nejnovější 3D aplikace, multimédia a internetové aplikace. Dvoukanálová architektura DDR3 zvětšuje šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.

  Špičkové kondenzátory s vodivým polymerem

  Tato základní deska používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory kvůli dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.

  EPU

  Tap into the world’s first real time PC power saving engine through AI Suite II utility. Get total system power savings by automatically detecting current PC loadings and intelligently moderating power consumption. This also reduces fan noise and extends component longevity.

  AI Suite II

  Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožní přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

  TurboV

  Easy, Real-Time O.C. Tunings
  Zažijte nával adrenalinu při přetaktování v reálném čase – nyní je to díky utilitě ASUS TurboV realitou. S tímto jednoduchým nástrojem můžete počítač přetaktovat, aniž by bylo nutné opouštět operační systém nebo restartovat počítač. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní je přetaktování opravdu otázkou jen několika kliknutí. Profily ASUS OC v utilitě TurboV navíc nabízejí nejlepší nastavení přetaktování pro nejrůznější situace.

  GPU Boost

  GPU Boost v reálném čase přetaktuje integrované grafické jádro a zajistí ten nejlepší grafický výkon. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje flexibilně nastavit frekvenci i napětí. Stabilnímu a rychlému zvýšení výkonu systému pomáhá také několik profilů pro přetaktování.
  Anti-Surge Protection (Ochrana proti přepětí)

  Přepěťová ochrana Anti-Surge detekuje přepětí a v reálném čase brání jeho šíření. V případě přepětí rovněž aktivně odpojuje napájení a chrání systém.

  1. Detekce přepětí v reálném čase.
  2. Aktivní ochrana proti potenciálnímu poškození základní desky a celého systému.

  Fan Xpert

  ASUS Fan Xpert umožňuje inteligentně regulovat rychlost větráku procesoru a šasi podle teploty prostředí, která je ovlivněna různými klimatickými podmínkami v různých částech světa a zatížením vašeho PC. Tiché a účinné chlazení zajistí mnoho integrovaných užitečných profilů umožňujících flexibilní řízení rychlosti ventilátorů.

  8kanálový zvuk ve vysokém rozlišení

  Zabudovaný osmikanálový HD audio kodek (High Definition Audio, dříve známý pod kódovým označením Azalia) podporuje kvalitní výstup zvuku 192 kHz/24 bitů, technologii rozpoznání zapojení jacku, která automaticky zjišťuje a identifikuje typy periferních zařízení zapojených do audio vstupů a výstupů a upozorňuje uživatele na nesprávná zapojení; tím se eliminuje riziko použití nesprávného konektoru.

  C.P.R. (CPU Parameter Recall – obnovení parametrů procesoru)

  Funkce BIOS C.P.R. automaticky obnovuje výchozí nastavení procesoru, jestliže při přetaktování dojde k selhání a zamrznutí systému. Díky funkci C.P.R. již není nutné otevírat skříň a ručně resetovat data RTC (Real-Time Clock). K obnovení původního nastavení procesoru stačí pouze vypnout a restartovat systém.

  ErP ready

  Tato základní deska splňuje požadavky Evropské unie Energy-related Products (ErP), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet energeticky úsporné produkty a inovace šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu, a zmírňují tak dopad na životní prostředí.