P8H61 PRO

  P8H61 PRO

  REV 3.0 - Nová revize základní desky H61 B3
  Ekologická základní deska na platformě H61 s podporou USB3.0 a SATA 6 Gb/s

  • Protect 3.0 – Chrání Zemi, systém i vás
  • UEFI BIOS – EZ Mode – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
  • Skutečná podpora USB 3.0 a SATA 6 Gb/s – Využijte maximální výkon
  • MemOK! – Každá paměť je naprosto OK!

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

   Product Image
   Patice LGA1155 pro procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace

   Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (2 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.

   Čipová sada Intel® H61(B3) Express

   Čipová sada Intel® H61(B3) Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu.

   MemOK!

   Každá paměť je naprosto OK!
   MemOK! rychle zajistí kompatibilitu paměti při spuštění. Tento mimořádný nástroj pro záchranu operační paměti nevyžaduje víc než stisknutí jediného tlačítka, které vyřeší problémy s pamětí. Nástroj MemOK! rozpozná nastavení, při kterém nedochází k chybám, a výrazně tak zvyšuje úspěšnost bezproblémového spuštění systému. Spusťte svůj systém okamžitě.

   Podpora dvoukanálových pamětí DDR3 s frekvencí 1333/1066

   Tato základní deska podporuje operační paměti DDR3, které nabízejí frekvence 1333/1066 MHz a splňují tak vyšší požadavky, které na šířku pásma kladou nejnovější 3D aplikace, multimédia a internetové aplikace. Dvoukanálová architektura DDR3 zvětšuje šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.

   EPU

   Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Odměnou vám navíc bude nižší hluk ventilátoru a delší životnost komponent.

   AI Suite II

   Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožní přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

   ASUS UEFI BIOS (EZ Mode)

   Rozhraní UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) je exkluzivní pro základní desky od společnosti ASUS a jde o vůbec první myší ovládané grafické rozhraní systému BIOS navržené se dvěma volitelnými režimy. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které převyšuje tradiční systémy BIOS ovladatelné pouze klávesnicí, protože umožňuje flexibilní a pohodlné ovládání s rychlým rolováním. Uživatelé proto mohou ovládat nový UEFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Rychlé a bezproblémové přetaktování či sdílení nastavení usnadňuje funkce zálohování obrazu systému BIOS, kterou lze aktivovat pomocí klávesy F12. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, zatímco pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému, včetně podrobných informací o paměti DRAM.

   Podpora pevných disků s kapacitou větší než 2,2 TB
   ASUS UEFI BIOS v 64bitovém režimu nativně podporuje pevné disky s kapacitou přesahující 2,2 TB. Využívá celý prostor disku a poskytuje maximální pohodlí, jaké dosud tradiční verze systému BIOS nenabízely.

   Exkluzivní rozhraní ASUS
   • EZ Mode - Poskytuje přístup k různým optimalizovaným režimům systému, nabízí jasné informace o systému a umožňuje určovat prioritu při zavádění systému pomocí přetahování myší
   •Advanced Mode – pro zkušené uživatele vyžadující detailní nastavení systému

   TurboV

   Snadné přetaktování v reálném čase
   Zažijte nával adrenalinu při přetaktování v reálném čase, které se nyní díky utilitě ASUS TurboV stává realitou. S tímto jednoduchým nástrojem můžete počítač přetaktovat, aniž by bylo nutné opouštět operační systém nebo restartovat počítač. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní je přetaktování opravdu otázkou jen několika kliknutí. ASUS OC profily v utilitě TurboV navíc nabízejí nejlepší nastavení přetaktování pro nejrůznější situace.


   Provedení bez ventilátoru: elegantní pasivní chladič

   Se stylovým chladičem si můžete užívat zcela tiché PC, protože jeho provozní hlučnost je 0 dB. Překrásný tvar zlepšuje nejen estetickou stránku, ale díky vynikající tepelné výměně účinně snižuje teplotu čipové sady a napájení. Kombinace výkonu a estetiky. Stylový pasivní chladič od společnosti ASUS přináší vysoký výkon a absolutně tichý chod při současném zachování elegantního vzhledu!

   Turbo Key II

   Využijte skutečný potenciál a získejte vyšší výkon!
   Vychutnejte si špičkový výkon díky automatickému ladění procesoru na extrémně výkonnou, avšak stále stabilní úroveň. Jednoduše aktivujte speciální přepínač na základní desce a získáte nové možnosti.

   Anti-Surge Protection (Ochrana proti přepětí)

   Přepěťová ochrana Anti-Surge detekuje přepětí a v reálném čase brání jeho šíření. V případě přepětí rovněž aktivně odpojuje napájení a chrání systém.

   1. Detekce přepětí v reálném čase.
   2. Aktivní ochrana proti potenciálnímu poškození základní desky a celého systému.

   Fan Xpert

   ASUS Fan Xpert umožňuje inteligentně regulovat rychlost větráku procesoru a šasi podle teploty prostředí, která je ovlivněna různými klimatickými podmínkami v různých částech světa a zatížením vašeho PC. Tiché a účinné chlazení zajistí mnoho integrovaných užitečných profilů umožňujících flexibilní řízení rychlosti ventilátorů.

   Podpora USB 3.0

   Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a navíc je zpětně kompatibilní s USB 2.0.

   Skutečná podpora Serial ATA 6 Gb/s

   Čipová sada Intel® P67 Express nativně podporuje rozhraní Serial ATA (SATA), a proto nabízí přenos dat rychlostí až 6 Gb/s. Společnost ASUS navíc nabízí přídavné porty SATA 6 Gb/s zajišťující lepší škálovatelnost, rychlejší vyhledávání dat a dvojnásobnou šířku pásma.

   8kanálový zvuk ve vysokém rozlišení

   Zabudovaný osmikanálový HD audio kodek (High Definition Audio, dříve známý pod kódovým označením Azalia) podporuje kvalitní výstup zvuku 192 kHz/24 bitů, technologii rozpoznání zapojení jacku, která automaticky zjišťuje a identifikuje typy periferních zařízení zapojených do audio vstupů a výstupů a upozorňuje uživatele na nesprávná zapojení; tím se eliminuje riziko použití nesprávného konektoru.

   Výstup S/PDIF na zadním I/O panelu

   Tato základní deska nabízí pohodlné připojení k externím systémům domácího kina pomocí výstupního konektoru S/PDIF (SONY-PHILIPS Digital Interface) na zadním I/O panelu. S/PDIF přenáší digitální audio signál bez převodu na analogový formát, a zachovává proto tu nejvyšší kvalitu signálu.

   Používá výhradně vysoce kvalitní kondenzátory s vodivým polymerem!

   Tato základní deska používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory kvůli dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.