P8H77-M LE

  P8H77-M LE

  Přesné ladění napájení a dokonalá grafika na desce s čipovou sadou H77

  • ASUS DIGI+VRM: - Digitální napájení: digitální systém napájení pro CPU a iGPU
  • GPU Boost: Okamžité vylepšení integrovaného GPU!
  • USB3.0 Boost: Bleskurychlé datové přenosy!
  • Network iControl: Nastavení šířky pásma v reálném čase
  • Windows 8 Ready – Assured Compatibility
   Product Image

   Charakteristiky CPU, čipové sady a grafické karty

   LGA1155 Intel® 3rd/2nd Generation Core™ i7/ Core™ i5/ Core™ i3/ Pentium® / Celeron® Processors Ready

   Tato základní deska podporuje 2. a 3. generaci procesorů Intel® s paticí LGA1155 s iGPU, integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (4 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 3.0/2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® 2. a 3. generace patří mezi nejvýkonnější a nejúspornější procesory na světě.

   Čipová sada Intel® H77 Express

   Intel® H77 Express je samostatnou čipovou sadou podporující 2. a 3. generaci procesorů Intel® s paticí 1155. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Čipová sada H77 navíc nabízí 4 porty USB 3.0, které umožňují až 10× rychlejší datové přenosy. Intel® H77 Express rovněž podporuje funkci iGPU, díky které si uživatelé mohou vychutnat výkon nejnovější integrované grafické karty od společnosti Intel®.

   Technologie Intel® Smart Response

   Rychlost SSD s kapacitou HDD
   Technologie Intel® Smart Response zvyšuje celkový výkon systému. Využívá nainstalovaný rychlý disk SSD (požadovaná dostupná kapacita minimálně 18,6 GB) jako mezipaměť pro často používaná data. Mezi hlavní výhody patří nejen nižší zatížení systému a kratší přístupové časy, ale také nižší spotřeba energie, protože pevný disk se zbytečně netočí, když to není potřeba. Tato technologie kombinuje vysoký výkon disků SSD s velkou kapacitou klasických pevných disků a v porovnání se systémy vybavenými pouze mechanickým pevným diskem nabízí až 6× vyšší rychlost.

   Technologie Intel® Smart Connect

   Automatická aktualizace aplikací. Už žádné dlouhé čekání
   Dokonce i v době, kdy je počítač ve spánkovém režimu, může přijímat webové aktualizace pro vybrané aplikace. To znamená, že již nebudete muset dlouho čekat, než se aplikace aktualizuje a synchronizuje s cloudem. Budete proto moci pracovat mnohem efektivněji.

   Technologie Intel® Rapid Start

   Okamžité probuzení PC ze spánkového režimu
   Zásluhou této technologie se počítač probudí z režimu hibernace nebo režimu nízké spotřeby energie během několika málo sekund. Obsah paměti systému se ukládá na vyhrazený disk SSD, počítač lze proto spustit mnohem rychleji při současném zachování nízké spotřeby energie.

   Připraveno pro PCIe 3.0

   PCI Express® 3.0 (PCIe 3.0) je nejnovější standard sběrnice PCI Express s vylepšenými schématy kódování, který oproti současnému standardu PCIe 2.0 nabízí dvojnásobný výkon. Celková šířka pásma pro linku x16 dosahuje maximálně 32 GB/s, což je dvojnásobek ve srovnání s 16 GB/s u PCIe 2.0 (v režimu x16). PCIe 3.0 zajišťuje uživatelům dosud nepoznané rychlosti přenosu dat a naprosto bezproblémový přechod, protože je zpětně kompatibilní nejen se zařízeními PCIe 2.0, ale dokonce i PCIe 1.0. Pro uživatele, kteří chtějí zlepšit a optimalizovat výkon svých grafických karet a využívat nejnovější dostupné technologie, bude PCIe 3.0 nutností.

   * Rychlost PCIe 3.0 je podporována 3. generací procesorů Intel® Core™.

   Exkluzivní funkce od společnosti ASUS

   Digitální napájení DIGI+ VRM

   Zbrusu nové napájení CPU funguje v dokonalém souladu s požadavky digitálního signálu napájení (SVID) z CPU, a díky velmi rychlé odezvě efektivně zajišťuje správnou úroveň napájení. Přesné napájení snižuje spotřebu energie a zajišťuje stabilnější napětí CPU Vcore. Uživatelé mohou upravovat napětí a frekvence modulů CPU PWM pro různé scénáře přetaktování, a to prostřednictvím systému UEFI BIOS nebo exkluzivního rozhraní ASUS. Toto speciální řešení od společnosti ASUS zlepšuje možnosti přetaktování, takže uživatelé budou mít k dispozici maximální možný výkon.


   GPU Boost

   Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
   GPU Boost zrychluje integrované grafické jádro a přináší extrémní grafický výkon. S uživatelsky příjemným rozhraním lze frekvenci nastavovat velmi flexibilně. Snadno dosáhnete stabilního vylepšení systému při jakémkoliv využití.

   EPU

   Energetická účinnost v každé situaci
   Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Odměnou vám navíc bude nižší hluk ventilátoru a delší životnost komponent.

   Network iControl

   Řízení šířky pásma v reálném čase
   Pomocí jednoduchého přepínače lze stanovit priority pro síťový provoz – data a síťová aktivita aktuálně používané aplikace budou ihned upřednostněny před ostatními programy. Priority u svých oblíbených programů můžete snadno nastavit v profilech prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní. V těchto profilech lze specifikovat i konkrétní časy pro vybrané aplikace. Můžete se tak vyhnout zahlcení sítě nebo předejít pomalému stahování. Automatické připojení k síti s využitím PPPoE pak dále zvyšuje uživatelské pohodlí. Jde o intuitivní řešení pro kompletní správu šířky pásma.

   USB 3.0 Boost

   Rychlejší přenos dat přes USB 3.0 zásluhou UASP
   Nová technologie ASUS USB 3.0 Boost podporuje protokol UASP (USB Attached SCSI Protocol), nejnovější standard pro USB 3.0. S technologií USB 3.0 Boost dokážou USB zařízení přenášet data až o 70 % rychleji a zvýšit tím už tak působivé rychlosti rozhraní USB 3.0. Software od společnosti ASUS automaticky zrychluje přenos dat mezi zařízeními kompatibilními s USB 3.0, aniž by uživatel musel jakkoli zasahovat.


   RoHS

   GreenASUS a ErP Ready

   Tato základní deska splňuje požadavky Evropské unie Energy-related Products (ErP), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet energeticky úsporné produkty a inovace šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu a zmírňují tak dopad na životní prostředí.