Xonar HDAV1.3 Deluxe

  Xonar HDAV1.3 Deluxe

  Vychutnejte si zvuk ve 100% Blu-Ray kvalitě díky HDMI 1.3, technologii pro vylepšení videa a 7.1kanálovému analogovému výstupu

  - digitální výstup Full-HD Audio/Video
  - HDMI v1.3a
  - 192kHz Blu-Ray zvuk bez podvzorkování
  - Ještě lepší video s technologií Splendid
  - Podpora Dolby True HD & DTS Master Audio
  Product Image

  Vychutnejte si zvuk ve 100% Blu-Ray kvalitě díky HDMI 1.3

  a technologii pro vylepšení videa

  Základní prvek pro všechny, kdo staví HTPC
  HDMI 1.3 Audio & Video karta s 7.1kanálovým výstupem

  Na PC bez karty Xonar HDAV1.3 se kvalita Blu-Ray disků snižuje na kvalitu DVD!

  S předními průmyslovými standardy PAPS & AACS nyní získáte zvuk ve SKUTEČNÉ Blu-Ray kvalitě – POUZE s Xonar HDAV1.3/Deluxe!

  Výkonný balíček: ArcSoft TotalMedia™ Theatre

  Nejlepší výkon při přehrávání obsahu ve vysokém rozlišení
  ArcSoft TotalMedia™ Theatre podporuje všechny tři videoformáty disků Blu-ray: High Definition MPEG-2, AVC i VC1 stejně jako spoustu dalších HD formátů: WMV HD, Quicktime HD, DivX HD a H.264 HD.

  Domácí kino nové generace
  ArcSoft TotalMedia™ Theatre podporuje také zvukové formáty nové generace, které jsou použity právě na discích Blu-ray: LPCM, AC-3, DD+ a MLP.

  Podpora HDCP
  ArcSoft TotalMedia™ Theatre nabízí také plnou podporu HDCP – tedy systému určeného k ochraně práv u digitálního obsahu ve vysokém rozlišení.

  POZNÁMKA: Přibalená verze podporuje dekódování a přehrávání HD zvuku, včetně DTS-HD, Dolby TrueHD a Dolby Digtial Plus. Funkce pro vylepšenou propustnost zvuku HDMI 1.3 bude brzy dostupná prostřednictvím aktualizace TMT.

  POZNÁMKA: TotalMedia Theatre podporuje operační systémy Windows VISTA 32/64 bit a XP 32 bit

  Určuje směr v oblasti Hi-Fi zvuku na PC

  Konstrukce obvodu Hyper Grounding
  S novou konstrukcí Hyper Grounding jsou digitální a analogové signály jasně odděleny a 4vrstvý obvod zajišťuje, že se k citlivým komponentám dostane jen ten nejčistší signál.

  HTPC standard nové generace

  PAPS a AACS jsou zárukou špičkového zvukového výstupu
  PAPS představuje skupinu nových formátů pro bezztrátovou kompresi digitálního zvuku, mezi něž patří např. Dolby® TrueHD nebo DTS-HD Master Audio™. S kartou Xonar HDAV1.3 si proto budete moci vychutnat špičkové zvukové podání na profesionální úrovni i při 96 nebo 192 kHz.

  Certifikace podpory HDMI 1.3

  Hlubší barvy
  HDMI 1.3a podporuje 30bitovou, 36bitovou a 48bitovou barevnou hloubku (RGB nebo YCbCr), a nabídne proto ohromující zobrazení téměř jedné miliardy barev!!

  Větší barevný rozsah
  Nový barevný prostor „xvYCC“ se může pochlubit 1,8krát větším počtem barev než současný HDTV signál!

  Jedinečný procesor Splendid HD Video

  HTPC se skutečným HD videem
  Splendid HD Video procesor využívá vlastní Splendid video engine, aby oživil barvy a zvýraznil hrany a obrysy. Výsledkem je ještě lepší, průzračný a ostrý obraz, který ani přes své vysoké rozlišení VŮBEC nezatěžuje CPU.

  Funkce Video Up-Sampling
  Tato funkce je určena pro obrázky a videa s nízkým rozlišením. Splenidid HD je projasní a obnoví jejich bývalý lesk. Budete si je tak moci pohodlně prohlédnout i na dnešních moderních televizorech.

  Víceúrovňové vylepšení videa
  Technologie Splendid HD zlepšuje barvy a zvyšuje ostrost obrazu ve vysokém rozlišení. Výsledkem je mnohem lepší kontrast bez blikání a barvy, které předčí skutečnost.

  Vyměnitelná OPA patice

  Nová konstrukce vyměnitelné OPAMP patice na kartě Xonar HDAV uživatelům umožňuje použít jiný špičkový OPAMP (operační zesilovač), aby tak dosáhli požadované barvy zvuku.

  Velmi výkonné komponenty

  Xonar HDAV1.3 nabízí zvukové podání té nejvyšší kvality díky značkovému audio procesoru ASUS AV200, špičkovému D/A převodníku (Burr-Brown PCM1796, 123 dB SNR), polovodičovému operačnímu zesilovači LM4562 National Semiconductor a A/D převodníku (Cirrus Logic CS5381, 120 dB SNR).