Xonar HDAV1.3 Deluxe

  Xonar HDAV1.3 Deluxe

  Vychutnejte si zvuk ve 100% Blu-Ray kvalitě díky HDMI 1.3, technologii pro vylepšení videa a 7.1kanálovému analogovému výstupu

  - digitální výstup Full-HD Audio/Video
  - HDMI v1.3a
  - 192kHz Blu-Ray zvuk bez podvzorkování
  - Ještě lepší video s technologií Splendid
  - Podpora Dolby True HD & DTS Master Audio
   Product Image

   Vychutnejte si zvuk ve 100% Blu-Ray kvalitě díky HDMI 1.3

   a technologii pro vylepšení videa

   Základní prvek pro všechny, kdo staví HTPC
   HDMI 1.3 Audio & Video karta s 7.1kanálovým výstupem

   Na PC bez karty Xonar HDAV1.3 se kvalita Blu-Ray disků snižuje na kvalitu DVD!

   S předními průmyslovými standardy PAPS & AACS nyní získáte zvuk ve SKUTEČNÉ Blu-Ray kvalitě – POUZE s Xonar HDAV1.3/Deluxe!

   Výkonný balíček: ArcSoft TotalMedia™ Theatre

   Nejlepší výkon při přehrávání obsahu ve vysokém rozlišení
   ArcSoft TotalMedia™ Theatre podporuje všechny tři videoformáty disků Blu-ray: High Definition MPEG-2, AVC i VC1 stejně jako spoustu dalších HD formátů: WMV HD, Quicktime HD, DivX HD a H.264 HD.

   Domácí kino nové generace
   ArcSoft TotalMedia™ Theatre podporuje také zvukové formáty nové generace, které jsou použity právě na discích Blu-ray: LPCM, AC-3, DD+ a MLP.

   Podpora HDCP
   ArcSoft TotalMedia™ Theatre nabízí také plnou podporu HDCP – tedy systému určeného k ochraně práv u digitálního obsahu ve vysokém rozlišení.

   POZNÁMKA: Přibalená verze podporuje dekódování a přehrávání HD zvuku, včetně DTS-HD, Dolby TrueHD a Dolby Digtial Plus. Funkce pro vylepšenou propustnost zvuku HDMI 1.3 bude brzy dostupná prostřednictvím aktualizace TMT.

   POZNÁMKA: TotalMedia Theatre podporuje operační systémy Windows VISTA 32/64 bit a XP 32 bit

   Určuje směr v oblasti Hi-Fi zvuku na PC

   Konstrukce obvodu Hyper Grounding
   S novou konstrukcí Hyper Grounding jsou digitální a analogové signály jasně odděleny a 4vrstvý obvod zajišťuje, že se k citlivým komponentám dostane jen ten nejčistší signál.

   HTPC standard nové generace

   PAPS a AACS jsou zárukou špičkového zvukového výstupu
   PAPS představuje skupinu nových formátů pro bezztrátovou kompresi digitálního zvuku, mezi něž patří např. Dolby® TrueHD nebo DTS-HD Master Audio™. S kartou Xonar HDAV1.3 si proto budete moci vychutnat špičkové zvukové podání na profesionální úrovni i při 96 nebo 192 kHz.

   Certifikace podpory HDMI 1.3

   Hlubší barvy
   HDMI 1.3a podporuje 30bitovou, 36bitovou a 48bitovou barevnou hloubku (RGB nebo YCbCr), a nabídne proto ohromující zobrazení téměř jedné miliardy barev!!

   Větší barevný rozsah
   Nový barevný prostor „xvYCC“ se může pochlubit 1,8krát větším počtem barev než současný HDTV signál!

   Jedinečný procesor Splendid HD Video

   HTPC se skutečným HD videem
   Splendid HD Video procesor využívá vlastní Splendid video engine, aby oživil barvy a zvýraznil hrany a obrysy. Výsledkem je ještě lepší, průzračný a ostrý obraz, který ani přes své vysoké rozlišení VŮBEC nezatěžuje CPU.

   Funkce Video Up-Sampling
   Tato funkce je určena pro obrázky a videa s nízkým rozlišením. Splenidid HD je projasní a obnoví jejich bývalý lesk. Budete si je tak moci pohodlně prohlédnout i na dnešních moderních televizorech.

   Víceúrovňové vylepšení videa
   Technologie Splendid HD zlepšuje barvy a zvyšuje ostrost obrazu ve vysokém rozlišení. Výsledkem je mnohem lepší kontrast bez blikání a barvy, které předčí skutečnost.

   Vyměnitelná OPA patice

   Nová konstrukce vyměnitelné OPAMP patice na kartě Xonar HDAV uživatelům umožňuje použít jiný špičkový OPAMP (operační zesilovač), aby tak dosáhli požadované barvy zvuku.

   Velmi výkonné komponenty

   Xonar HDAV1.3 nabízí zvukové podání té nejvyšší kvality díky značkovému audio procesoru ASUS AV200, špičkovému D/A převodníku (Burr-Brown PCM1796, 123 dB SNR), polovodičovému operačnímu zesilovači LM4562 National Semiconductor a A/D převodníku (Cirrus Logic CS5381, 120 dB SNR).